Stížnost #6323 Wagnerová vs RP

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.

Moderátor: Kontrolní komise

Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2452
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Profese: ucitelka,psycholozka
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4813 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování

Re: Stížnost #6323 Wagnerová vs RP

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Týden uplynul a kromě zprávy od Miluš, že už RK hlasuje, se neděje nic.
Tohle je vaše představa o demokracii, o rychlém a funkčním řešení problémů občanů?
Rozesílat to všem jako minule, to už dělat nebudu, neb coby pouhý registrovaný příznivec nemohu nic posílat hromadně ani zadat všechny adresáty (byť ručně a po jednom) v jedné SZ.

Čekala jsem dlouho. V této chvíli se necítím vázaná čímkoli, abych byla taktní ve vztahu k tomu, co Piráti provádějí. Ano, dosud jsem byla taktní a zdrženlivá. Nadále budu samozřejmě chválit všechno dobré, co z vás vypadne, jako to dělám pořád. Ale kritika, ta už nebude zatížena sentimentalitou bývalé místopředsedkyně.

Nemám nadále zájem být vaším registrovaným příznivcem, ba ani neregistrovaným. Jsem nadále příznivcem a propagátorem původních idejí, především, co se týče svobody. Jsem nadále příznivcem a podporovatelem všech, kteří drží původní kurz plavby.

Sdílím porůznu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Libor.Adamek
Uživatelský avatar
Karel.Nejedlik
Člen KS Praha
Příspěvky: 238
Registrován: 23 črc 2014, 16:36
Profese: Informatik
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2541 poděkování
Dostal poděkování: 578 poděkování

Re: Stížnost #6323 Wagnerová vs RP

Příspěvek od Karel.Nejedlik »

Lenka.Wagnerova píše: 16 kvě 2018, 14:24 Týden uplynul a kromě zprávy od Miluš, že už RK hlasuje, se neděje nic.
Tohle je vaše představa o demokracii, o rychlém a funkčním řešení problémů občanů?
Této reakci nerozumím. Informace jsem zběžně pročetl. Nevím, co bych k tomu měl jako nový člen KK dodat, když je případ již předán k RK. Případ jsem v době jeho udání ani vyšetřování nesledoval.
Že se některé věci nestíhají řešit mě moc nepřekvapuje - pořád jsou v KK i RK jen dobrovolníci, kteří to řeší ve vlastním volném čase a toho není neomezeně.
Dopravní zamyšlení: OFFTOPICIndividuální automobilová doprava - největší omyl lidstva?
O trolech: OFFTOPICObrázek
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5254
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7637 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost #6323 Wagnerová vs RP

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Ona je ta vytka evidentne smerovana na RK a nikoli na KK...

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5254
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7637 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost #6323 Wagnerová vs RP

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Btw: Ja se k tomu vyjadrim spise osobne (ne za KK, podotykam predem) - tady je uplne zrejma analogie k predchozimu pripadu JM, kdy svevolne zabannoval Krtka, ackoliv k tomu nemel zadne opravneni. RK proste ve slozeni jake ma zrejme neni schopna rozhodovat nestranne, jakmile se poruseni predpisu tyka vedeni strany a bud hraje slepeho brouka, nebo hleda zpusob, jak to jen udelat aby nemusela vedeni nic vytknout. Tohle melo byt vyreseno do mesice bez problemu presne dle predpisu, misto toho se organizovala mediacni schuzka a ani po roce dalsiho vyhnivani pripadu neni ochotna RK si odhlasovat nejaky vyrok. Naopak napr. kdyz slo o vylouceni Krtka, tak se vsechny tyhle starsi kauzy preskocily a uprednostnil se (o prekvapeni) zase zajem RP. RK se bohuzel dlouhodobe profiluje spise jako prodlouzena ruka (casti) RP a ne nestranny a nezavisly arbitr.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 5):
Lenka.Wagnerova, Dalibor.Zahora, Michaela.Nepejchalova, Roman.Kucera, Libor.Adamek

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Kontrolní komise“