Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 13

Uživatelský avatar
Tomas.Murnak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 292
Registrován: 23 čer 2010, 13:28
Profese: softwarový operátor
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 317 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Tomas.Murnak »

Vážené Místní forum Prahy 13,
tímto zahajuji rozpravu k primárním volbám na lichá místa ZelenoPirátské kandidátky do Zastupitelstva MČ Praha 13. Jednání bude probíhat na základě volebního řádu a jednacího řádu CF.

Po dohodě s PMS bude volba probíhat následujícím způsobem:
1) lídr (1. místo)
2) užší čelo (2. - 4. místo)
3) širší čelo (5. - 7. místo)
4) zbytek kandidátky (8. - 18. místo) bude doplněno jednorázově usnesením MS na návrh PMS

Pokud není námitek bude pro jednoduchost rozprava společná na všechny pozice.
Uveďte prosím u své kandidatury na jaké pozice se hlásíte!

Rozprava a tedy i lhůta pro předložení kandidatury na čelo kandidátky poběží do 28. 5. 2018.
Grilování kandidátů proběhne na schůzi v pondělí 28.5.2018 od 19:00.

Kandidát/ka by ve své kandidátské řeči měl/a uvést, jak chce funkci vykonávat a jaké pro ní má předpoklady.
Kandidát/ka musí mít nejpozději v den zahájení volby aktuální prezentaci na pirátském webu (lze se do volby přihlásit rovnou a profil doplnit časem). Návod na zřízení profilu najdete zde, pokud s tím budete mít problémy kontaktujte mě a poradím vám (případně vám profil i vytvořím když mi pošlete text a fotku).

První kolo volby lídra bude zahájeno 30. 5. 2018. a bude trvat minimálně 48 hodin. Následovat bude případné druhé kolo volby lídra, 1. kolo volby užšího čela, případné 2. kolo volby užšího čela atp. Mezi volbami budou pak už relativně krátké rozestupy.

Průběžný stav (akt. 29.5.)

Kandidáti na lídra:
- Tomáš Murňák - přihlášení a kandidátská řeč -

Kandidáti na užší čelo:
- Olga Sedláčková - přihlášení a kandidátská řeč -
- Václav Hrdlička - přihlášení a kandidátská řeč -
- Jiří Koudelka - přihlášení a kandidátská řeč -
- Adam Kopetzký - přihlášení a kandidátská řeč - (4.+)
- Jana Horká - přihlášení a kandidátská řeč -

Kandidáti na širší čelo:
- Jan Fišer - přihlášení a kandidátská řeč -
- Petr Kolář - přihlášení a kandidátská řeč -

Kandidáti na zbytek:
- Tomáš Dvořák - přihlášení a kandidátská řeč -
- Pavel Opatřil - přihlášení a kandidátská řeč - (18.piratske, resp. 35.koalicni)
Jiří Šorm
Radovan Baláž
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Murnak za příspěvky (celkem 5):
Tomas.Dvorak, Vaclav.Hrdlicka, Adam.Kopetzky, Jiri.Koudelka, Pavel.Opatril

Tomáš Murňák,
předseda MS Praha 13,
zastupitel Prahy 13

E-mail: tomas.murnak@pirati.cz
Profil: https://praha13.pirati.cz/lide/tomas-murnak/
Facebook: https://www.facebook.com/TMurnak

Olga.Sedlackova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 16 kvě 2018, 11:43
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Olga.Sedlackova »

Zdravím,

hlásím se na 2-5 místo kandidátky. Více o mně zde:https://wiki.pirati.cz/lide/olga_sedlackova.

Olga
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Sedlackova za příspěvky (celkem 6):
Vaclav.Hrdlicka, Tomas.Dvorak, Jan.Fiser, Pavel.Opatril, Petr.Kolar, Tomas.Murnak
Uživatelský avatar
Vaclav.Hrdlicka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 27
Registrován: 18 čer 2016, 00:30
Profese: manažer
Dal poděkování: 338 poděkování
Dostal poděkování: 84 poděkování

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Vaclav.Hrdlicka »

Ahoj.

Hlásím se na 2.- 4. místo kandidátky pro primárky pro podzimní volby do zastupitelstva na Praze 13.

(Čitelnější formu s četnými odkazy v případě zájmu najdete zde: https://docs.google.com/document/d/1z82 ... sp=sharing)

Ještě před připojením k Pirátům jsem se na Praze 13 jako občan aktivně angažoval zejména v oblasti životního prostředí a neúměrného zahušťování zástavby (např. námitky k EIA PD Lužiny, používání dieselagregátů v zástavbě aj.). Tato moje aktivita byla (a vlastně stále je) motivována dílem snahou o zajištění a zachování kvalitního životního prostoru pro sebe a svoji rodinu, dílem je důsledkem mé zvýšené pozornosti a kritičnosti k politikům a správě věcí veřejných. O.k., jsem asi občas i trochu hnidopich, ale svým způsobem to považuji za užitečnou kvalifikaci opozičního politika ;)

Prevenci neúměrného zahušťování zástavby jsem se věnoval i po vstupu do MS Piráti Praha 13, kdy se postupně na paškál dostaly stavební záměry jako BD Alfa Mukařovského, Výhledy Luka, OC Paprsek a v neposlední řadě i další fáze PD Lužiny... Přestože agenda kolem výstavby ze své podstaty a s ohledem na urgentnost zabírala podstatný díl mého pirátského času, snažil jsem být vždy v maximální možné míře ku pomoci také v dalších tématech, nejčastěji plynoucích z aktuální agendy zastupitelstva (např. strategický plán, parkování, MA 21 aj.). Pokud čas dovolil a okolnosti si žádaly, příležitostně jsem se snažil také o vlastní investigativní počiny (např. pronájem pozemků na metru Lužiny - tzv. “Rondo” - viz též video, prezentaci). Za svůj nejvýznamnější přínos v rámci výše uvedených aktivit považuji jednoznačně externí komunikaci v podobě (spolu)autorství článků, FB postů, FB diskusí. Jsem hrdý, že se mohl být při vzniku společných koaličních webových stránek, a také že počet fanoušků naší FB stránky za dobu mého aktivního působení narostl na bezmála 800.

Z hlediska vnitřního fungování MS Piráti Praha 13 jsem -pevně věřím- přispěl významnou měrou ke zvýšení efektivity naší společné organizace. Společně se zakládajícími členy MS jsme vytvořili ucelenější vizi místního sdružení a vizi Pirátské Třináctky. Nastavili jsme systém pravidelných veřejných schůzek s pevnými body v agendě, spustili webové stránky Pirátů ze Třináctky… Věřím, že i díky výše zmíněným krokům se nám podařilo úspěšně nakročit k jednomu z cílů vize našeho místního sdružení - mít v roce 2022 nejméně 22 členů. K dnešnímu dni už nás je 9, což je právě třikrát tolik než v roce 2016 :) Společně s řadou stálých příznivců se nám tak daří zvládat větší objem práce a pokrýt větší oblast samosprávy, což je pro nás -a věřím, že především pro obyvatele Třináctky- rozhodně dobrá zpráva.

V případě svého zvolení do zastupitelstva městské části Praha 13 bych rád uplatnil své zkušenosti ze samosprávy nabyté dlouhodobou intenzivní spoluprací se stávajícími zastupiteli koalice Pirátů a Zelených. V duchu jakých hodnot a zásad ve svých občanských a politických aktivitách jednám, a se kterými tedy vstupuji i do těchto komunálních voleb, jsem se pokusil relativně detailně zformulovat na https://wiki.pirati.cz/lide/vaclav_hrdlicka.

Vzhledem k tomu, že ani v případě volebního úspěchu vedoucímu k obsazení rady primárně neusiluji o uvolněnou pozici, předpokládám v případě svého zvolení zastupitelem spíše širší zapojení dané komplexním charakterem samosprávní agendy. Přesto jsou oblasti a témata, kterým bych se z titulu svého formálního vzdělání, zájmu či zkušeností mohl a chtěl věnovat ve větším detailu (např. řadový/vedoucí člen komise/výboru). Mezi tyto oblasti patří výstavba/územní rozvoj, místní agenda 21, sociální politika se zaměřením na prevenci sociálně-patologických jevů, bezpečnost.

Ať už prostřednictvím svého případného působení v zastupitelstvu či jiných orgánech samosprávy, tak i v případě svého nezvolení, rád bych v dalších letech inicioval a podporoval aktivity směrující k dosažení strategických cílů které jsme si jako místní sdružení na Praze 13 definovali jako prioritní: Transparentní a otevřená radnice; Prevence neúměrného zahušťování zástavby a Zvýšení kvality veřejného prostoru a komunitního života na Praze 13.

Praha 13 je mým domovem bezmála 30 let a spolu s manželkou zde vychováváme své 2 děti. Byl bych rád, kdyby pro ně byla Třináctka nejen po všech směrech bezpečným místem pro jejich dospívání, ale zároveň i sousedstvím v tom nejlepším slova smyslu, i díky němuž třeba jednou budou sami považovat Prahu 13 za příjemné místo k životu. Kandidaturu do zastupitelstva, které může řadu z výše nastíněných aspektů ovlivnit, tak považuji za přirozený a správný krok.

Děkuji Vám za podporu

Vašek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Hrdlicka za příspěvky (celkem 5):
Tomas.Murnak, Tomas.Dvorak, Jan.Fiser, Pavel.Opatril, Petr.Kolar
Místopředseda MS Piráti Praha 13
Předseda zastupitelského klubu Praha 13
https://wiki.pirati.cz/lide/vaclav_hrdlicka
Jan.Fiser
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 9
Registrován: 30 led 2018, 20:17
Profese: Diplomovaná všeobecná sestra
Bydliště: Ostrava-Jih
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Jan.Fiser »

Ahoj hlásím se na místo 5-7. :)
Chtěl bych zabojovat o tyto místa. Zdravá konkurence v naší buňce je veliká, a tak to nebude lehké, což je dobře. Proto vás milí přátelé tímto prosím o hlas.

Moji vizí je podporovat rozvoj sociálních služeb a zdravotnických zařízení. Starat se o životní prostředí jelikož právě v těchto pracovních skupinách se angažuji v rámci naší koalice. Chtěl bych na tuto práci navázat i na radnici jako zastupitel a jelikož máme ambici vyhrát volby tak věřím, že z těchto míst bude šance se probojovat. Rád se zajímám o naši část Prahy 13 a budu za ní kopat další roky co jen to půjde.

Více na mém profilu https://wiki.pirati.cz/lide/jan_fiser

Děkuji vám za podporu.

Držím kurz

Jenda :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Fiser za příspěvky (celkem 5):
Tomas.Murnak, Vaclav.Hrdlicka, Tomas.Dvorak, Pavel.Opatril, Petr.Kolar
Uživatelský avatar
Tomas.Murnak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 292
Registrován: 23 čer 2010, 13:28
Profese: softwarový operátor
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 317 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Tomas.Murnak »

Ahoj, hlásím se na lídra ZelenoPirátské kandidátky.

O komunální politiku na Praze 13 se zajímám prakticky od 18 let. Klientelismus vládnoucí ODS na Praze 13 prakticky od jejího vzniku (1994) mi vždy vadil. Věděl jsem, že jako nestraník nemůžu tuto chobotnici porazit a bohužel až do vzniku Pirátské strany tady nebyla strana, které bych věřil. Proto jsem s nadšením v roce 2010 do ní vstoupil a kandidoval v komunálních volbách do Zastupitelstva městské části Prahy 13. Tenkrát bohužel na Praze 13 nebyl žádný Pirát a tak jsem si musel vybrat hostující kandidátku. Po pečlivém výběru jsem si vybral Stranu Zelených, protože už v té době se tady na Praze 13 jevila jako nejčitelnější opozice. Bohužel ze sedmého místa jsem se tenkrát ještě nedostal, ale díky kontaktu na jejich lídra Zuzanu Drhovou jsem měl už tehdy dobrý přístup k informacím ze zastupitelstva.

Zastupitelem jsem se stal až v roce 2014, kdy Piráti pod mým vedením, v koalici se Stranou Zelených pod názvem Zelení a piráti pro 13, získali ve volbách 11,19 % hlasů, což nám přineslo 5 mandátů (2 Piráti a 3 Zelení) z celkových 35.

I přesto, že jsme nakonec skončili v opozici a koalice nám nedovolila zasednout v žádném výboru ani komisi, podařilo se nám prosadit část pirátského programu jako je rozklikávací rozpočet, zveřejňování rozpočtu ve strojově čitelném formátu, pozastavit neefektivní projekt kamerového systému a vrátit autorská práva k pořadům TV Praha 13 do vlastnictví Městské části.

Osobně jsem upozornil také na vyvádění dotací určených spolkům zpět radním.

Úspěšný boj na Praze 13 jsem svedl také za svobodný přístup k informacím, který se mi vládnoucí koalice pokusila zamezit například falešnou skartací zvukového záznamu z jednání. Záznam jsem chtěl použít jako zvukovou stopu k našemu pirátskému natáčení jednání zastupitelstva, protože doposud není u nás jako na ostatních MČ oficiálně zveřejňováno. Záznamy mi po odvolání na Národní archiv pro porušení archivního zákona ve spolupráci s pražskými zastupiteli musely být vydány. Mé podání na odbor kontrolních činností pražského magistrátu nakonec významnou měrou přispělo k vydání nové směrnice pro vydávání informací, která konečně zavedla mj. i odpovědnost osob za neposkytnutí informace. Od této doby si radnice nedovolí informace odepřít nejen mne, ale z reakcí našich příznivců víme, že je sdílnější i při podání běžných občanů.

Věděl jsem, že jestli se jako Piráti na Praze 13 budeme chtít někam posunout je potřeba založit místní sdružení. Proto jsme spolu s Pavlem Opatřilem a Tomášem Dvořákem v červenci 2015 na ustavující schůzi založili Místní sdružení Piráti Praha 13 a já byl zvolen jeho předsedou. V roce 2016 se k nám přidal Vašek Hrdlička, který přinesl do organizace našeho sdružení kvalitnější řízení a tím naši buňku a práci v zastupitelstvu rapidně posunul.

Mám velkou radost, že dnes už místní sdružení je etablováno, má devět skvělých aktivních členů a dost příznivců. Proto věřím, že tentokrát už nám nebrání nic v absolutní výhře.

Děkuji za případnou důvěru.

Společně otevřeme Prahu 13 !!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Murnak za příspěvky (celkem 5):
Tomas.Dvorak, Vaclav.Hrdlicka, Pavel.Opatril, Jan.Fiser, Petr.Kolar

Tomáš Murňák,
předseda MS Praha 13,
zastupitel Prahy 13

E-mail: tomas.murnak@pirati.cz
Profil: https://praha13.pirati.cz/lide/tomas-murnak/
Facebook: https://www.facebook.com/TMurnak

Uživatelský avatar
Jiri.Koudelka
Člen KS Praha
Příspěvky: 158
Registrován: 19 dub 2017, 21:41
Profese: programátor
Dal poděkování: 1247 poděkování
Dostal poděkování: 400 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Jiri.Koudelka »

Ahoj,
hlásím se na užší čelo kandidátky (2.-4. místo) a případně dál.
Na Praze 13 jsem vyrostl, prošel si velkou část jejích škol (Brdičkovu, Mládí a Kuncovku) a projezdil na kole křížem krážem. Nějakou dobu už sice žiju v sousedních Řepích (Praha 13 mi konči 300m od baráku), ale trvalé bydliště mám stále v Neustupného, celkem často se tam vyskytuji a jednoho dne se tam zase vrátím.

Moje odborností je IT, jako vývojář aplikací se živím od roku 2001. Pracoval jsem na několika magistrátních zakázkách a mám díky tomu celkem dobrou představu jak to v Praze s IT projekty chodí. Na městské části to sice není zásadní téma, ale i zde dochází k vyvádění peněz firmami, jejichž jediným příjmem jsou peníze ze zakázek pro státní správu a samosprávy. Navíc otevírání dat veřejnosti je rize pirátským tématem a chtěl bych se mu, pokud k tomu budeme mít příležitost, věnovat.

Vzhledem k práci v menších firmách a na volné noze jsem zvyklý jednat se zákazníky a dostávat z nich informace o tom co vlastně chtějí, jak fungují jejich procesy, následně vstupy analyzovat a navrhovat řešení. Jde mi zkrátka o to problém pochopit a pak na základě faktů hledat nejlepší řešení. Myslím, že tenhle přístup jde aplikovat i na komunální úrovni.

Něco dalšího o mě případně najdete zde: https://wiki.pirati.cz/lide/jiri_koudelka

Děkuju za případnou podporu,
Jirka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Koudelka za příspěvky (celkem 5):
Tomas.Murnak, Vaclav.Hrdlicka, Jan.Fiser, Pavel.Opatril, Petr.Kolar
Uživatelský avatar
Pavel.Opatril
Člen KS Praha
Příspěvky: 17
Registrován: 25 říj 2012, 10:10
Profese: pracovník cestovní agentury
Bydliště: Zvoncovitá 1968/13, 155 00, Praha 13
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 41 poděkování

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Pavel.Opatril »

Hola Pirates,

vzhledem k tomu, že mé časové možnosti jsou již v posledních měsících značně omezené a v blízké budoucnosti na tom budu ještě hůř (měním bydliště mimo Prahu, takže ani nechci po vzoru pana Vodrážky mít trvalé bydliště formálně u rodičů, kvůli politické kariéře), nemám ambici obhajovat mandát zastupitele. Zároveň ale cítím spoluodpovědnost za naplnění kandidátky, takže se hlásím na 35. místo.

Rád bych se připojil k Vaškově výzvě a požádal naše sympatizanty, aby odhodili ostych a podpořili nás tím, že se přihlásí na nevolitelná místa kandidátky.

Pěkný víkend všem
Pavel
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Opatril za příspěvky (celkem 6):
Petr.Kolar, Vaclav.Hrdlicka, Tomas.Murnak, Jan.Fiser, Jiri.Koudelka, Tomas.Dvorak
Uživatelský avatar
Petr.Kolar
Místní předsednictvo
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2018, 20:13
Profese: programátor
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Petr.Kolar »

Ahoj,

hlásím se na 5-7. místo kandidátky.

Jakožto garant pracovní skupiny "výchova, vzdělání, kultura, komunita" sice nejsem kovaný v těchto oblastech, nicméně bych rád své know-how postavil na spolupráci s co nejvíce lidmi, kteří se v těchto oblastech dlouhodobě pohybují nebo jsou jakýmkoliv způsobem angažovaní, mají nějaké vize, které by rádi uskutečnili, nebo se pravidelně potýkají ve svém oboru s problémy, které nejsou schopni za současného složení radnice vyřešit a které se týkají dalších lidí (organizací) ve stejném nebo podobném oboru.

Často mám pocit, že se školství v naší republice nechává na jedné z posledních kolejí a moc lidí se on něj vlastně nezajímá, a proto bych se rád zasadil o to, aby tomu tak minimálně na Praze 13 nebylo.

Nemám rád, když někdo nerespektuje moje názory a není schopen diskuse, důsledkem čehož můžou moje myšlenky zmizet někde ve ztracenu. Toho se ale u Pirátů nebojím, proto nemusím být za každou cenu realizátorem svých nápadů, pokud budou existovat lidé, kteří jsou schopni a ochotni mě vyslechnout a dotáhnout tyto nápady až do konce.

Můj stručný profil je zde: https://wiki.pirati.cz/lide/petr_kolar

Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kolar za příspěvky (celkem 5):
Vaclav.Hrdlicka, Tomas.Murnak, Pavel.Opatril, Jan.Fiser, Jiri.Koudelka
Uživatelský avatar
Tomas.Dvorak
Člen KS Praha
Příspěvky: 8
Registrován: 07 zář 2012, 14:55
Profese: OSVČ
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 73 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Tomas.Dvorak »

Zdar,

Hlásím se na 8. - 18. místo na kandidátce.

Můj stručný profil zde:
https://wiki.pirati.cz/lide/tomas_dvorak
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Dvorak za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Opatril, Vaclav.Hrdlicka, Jiri.Koudelka, Tomas.Murnak
Uživatelský avatar
Adam.Kopetzky
Místní předsednictvo
Příspěvky: 26
Registrován: 19 říj 2017, 00:53
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: Primárky do Zastupitelstva MČ Praha 13 (rozprava)

Příspěvek od Adam.Kopetzky »

Ahoj,
tímto se hlásím na užší čelo kandidátky do zastupitelstva MČ Prahy 13., konkrétně na 4. místo a dále.


S piráty jsem dlouho sympatizoval. Jistě bych našel i jiné politické subjekty, které mě nějak oslovily. Nicméně jsem všude jinde viděl spoustu zásadních problémů, se kterými bych se nemohl ztotožnit a v neposlední řadě také určité politické dinosaury, kteří už se „ukázali“. Nemyslel jsem však, že bych se do něčeho užitečného mohl sám angažovat.

Poté jsem se náhodou dostal na pirátské setkání se sympatizanty. Touto cestou jsem se záhy dostal k výpomoci jako dobrovolník. Zjistil jsem, že Piráti jsou skvělí lidé a také, že jsou v podstatě stejně „obyčejní“ jako já. Celkově mě to vše nadchlo pro následnou rozsáhlejší činnost. Po zralé úvaze jsem tak dospěl k rozhodnutí vstoupit do strany. Proces přijímání nových členů chvíli trvá (což je dobře). Během této doby jsem stále poznával nové tváře a utvrzoval se v tom, že mé rozhodnutí bylo správné. Přijetím už jsem v podstatě získal „jen“ hlasovací právo.

Poměrně rychle jsem se zapojil do činnosti na městské části a vyhranil se na problematiku bezpečnosti a dopravy, ve které bych chtěl pokračovat i nadále, ať už jako zastupitel (nicméně do konce studia jen jako neuvolněný) nebo z pozice rýpavého občana.

Je zřejmé, že tak rozsáhlou problematiku, kterou řeší zastupitelstvo, jeden člověk sám obsáhnout nemůže. Může si ji nastudovat z různorodých materiálů, ale léta praxe tím zcela jistě nahradit nelze. Nejen z těchto důvodů jsem si ze svých přátel v podstatě vytvořil jistý okruh odborníků na odlišné oblasti. Těmto lidem věřím a mohu se na jejich rady spolehnout. Ze svých znalostí získaných studiem síťových technologií toho asi moc nevyužiji, ale technické a logické uvažování se mi bude jistě hodit.

Zároveň věřím ve skvěle fungující vnitřní spolupráci Pirátů, jak samostatně, tak v koalici se Zelenými a to vytváří pevně ukotvené zázemí pro další činnost. Doufám, že nám naše pracovitost, zodpovědnost a bezúhonnost zůstane i nadále. K tomu nám jistě pomůže i piráty stále prosazovaná transparentnost. Sharing is caring ;-). Chce to ale více, musíme se navzájem podporovat a určitým způsobem si navzájem napnout plachty, abychom si jednou mohli říct, že se nám to zde opravdu povedlo vyčistit od klientelismu a dalších nekalých praktik, ne naopak. Bude to těžké a o to víc, pokud doplujeme k volebnímu vítězství. Jsem přesvědčen, že společně to zvládneme se ctí.

Na třináctce bydlím 20 let a byl bych rád, kdyby byla stále příjemným místem k životu. K čemuž bych mohl s pozice zastupitele jistě přispět.

Děkuji vám všem za to, že do toho jdete a také za případnou podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Kopetzky za příspěvky (celkem 6):
Vaclav.Hrdlicka, Petr.Kolar, Jiri.Koudelka, Pavel.Opatril, Tomas.Dvorak, Tomas.Murnak

Adam Kopetzký
Zastupitel MČ P13
tel: 720 679 251
Profil | FB

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 13“