[Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Moderátoři: Předsedající, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Brno

Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

[Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Ahoj brněnští Piráti,

v souladu s volebním řádem svolávám jednání místního fóra Brno, na kterém proběhnou primární volby pro komunální volby do zastupitelstva městské části Brno-střed. Představení kandidátů proběhne na řádném zasedání MF Brno v úterý, 22. května 2018 od 18 hodin v Pirate Space Brno (Údolní 37, Brno). První kolo hlasování o lídrovi bude zahájeno v pondělí, 28. května 2018.

Volební řád Pirátské strany stanoví následující podmínky kandidatury:
§10 VR - Podmínky kandidatury
(1) Ve volbách za Českou pirátskou stranu smí kandidovat pouze její člen nebo registrovaný příznivec, který ke dni podání kandidátní listiny
  • podepsal čestné prohlášení, které obsahuje náležitosti podle volebního zákona a souhlas kandidáta s demokratickým minimem, kodexem pro danou veřejnou funkci, pokud byl vydán a programem pro dané volby, a
  • vystavil ve vyhrazené části webu strany svou prezentaci s fotografií, životopisem, případně osobními prioritami ve stanoveném formátu; prezentaci kandidáta může s jeho souhlasem vystavit i jiný člen nebo registrovaný příznivec, a
  • nekandiduje souběžně do více funkcí, jejichž neslučitelnost stanoví zákon nebo program strany.
(2) Nezpůsobilému kandidátovi poskytne organizátor voleb pomoc se splněním podmínek kandidatury, je-li to možné. Pokud nezpůsobilý kandidát podmínky přesto nesplní nebo pokud mu pomoci nelze, k jeho kandidatuře se nepřihlíží. Proto nebude připuštěn k primárním volbám, nebude zařazen na kandidátní listinu, případně ho volební zmocněnec z kandidátní listiny odvolá.
Současně jsou volby do zastupitelstva obce upraveny Zákonem č. 491/2001 Sb. o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů.

Není-li nikdo proti, navrhuji následující pořad jednání:
Pořad jednání
1) Primární volby pro komunální volby do zastupitelstva městské části Brno-střed 2018
  • volba lídra
  • volba čelních kandidátů
  • volba ostatních kandidátů
Oznámení kandidatury
Kandidaturu oznamujte v tomto vlákně spolu s kandidátskou řečí a specifikací, zda kandidujete na pozici lídra, čelního kandidáta, nebo na zbytek kandidátní listiny.
  • lídrem se rozumí v pořadí první kandidát na kandidátní listině
  • čelními kandidáty se rozumí druhý až sedmý kandidát na kandidátní listině
  • ostatními kandidáty se rozumí osmý až čtyřicátý pátý kandidát na kandidátní listině
Kandidáti
Konstatuji, že primární volby jsou otevřené pro všechny kandidáty, kteří splní podmínky kandidatury.

Děkuji za pozornost a otevírám rozpravu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Kolacny za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Ulip, Robert.Cuma, Michal.Marciniszyn, Urban_Elfka

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Robert.Cuma »

Kandiduji na pozici lídra kandidátky na MČ Brno-střed.

V Brně bydlím skoro 30 let (od podzimu 1989), na Brně-střed od roku 2004.

Brno-střed je tedy už dlouho moje čtvrť, ve které trávím většinu svého života. Jsou dny i týdny, kdy nepřekročím hranice MČ, protože je tady prakticky všechno, co mám na Brně rád a co potřebuji :)

Místní Piráti Monika Spilková a Jirka Pertl se mě pár týdnů zpět ptali, jestli bych byl ochoten stát se lídrem pirátské kandidátky do podzimních voleb, proto jsem začal oslovovat jednotlivce, o kterých vím, že bydlí v naší městské části a buď jsou Piráti, nebo naši sympatizanti. Aktuálně mám příslib cca 15 lidí, kteří "do toho půjdou", někteří s ambicí stát se zastupitelem, někteří chtějí jenom pomoci zaplnit místa na kandidátce.

Cílem je ve volbách uspět tak, aby se Piráti stali jednou z nejsilnějších stran a mohli jsme prosazovat náš program, který jsme společně začali tvořit. (zatím není ve stavu, aby se dal prezentovat).

program bude určitě vycházet z našich obecných priorit, jako jsou:

- otevřená komunikace
- maximální transparence při nákupech/investicích/opravách (např. otevřená VŘ i u zakázek malého rozsahu)
- participace veřejnosti na rozhodování
- využití moderních technologií (co nejvíce věcí musí být možné vyřídit elektronicky, musíme zmapovat současný stav a najít slabá místa)
- sdílení je láska (pokud něco funguje jinde lépe než u nás, inspirujme se, nevymýšlejme kolo)

chceme nabídnout konkrétní a realizovatelná opatření, která budou z výše uvedených priorit vycházet. prosím o strpení, časem je představíme.

mezi moje osobní priority patří:

- hospodárnější nakládání s majetkem. na Brně-střed je několik set neobsazených obecních bytů, to je šílené číslo a chci to změnit.

- rezidentní parkování v nejpostiženějších oblastech, které nediskriminuje občany jiných městských částí.

- cyklostezka, která plnohodnotně propojí Kényk s centrem. současný stav je silně nevyhovující. na tom chci spolupracovat s Markem Fišerem.

- rád bych změnil prostor před Hlavním nádražím tak, aby vypadal např. jako Joštova (kde se pohybuje velké množství lidí, tramvají, aut i cyklistů). přesto se obejde bez desítek přechodů, zábradlí a může se tam bez problémů pohybovat i člověk na vozíku, nebo s kočárkem.

- podpora seniorů (např. podpora škol/školek, které přes den využívají děti a večer mohou sloužit jako centra pro společenské akce/vzdělávání seniorů)

- podpora rodin s malými dětmi (např. umožnit rodičům malých dětí, kteří pracují pro městskou část, aby mohli část práce vykonávat z domu, nebo měli zkrácené/plovoucí úvazky)

kampaň - velká část kontaktní kampaně do ZMB se bude odehrávat na území MČ Brno-střed, jistě budeme postupovat v synergii. jsem pro velmi úzkou spolupráci s volebním štábem do ZMB

povolební strategie - líbí se mi ta, která vzniká do ZMB a budeme se jí silně inspirovat

Brno-střed je nejdůležitější městská část. Je zásadní, abychom v ní měli své zastupitele.

Žádám vás proto o podporu a těším se na spolupráci při tvorbě programu, během kampaně i v budoucím zastupitelstvu.

díky za pozornost,

R.

Róbert Čuma

Uživatelský avatar
Urban_Elfka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2018, 16:37
Profese: personalistka
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Urban_Elfka »

Ahoj Piráti,

ráda bych zde oznámila svoji kandidaturu na čelní místa kandidátky na MČ Brno - střed. Zde malé představení:

Jmenuji se Katka Mléčková, jsem rodilá Brňačka a na Brně střed už bydlím více než 15 let. Až teď se ke mně dostala příležitost aktivně ovlivnit dění v této půvabné části Brna. Brno je fajn město a je radost sledovat, jakým dynamickým způsobem se rozvíjí. Samozřejmě je stále co zlepšovat a Piráti jsou pro mě v tomto směru tou správnou platformou.

Jelikož mám sama rodinu, přála bych si, aby moje dcera i další generace žily v Brně spokojený kvalitní život. Proto jsou pro mě v komunální politice aktuální především témata jako ohleduplnost vůči životnímu prostředí, recyklace, relaxace, vzdělávání a kultura.

V Brně bych ráda viděla kromě více popelnic na tříděný odpad i popelnice na bioodpad, které jsou v některých českých městech poměrně běžné. Dále bych chtěla prosadit instalaci pouličních občerstvovacích stanic s pitnou vodou. Další podstatná věc, co chybí Brnu k ještě větší kráse je rozsáhlejší systém cyklostezek. V neposlední řadě bych ráda umožnila pronajímání nevyužívaných částí města ke kulturním akcím.

Momentálně pracuji jako personalistka v brněnské mezinárodní škole. Ve volném čase ráda tančím (hlavně ráno), píšu básně, otužuji se, věnuji se homeopatii a v létě jako správná pirátka brázdím jadranské moře.

Díky za pozornost!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Urban_Elfka za příspěvky (celkem 7):
Monika.Spilkova, Robert.Cuma, Jiri.Pertl, Tomas.Kolacny, Marketa.Gregorova, Petr.Springinsfeld, Marek.Lahoda
The world can only change from within. Eckhart Tolle
Uživatelský avatar
Jiri.Pertl
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 61
Registrován: 02 črc 2009, 14:12
Profese: project manager
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Jiri.Pertl »

Ahoj pirátstvo,

tímto bych rád oznámil záměr kandidovat na čelní místo kandidátky pro Brno - střed.

Rád bych se stručně představil: Jsem náplava, původně z Havlíčkova Brodu. V Brně jsem od roku 2000 a od začátku roku 2014 bydlím na Brně střed. Brno považuji za jedno z nejlepších míst k životu, ale uvědomuji si, že to není samo sebou. Proto bych rád nabídl svůj čas a zkušenosti a přispěl k tomu, aby se nám tu žilo ještě líp. Věřím, že je toho možné dosáhnout aplikováním základních pirátských myšlenek, především transparence.

Pirátem jsem od roku 2009, pracuji jako manažer v IT, po Brně chodím pěšky. Ve volném čase rád lezu na sopky, hrabu se v zemi, trápím kytaru, čtu divné knížky a občas plachtím.

Předem díky za podporu,
/Jirka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Pertl za příspěvky (celkem 8):
Jiri.Ulip, Robert.Cuma, Monika.Spilkova, Tomas.Kolacny, Petr.Springinsfeld, Urban_Elfka, Marketa.Gregorova, Marek.Lahoda
Člen KS Jihomoravský kraj
Uživatelský avatar
Monika.Spilkova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 327
Registrován: 03 říj 2017, 20:39
Profese: OSVČ
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 648 poděkování
Dostal poděkování: 562 poděkování

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Monika.Spilkova »

Milé Pirátky a milí Piráti,
chtěla bych podpořit kandidátku do Brno-střed, a proto se tímto hlásím do jejího čela.
Na pozici lídra preferuji Roberta Čumu, který nápad dostat Piráty na radnici této městské části přivítal s nadšením.

Jmenuji se Monika Spilková a jsem členkou MS Brno, moje první představení najdete zde: viewtopic.php?f=436&t=37746, další detaily pak tu: https://wiki.pirati.cz/lide/monika_spilkova.

Ačkoliv jsem dětství a dospívání strávila v Kohoutovicích, vždy mne to táhlo dolů z těch odlehlých kopců, v centru jsme se logicky scházeli s kamarády z různých koutů Brna. Když jsem nastoupila na vysokou školu, pronajali jsme si s přáteli byt na Kraví Hoře, později pak další na Grohově, kde jsem několik let bydlela a hlavně si v roce 2013 nedaleko otevřela provozovnu. I když v současné době přespávám za hranicí čtvrti, většinu svého bdělého času stále stejně trávím v Brně-středu.
Proto mi dění a další vývoj této skvělé oblasti velmi leží na srdci.
Už skoro pět let poslouchám příběhy, starosti i kritiku od mnoha různých lidí ve své provozovně, nemám problém vystupovat ze sociální bubliny a sbírat názory lidí, kteří v části žijí mnohdy desítky let.

Na volebním programu budeme pracovat s dalšími kandidáty jako tým, bude výsledkem konsenzu a bude respektovat pirátské principy. Celá naše práce bude založena na pokoře a společné diskuzi, protože nejsme víkendový spolek egoistických individualit. Již zrealizovaná setkání mne utvrdila v přesvědčení, že máme velmi podobný pohled na většinu zatím diskutovaných problémů.

Osobně chci transparenci a předvídatelnost ze strany veřejné moci k občanovi a také podnikateli, neboť nesmíme zapomínat, že nejen rezidenti, ale právě stovky podnikatelů přinášejí život a diverzitu služeb do čtvrti. Maximální míra digitalizace musí být další součástí našeho snažení. Věřte tomu, nebo ne, ale příběh o tom, jak si při zařizování banálního povolení pro restaurační zahrádku osobně oběhnete čtyři úřady s vytištěnými žádostmi, vytisknete katastrální mapu z on-line aplikace a po měsíci pak zaběhnete cash zaplatit z jednoho úřadu přes celé centrum do úplně jiné budovy, abyste se pak vrátili s potvrzeným lístečkem o zaplacení zase zpět, je starý pouze týden. :-)
Chci dbát na to, aby městská část pečovala jako řádný hospodář o svůj majetek, proto mne velmi šokovala již výše Robertem zmíněná realita stovek prázdných městských bytů.
Chtěla bych, aby cyklistická doprava nebyla „řešena“ nebezpečnými pruhy do protisměru v jednosměrných ulicích, aby cyklostezky neústily do čtyř proudových silnic, aby se za parkování dalo platit kartou, aby mohly motorky parkovat na pro ně speciálně určených místech a jejich řidiči nemuseli provádět „tolerované přestupky“ nebo zabírat místa pro auta, aby lidé trávící čas ve skvělých parcích nemuseli chodit do křoví, aby někdo přemýšlel nad koordinací dopravních uzávěrek, aby se aspoň pořádně rozjela diskuze na téma vizuální smog nebo aby bylo dostatek popelnic na tříděný odpad a byly dostatečně často vyváženy.
Vím, že Brno střed je suprová část, přes zmíněnou kritiku spousta věcí funguje skvěle, a do těch bych nerada rýpala.

Prosíme vás o podporu v naší snaze, uděláme maximum pro to, abychom nezklamali. Omlouvám se za dlouhý text, ale nějak to tak prostě vyšlo.  V úterý ahoj osobně.
Moni
Tito uživatelé poděkovali autorovi Monika.Spilkova za příspěvky (celkem 9):
Robert.Cuma, Jiri.Pertl, Tomas.Kolacny, Jiri.Ulip, Petr.Springinsfeld, Urban_Elfka, Marketa.Gregorova, Vit.Fux, Marek.Lahoda
Uživatelský avatar
Michal.Marciniszyn
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2016, 13:48
Profese: Manager, Software Engineering
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 544 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Michal.Marciniszyn »

Zdravím,

rád bych oznámil svou kandidaturu na čelní pozice na naší kandidátce na Brno střed. Jsem náplava, žil jsem na několika místech, nikdy dál než 100km od Brna. V Brně samotném jsem od roku 1997 a žil jsem porůznu, na Brně střed jsem poslední 2 roky, mám tu práci i byt.

Po Brně se pohybuji především pěšky a na kole, MHD vzhedem ke kompaktnosti středu (a mé preferenci spíš chodit) méně a auto využívám skoro výhradně jen na víkendové výlety. Jsem velkým zastáncem správného mixu dopravy, osobně si myslím, že nám v Brně chybí koncepce cyklodopravy a cyklostezek, pro dojíždějící řidiče pak P+R s dobrou dostupností MHD. V otázce parkovacích zón jsem pro.

Je pro mne důležité hospodádné nakládání s veřejnými financemi a majetkem. Cestou je maximální otevřenost ve výběrových řízeních a ve správě městského majetku, jako například bytů. Pravidla pro přidělování bytů mají být pokud možno jednoduchá, kontrolovatelná a vynucovatelná.

Brno střed má výtečnou atmosféru, která je dána částečně přítomností studentů a z části velkým množstvím super podniků a akcí pořádaných například na náměstích. Jsem pro podporu lidí co v Brně podnikají a umožňují nám tu tak krásně žít. Jsem též pro rozumnou podporu akcí konaných na veřejných prostranstvích Brna střed.

Dále mne oslovuje participativní rozpočtování a mělo by po volbách mou podporu.

Jak jsem již psal, v Brně střed i pracuji a mám svou práci velmi rád. Nechci proto kandidovat jako leader, mým cílem je neuvolněná pozice, navíc plně podporuji Robertovu kandidaturu. Mám v plánu se aktivně účastnit jak kampaně tak i povolební práce. V současné době jsem členem komise na magistrátě.

--blesk
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Marciniszyn za příspěvky (celkem 8):
Tomas.Kolacny, Jiri.Ulip, Robert.Cuma, Monika.Spilkova, Marketa.Gregorova, Petr.Springinsfeld, Urban_Elfka, Marek.Lahoda

Předseda MS Brno
Zastupitel Brno-střed
Tel: 736 538 973
Email: michal.marciniszyn@pirati.cz

Jitka_Sladkova
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 5
Registrován: 16 bře 2018, 10:56
Profese: manažer, VŠ učitel
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Jitka_Sladkova »

Ahoj, jsem Jitka a představím se stručně :)

Vzdělání: ekonomika, finance, management, marketing
Povolání: manažer, VŠ učitel (rozjezdy nových projektů - hlavně v IT, vstupy na zahraniční trhy, praxe přes 10 let)
Jazyky: Angličtina, Fracouzština (ostatní na úrovni "ahoj, chci bagetu")
Zájmy: cestování, hudba
Motto: Víc hlav víc ví.
Hlavní motivace: Robert a Lukáš - rošťáci od kterých se učím

Brno střed znám jako matka a aktivní občan. Nejsem sice rodilý brňák, ale o to více mám kritický pohled na to, co by šlo jak udělat. Mám zkušenosti s vedením projektů, vím jak funguje firemní i nefiremní sféra, jsem ekonomka a manažerka a žila jsem v zahraničí, tudíž mám srovnání i s dalšími městy. Brno miluju nejen kvůli klimatu, ale protože se tu dobře žije. Studentské, multikulturní, zelené město. Skvělí lidé. Chci se na podílet na jeho rozvoji, přispět svým know-how a schopnostmi.

Co zlepšit? Brno střed je super, parkování a cyklostezky jsou viditelným slabým místem. Chtěla bych, aby subjekty Brna střed mezi sebou více spolupracovali, aby vznikaly synergie, aby se efektivně vynakládalo s prostředky, a aby tyto zdroje šly tam, kde je jich nejvíce potřeba: dětem, lidem ve špatné živnotní situaci nebo kondici (podpora samoživitelů, zdravotně postižených) a propojování lidí mezi sebou, aby byli tolernatní, chápaví a byly pro ně dostupné aktivity na Brně střed.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka_Sladkova za příspěvky (celkem 6):
Jiri.Ulip, Robert.Cuma, Marketa.Gregorova, Petr.Springinsfeld, Urban_Elfka, Marek.Lahoda
skirit
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 22 bře 2018, 00:04
Profese: IT konzultant
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od skirit »

Ahoj,

jmenuji se Jan Němeček a chtěl bych se Vám představit:

Vzdělaní: střední s maturitou
Povolání: IT konzultant
Jazyk: Angličtina
Zájmy: IT, speleologie

Narodil jsme se a celý život žiju v Brně, Pisárkách, jako člen Base48 se zajímám o otevřené technologie a otevřenou společnost. I jako kandidát bych se chtěl věnovat těmto tématům. Dále vzhledem k tomu, že se v Brně pohybuji často na kole, zajímá mě také problematika cyklostezek a koncepce cyklodopravy.
Bohužel moje časové vytížení mi nedovoluje kandidovat na čelních místech kandidátky a ani se nějak výrazně zapojit do kampaně i přesto bych se však chtěl nějak zapojit a podpořit tak piráty. Kandiduji tedy na ostatní místa kandidátky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi skirit za příspěvky (celkem 7):
Robert.Cuma, Marketa.Gregorova, Monika.Spilkova, Jiri.Ulip, Petr.Springinsfeld, Urban_Elfka, Marek.Lahoda
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 960
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2598 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Připojuji se s kandidaturou na čelo kandidátky.

V Brně – Střed jsem se narodil a bydlím, chci aby tady bylo pěkně a lidi spokojení.
Chci město bezpečné, předvídatelné, čisté a dost chladné i v největším vedru. Priority které popsal Robert jsou i moje, s důrazem na participaci, proto chci pokračovat v zavádění veřejného projednávání všude kde to jde, aby si lidé řekli jak chtějí žít, vždyť rezidenti nejlépe znají podrobnosti ze svého okolí.

Další podobně jako pro velké Brno:kandidátská řeč, moje starší představení tady a ještě starší tady.

A letem Brnem co chci a o čem přemýšlím když zrovna myslím:
• Jednoduché vyřizování všeho co je v působnosti MČ, sám jsem úspěšně řešil spory s úřady a chci aby se úřad podle rozhodnutí nadřízených orgánů choval standardně, místo toho aby si stejnou cestu musel prošlapat každý znovu.
• Místo bezpečné, předvídatelné, čisté a dost chladné i v největším vedru. A do toho všeho dobře investující správu.
• Místo pro lidi, stromy i auta. Místo dobře naplánované.
• Místo s budoucností, se spoustou vynikajících škol.
• Přednádraží jak Robert, Koliště jako reprezentativní třídu nejen okruh, pokračování komunikace z Příkopu za Úrazovkou, zatravnit křižovatku na Moraváku, Mendlák, Mírák….

Takže mě zajímá územní plánování, životní prostředí,vzdělávání, zdravotnictví, bydlení, investice. 8-)

Díky za přečtení, každému přeju úspěch v tom co právě dělá OFFTOPICnebo na co myslí ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvky (celkem 5):
Petr.Springinsfeld, Robert.Cuma, Jiri.Ulip, Urban_Elfka, Marek.Lahoda

Politika jest těžký,robotný úřad,vysilující duši,ochromující fantazii,pijící z organizmu.
Oponenti, leč často též kolegové, jsou zlé,svéhlavé,bludně vychované bytosti,rafinované,zlomyslné,zhýčkané,zbloudilé,instinktivně nepřátelské a ve velikém procentu úžasně neschopné. Vracím se fyzicky i duševně vysílen,disgustován,zatemněn,mdlý a sešlý. Pouze noc jest vyhražena mé práci a i tu nedostavuje se vždy dispozice, vstřebaná celodenním rozechvíváním nervového systému a stálým krvácením intelektuálním.
*1892

Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Ahoj Pirati,

rád bych kandidoval do zastupitelstva městské části Brno - střed z 39. pozice (nebo nějaké jiné podobně nevolitelné) v rámci ostatních kandidátů.

Jsem poslancem za JMK a zabývám se legalizací konopí, kontrolou odposlechů a vězeňstvím. Zvolen do zastupitelstva být nechci.

Díky za podporu mojí kandidatury na kandidátku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 5):
Robert.Cuma, Jiri.Ulip, Petr.Springinsfeld, Monika.Spilkova, Urban_Elfka
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Brno“