Primární volby do Senátu, volební okrsek Břeclav

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, Krajsti predsedajici

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Primární volby do Senátu, volební okrsek Břeclav

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Ahoj,
zahajuji jednani a rozpravu o nominaci "piratskeho" kandidata do Senatu za volební obvod Břeclav. Přihlásili se dva zájemci. Rozprava poběží do 1. 6., pak bude vyhlášeno hlasovaní. V prvním kole bude možné hlasovat pro libovolný počet kandidátů, přičemž do druhého kola postoupí každý, kdo dostane nadpoloviční počet hlasů z celkového počtu hlasujících. Pokud nikdo nepostoupí do druhého kola, hlasování končí a v tomto okrsku nepostavíme svého kandidáta. Pokud v prvním kole získá nadpoloviční většinu hlasů pouze jeden kandidát, stává se vítězem v prvním kole. V druhem kole je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a vítězí kandidát s nejvyšším počtem hlasu.
Zájemci:
-Karel Štogl (představil se nám na schůzi 25.4. https://pad.pirati.cz/p/ksjmk_04_2018
-Pavel Makovec
(pozn. Zájemce jsem informoval, aby se zde představili)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
Robert.Cuma, Lukas.Dubec, Petr.Springinsfeld, Ondrej.Kotas, pavelmakovec
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
pavelmakovec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 15 kvě 2018, 23:23
Profese: ekonom
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární volby do Senátu, volební okrsek Břeclav

Příspěvek od pavelmakovec »

Dobrý večer,
děkuji za možnost ucházet se o přízeň "pirátů" v primárních volbách. Ucházím se o nominaci "pirátského" kandidáta do Senátu ve volebním obvodu Břeclav. Jsem připraven zúčastnit se schůze KS Jmk dne 30. 5. 2018, kde je v návrhu programu představení ("grilování") kandidátů do Senátu. Nevím jaká je obvyklá forma představení se kandidáta, a tak pro začátek přikládám svůj profesní životopis a odkaz na můj FB profil (https://www.facebook.com/pavel.makovec.5?ref=br_rs). Představu o mých názorech na různá témata a události si můžete udělat na základě čtení mých blogů na iDnes (https://makovecpavel.blog.idnes.cz). Pro jistotu připomínám, že mé blogy nejsou přesnými vědeckými články, ale spíše je třeba je brát jako pokus o literární útvar...

Představení mé kandidatury do Senátu rád doplním nebo upravím na základě Vašich připomínek nebo doporučení.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek k mé osobě jsem Vám všem plně k dispozici jak na tomto fóru, tak i na telefonu (724594417) nebo e-mailu (pavelmakovec@seznam.cz).

Těším se na případnou spolupráci.

S pozdravem,

Pavel Makovec
Přílohy
CV- Pavel Makovec 2018-2.docx
(22.2 KiB) Staženo 43 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi pavelmakovec za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vasicek, Ondrej.Kotas, Robert.Cuma
pavelmakovec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 15 kvě 2018, 23:23
Profese: ekonom
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární volby do Senátu, volební okrsek Břeclav

Příspěvek od pavelmakovec »

Dobrý den,

doplňuji ještě o můj profil na Linkedin (https://www.linkedin.com/in/makovec-pavel-14179042/)


S pozdravem,

Pavel Makovec
Tito uživatelé poděkovali autorovi pavelmakovec za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2023
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2697 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární volby do Senátu, volební okrsek Břeclav

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Ahoj,

mám několik otázek na všechny kandidáty, kteří se do primárek přihlásí:

1) Co považujete za své hlavní téma, kterým se v Senátu chcete zabývat?
2) Jak vidíte svoje šance na zvolení?
3) Zaplatíte za sebe kauci?
4) Kolik peněz jste ochotni vložit do kampaně? Počítáte s finanční spoluúčastí Pirátů?

Předem díky za odpovědi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvky (celkem 3):
Zbynek.Janoska, pavelmakovec, Ivo.Vasicek

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Karel73
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 15 kvě 2018, 09:36
Profese: Právník
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Primární volby do Senátu, volební okrsek Břeclav

Příspěvek od Karel73 »

Ahoj, dobrý večer,

k položeným otázkám:

1/ Kromě pomoci při řešení zanedbané dopravní infrastruktury v okrese Břeclav, chybějící dálniční spojení Brna a Vídně a chybějící obchvat Břeclavi, bych se chtěl věnovat problematice sucha a pomoci zlepšit propagaci regionu v oblasti turistického ruchu, které jsem se věnoval jako tajemník MěÚ v Mikulově a vedoucí oddělení hospodářského rozvoje na Magistrátu města Brna.
Vedle regionálních témat bych se chtěl vzhledem ke své odbornosti věnovat problematice důchodové reformy a otázkám souvisejícím s našim členstvím v EU a problematice přijetí eura.

2/ Šance na zvolení vidím velmi pozitivně, k regionu mám celoživotní silný osobní a pracovní vztah, cílem je dostat se do druhého kola a pak vyhrát.

3/ Kauci za sebe zaplatím.

4/ Předpokládám výdaje na 1.kolo senátních voleb ve výši cca 500 tisíc Kč z vlastních zdrojů a ve 2.kole přibližně ve výši 200-300 tisíc Kč. S finanční spoluúčasti Pirátů nepočítám, ale nebráním se jí a budu rád, když ji budou Piráti považovat za smysluplnou. Uvítám a budu se snažit zapojit do kampaně co největší množství Pirátů a dobrovolníků.

Karel Štogl
K.stogl73@gmail.com
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel73 za příspěvky (celkem 2):
Petr.Springinsfeld, Ivo.Vasicek
pavelmakovec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 15 kvě 2018, 23:23
Profese: ekonom
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární volby do Senátu, volební okrsek Břeclav

Příspěvek od pavelmakovec »

Dobrý večer,

zasílám odpovědi na položené otázky:

ad1) Boj proti korupci, klientelismu a byznysu s chudobou (problematika exekucí, sociální bydlení,...), omezení byrokracie. Podpora zájmů Jihomoravského kraje a břeclavského regionu.

ad2) Šanci na mé zvolení vidím malou, ale ne nulovou. Vzhledem k tomu, že první kolo senátních voleb bude společné s komunálními volbami, realisticky odhaduji (na základě výsledků předchozích voleb), že kvalitní pirátský kandidát může získat 4.místo. O to větší výzvou pro mě je pokusit se uspět. V případě postupu do 2. kola, považuji šanci na vítězství za velmi vysokou.

ad3) Ano, zaplatím.

ad4) Myslím, že volby nejsou jenom o penězích a jsem připraven utratit za kampaň tolik peněz, kolik budu považovat za potřebné. Ve druhém kole jsem připraven utratit tolik peněz, kolik bude nutné pro vítězství. S finanční spoluúčastí Pirátů nepočítám, ale budu za ni rád.

Píši stručně, ale pokud bude zájem, jsem připraven jednotlivé odpovědi detailně rozvést a jednotlivá témata podrobně prezentovat a diskutovat.

S pozdravem,

Pavel Makovec
Tito uživatelé poděkovali autorovi pavelmakovec za příspěvky (celkem 3):
Petr.Springinsfeld, Ivo.Vasicek, Zbynek.Janoska
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihomoravský kraj“