Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Lubomir.Dolezal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 301
Registrován: 31 říj 2017, 08:35
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Bydliště: Stupava
Dal poděkování: 457 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

Petr.Sanetrnik píše: 19 kvě 2018, 17:25 Měl bych na srdci mnoho věcí ale tento způsob komunikace je vyloženě nevhodný.Měl jsem snahu vyvolat debatu o senátu v MS ale bohužel bez většího zájmu.Asi před 2 měsíci jsem vypracoval spolu s dalšími dvěma Piráty návrh jednacího řádu MS.Od té doby se nekonala schůze MS a jednací řád nebyl ještě schválen.Při své vrozené skromnosti se nederu o místo senátora ale jak napsal Radek,předpokládal jsem že sama strana vyvine snahu takového kandidáta mezi sebou najít.Proč tak nečiní,vypisuje inzeráty a nakonec senát odpíská je mi záhadou.Pochopil jsem ale že nejsem pro Piráty žádným přínosem a nemohu jim být nijak prospěšný.Proto jsem se rozhodl své členství ukončit.Věřím že vám ani chybět nebudu.
Beru na vědomí žádost o ukončení členství v Pirátské straně, ke kterému dni, si přejete členství ukončit pane Sanetrník?
Luba Doležal 739 593 58I
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ale tady stále někteří (jeden) myslí, že k nám patří, ale zatím jenom plive. Takže děkuji za rady, ale nevezmu si je k srdci.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Lubomir.Dolezal píše: 20 kvě 2018, 09:17
Petr.Sanetrnik píše: 19 kvě 2018, 17:25 Měl bych na srdci mnoho věcí ale tento způsob komunikace je vyloženě nevhodný.Měl jsem snahu vyvolat debatu o senátu v MS ale bohužel bez většího zájmu.Asi před 2 měsíci jsem vypracoval spolu s dalšími dvěma Piráty návrh jednacího řádu MS.Od té doby se nekonala schůze MS a jednací řád nebyl ještě schválen.Při své vrozené skromnosti se nederu o místo senátora ale jak napsal Radek,předpokládal jsem že sama strana vyvine snahu takového kandidáta mezi sebou najít.Proč tak nečiní,vypisuje inzeráty a nakonec senát odpíská je mi záhadou.Pochopil jsem ale že nejsem pro Piráty žádným přínosem a nemohu jim být nijak prospěšný.Proto jsem se rozhodl své členství ukončit.Věřím že vám ani chybět nebudu.
Beru na vědomí žádost o ukončení členství v Pirátské straně, ke kterému dni, si přejete členství ukončit pane Sanetrník?
K 21.5.2018. Někde jsem viděl,že bych měl uvést důvod.Mám tak učinit nebo to není třeba?
Radek.Strouhal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 153
Registrován: 07 zář 2016, 12:38
Dal poděkování: 403 poděkování
Dostal poděkování: 124 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Radek.Strouhal »

Aniž bych si chtěl, Luboši, dovolit nějaké rady k tvému vyjadřování či, nedej bože, práci PKS ZlK, myslím, že Tvá reakce
Lubomir.Dolezal píše: 20 kvě 2018, 09:17 Beru na vědomí žádost o ukončení členství v Pirátské straně, ke kterému dni, si přejete členství ukončit pane Sanetrník?
mohla být formulována odlišným způsobem. Nemyslím si a není ani vidět, že by zlínskokrajské sdružení mělo povícero neplacených členů, kteří by byli tolik nadšeni pro pirátské principy a program, kteří by za Piráty kopali na všech frontách a kteří by pro Piráty vykonali alespoň zlomek jeho práce. A vzhledem k tomu, že do MS Zlín poslední člen přibyl na počátku prosince 2017, neřekl bych, že je na místě vyjadřovat uspokojení člena PKS, že se zbaví nepohodlného člena, který si dovolil párkrát použít konstruktivní kritiku k přešlapům krajského předsednictva. Osobně si myslím, že PKS ZlK i PMS Zlín by měla doslova Petra Sanetrníka přemlouvat, aby si to s ukončením členství rozmyslel, neboť Petrův odchod může znamenat počátek rozkladu zejména místního sdružení a jeho práce pro Zlín i Zlínský kraj např. v oblasti zdravotnictví je nenahraditelná, a omluvit se za totální přehmaty a faux pas, kterých se dopustila při experimentu s inzerátem na senátora a za amatérský průběh volební kampaně před doplňovacími volbami a zkusit najít řešení. Možná tím, že se pokusíme komunikovat a respektovat jiný názor.

Jinak bych jakožto řadový člen chtěl členy PKS požádat, aby si ve stanovách či někde na netu přečetli a zapamatovali, jak se správně píše název strany, v jejímž oblastním předsednictvu pracují a reprezentují ji tak před médii i voliči. A za chybky v oslovení pátým pádem se stupeň známky strhává již v páté třídě.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Jo Luboši, jak si můžeš dovolit psát v Pirátské straně, když jsme Česká pirátská strana nebo Piráti. Vrchol toto, styď se.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Lubomir.Dolezal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 301
Registrován: 31 říj 2017, 08:35
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Bydliště: Stupava
Dal poděkování: 457 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

Petr.Sanetrnik píše: 20 kvě 2018, 11:51
Lubomir.Dolezal píše: 20 kvě 2018, 09:17
Petr.Sanetrnik píše: 19 kvě 2018, 17:25 Měl bych na srdci mnoho věcí ale tento způsob komunikace je vyloženě nevhodný.Měl jsem snahu vyvolat debatu o senátu v MS ale bohužel bez většího zájmu.Asi před 2 měsíci jsem vypracoval spolu s dalšími dvěma Piráty návrh jednacího řádu MS.Od té doby se nekonala schůze MS a jednací řád nebyl ještě schválen.Při své vrozené skromnosti se nederu o místo senátora ale jak napsal Radek,předpokládal jsem že sama strana vyvine snahu takového kandidáta mezi sebou najít.Proč tak nečiní,vypisuje inzeráty a nakonec senát odpíská je mi záhadou.Pochopil jsem ale že nejsem pro Piráty žádným přínosem a nemohu jim být nijak prospěšný.Proto jsem se rozhodl své členství ukončit.Věřím že vám ani chybět nebudu.
Beru na vědomí žádost o ukončení členství v Pirátské straně, ke kterému dni, si přejete členství ukončit pane Sanetrník?
K 21.5.2018. Někde jsem viděl,že bych měl uvést důvod.Mám tak učinit nebo to není třeba?
Děkuji, jiste jste si vše dobře rozmyslel s dovolením tedy předám do vlákna PKS a pote podám k AO pro akceptaci.
Luba Doležal 739 593 58I
Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 702
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1066 poděkování
Dostal poděkování: 663 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Beru na vědomí, ale mrzí mě pane Sanetrník, že jste se rozhodl opustit stranu a dále s námi nechcete bojovat za Pirátské myšlenky a postoje. Jinak vám přeji jak v osobním tak v profesním životě mnoho zdarů a úspěchů.
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Denis.Rychtar píše: 21 kvě 2018, 14:42 Beru na vědomí, ale mrzí mě pane Sanetrník, že jste se rozhodl opustit stranu a dále s námi nechcete bojovat za Pirátské myšlenky a postoje. Jinak vám přeji jak v osobním tak v profesním životě mnoho zdarů a úspěchů.
Upřímně děkuji
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Petr.Sanetrnik píše: 19 kvě 2018, 17:25 Měl bych na srdci mnoho věcí ale tento způsob komunikace je vyloženě nevhodný.Měl jsem snahu vyvolat debatu o senátu v MS ale bohužel bez většího zájmu.Asi před 2 měsíci jsem vypracoval spolu s dalšími dvěma Piráty návrh jednacího řádu MS.Od té doby se nekonala schůze MS a jednací řád nebyl ještě schválen.Při své vrozené skromnosti se nederu o místo senátora ale jak napsal Radek,předpokládal jsem že sama strana vyvine snahu takového kandidáta mezi sebou najít.Proč tak nečiní,vypisuje inzeráty a nakonec senát odpíská je mi záhadou.Pochopil jsem ale že nejsem pro Piráty žádným přínosem a nemohu jim být nijak prospěšný.Proto jsem se rozhodl své členství ukončit.Věřím že vám ani chybět nebudu.
Škoda Petře. Mě chybět budeš :) ale nedá se nic dělat. Přeju ti pevné zdraví, hodně úspěchů v osobním i profesním životě. A nikdy neříkej nikdy. :lol:
Prostě Stacke
77nula157333
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“