Senátní kampaň v obvodu 20

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 4

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Ajo, já si nevšiml. Sorry :)
Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3072
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4844 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Jan.Hora »

Je to tak, RV už to má na stole. Zároveň jsme zahájili formální jednání na úrovni MS. Ale celé je to nedůstojné, já pořád v koutku duše doufám, že i když se tu s Rojem hádáme, tak si dá říct a stáhne tu kandidaturu. Když nám jí vnutí na sílu, tak tím rozhodně nevyšle na Prahu 4 pozitivní zprávu a nezlepší šance ani sobě, ani nám.

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Roman.Kucera »

Ahoj, jestli jsem to správně pochopil, tak máte v neděli schůzi MS.
Když dovolíte, přišel bych na pokec a ptejte se mě na co chcete :-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Petr.Vileta »

Roman.Kucera píše: 25 kvě 2018, 16:07 Ahoj, jestli jsem to správně pochopil, tak máte v neděli schůzi MS.
Když dovolíte, přišel bych na pokec a ptejte se mě na co chcete :-)
Si napřed udělejte v MS fóru anketu ;)

Jaký je váš postoj k hazardu na Praze 4?
1) Úplně zakázat
2) Značně omezit
3) Trochu omezit
4) Vůbec neomezovat
5) nevím, zdržuji se

Já ji založit nemůžu, mohli by tam hlasovat nečlenové MS Pha-4

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Roman.Kucera »

Ještě bych vás poprosil o adresu té Alfy, nemohu ji na mapách najít. A dá se tam zaparkovat? Přijedu totiž od Hradce.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Tibor.Vansa
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 635
Registrován: 25 kvě 2016, 16:05
Profese: analytik kreditního rizika v bance
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 1071 poděkování

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Tibor.Vansa »

Roman.Kucera píše: 25 kvě 2018, 16:21 Ještě bych vás poprosil o adresu té Alfy, nemohu ji na mapách najít. A dá se tam zaparkovat? Přijedu totiž od Hradce.
https://www.zomato.com/cs/praha/restaur ... le-praha-4

Parkování netuším, nemám auto
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Roman.Kucera »

Díky.
Protože pojedu z Orlických hor, hodně by mi pomohlo, kdybyste mě zařadili jako pozdější bod jednání, třeba v 19. hodin. Šlo by to? Jestli ne, tak se to pokusím stihnout.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Tibor.Vansa
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 635
Registrován: 25 kvě 2016, 16:05
Profese: analytik kreditního rizika v bance
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 1071 poděkování

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Tibor.Vansa »

Roman.Kucera píše: 27 kvě 2018, 11:14 Díky.
Protože pojedu z Orlických hor, hodně by mi pomohlo, kdybyste mě zařadili jako pozdější bod jednání, třeba v 19. hodin. Šlo by to? Jestli ne, tak se to pokusím stihnout.
Není problém, můžeme dát i 20.00, většinou schuzujeme do desíti večer.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Roman.Kucera »

Tak to je vynikající!
Dík. Přijdu ve 20.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Tibor.Vansa
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 635
Registrován: 25 kvě 2016, 16:05
Profese: analytik kreditního rizika v bance
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 1071 poděkování

Re: Senátní kampaň v obvodu 20

Příspěvek od Tibor.Vansa »

Vkládám představení paní Miroslava Skovajsové, kandidátky na senátorku která se nám příjde osobně představit v neděli na schůzi.
Vážené pirátky, vážení piráti,

dovolte, abych se Vám představila. Jmenuji se Miroslava Skovajsová a možná mě znáte z ordinace, protože řídím dvě Mamma centra, diagnostická pracoviště pro prevenci a léčbu rakoviny prsu. Jedno z nich se nachází na Hájích (je největší v Praze), druhé na Hradčanské. Je také možné, že mě znáte z televize z osvětových pořadů zaměřených na zdravotnictví, případně z tradičního růžového pochodu za zdravá prsa, který se již osmnáct let koná v centru Prahy. (Jen letos se ho zúčastnilo asi dvacet tisíc žen a mužů.) Ale třeba se nevědomky potkáváme na ulicích, v obchodech nebo v restauracích, protože na Praze 4 pracuji, nakupuji a bydlím skoro celý svůj dospělý život.

Základní a střední školu jsem absolvovala v rodných Klatovech. Věnovala jsem se hudbě, hodně času jsem trávila s kamarády ve skautských oddílech, posléze s dětmi jako oddílová vedoucí. V roce 1976 (ve svých osmnácti letech) jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem vystudovala Fakultu dětského lékařství Univerzity Karlovy. Po delší mateřské dovolené jsem na konci 80. let nastoupila do Thomayerovy nemocnice na RTG oddělení, kde jsem se od počátku věnovala diagnostice prsní žlázy.

Velkou příležitost jsem dostala v roce 1994, kdy jsem na Zeleném pruhu na Praze 4 vybudovala první screeningové mamografické centrum, podle jehož vzoru pak vzniklo dalších 70 center po celé republice. Zakládali je lékaři, které jsem vyškolila. Každému jsem se věnovala nejméně dva týdny, a to se záměrem, aby po celé republice byla všem ženám dostupná diagnostika i léčba prsní žlázy ve stejné kvalitě. Od roku 2002 stojím v čele tohoto programu. Jsem hrdá na to, že se díky tomuto jedinečnému celostátnímu preventivnímu projektu podařilo snížit úmrtnost na rakovinu prsu o třetinu a zachránit tak tisícovky žen. V roce 2001 jsem stála u vzniku Aliance žen s rakovinou prsů, na jaře 2016 jsem se stala její volenou předsedkyní správní rady. Od roku 2003 stojím v čele Asociace mamodiagnostiků ČR.

Mám dvě dospělé děti a (zatím) jednu vnučku. Zdravotnictví mi doma kouká doslova do oken, protože bydlím jen sto metrů od obřího areálu IKEM na pomezí Krče a Kunratic. Mým celoživotním krédem je zachování zdraví a prevence nemocí všeho druhu. S tím souvisí i udržení dostupnosti kvalitní péče pro všechny, dobrá životní úroveň včetně bydlení, vzdělávání našich dětí a také péče o seniory. Nikdy jsem nebyla členkou politické strany, a to ani před rokem 1989. Neprošla jsem žádnými skandály, ani policejním vyšetřováním. Možná i proto mě zhruba 2.300 kolegů z Prahy 4 zvolilo v listopadu 2015 za předsedkyni zdejšího sdružení České lékařské komory.

Hodně mě trápí současný způsob fungování českého zdravotnictví, zejména nakládání s finančními prostředky. Často to musím vnímat až jako plýtvání veřejným pokladem, který dohromady vytváříme. I proto jsem se rozhodla kandidovat do Senátu. Pro zdravější život lidí i celé společnosti. Vzhledem k tomu, že mě jako první oslovila sociální demokracie, přijala jsem jejich nabídku a pomoc. Jako nezávislý nestraník se ale nebráním komunikaci s dalšími politickými subjekty, jejichž program je demokratický a v souladu s mým přesvědčením a mými hodnotami. Z tohoto důvodu se na Vás obracím s prosbou o setkání. Ráda bych Vám osobně představila svou dosavadní práci a plány do budoucna. Vím, že to možná bude ostrá debata, ale i ta patří k občanské společnosti. Dopředu Vám děkuji za čas, který spolu strávíme.

Miroslava Skovajsová

Další informace můžete získat v rozhovoru na:
http://www.zdravotnickenoviny.com/komu- ... ybnitelny/
Zamčeno

Zpět na „Praha 4“