I ty seš Putinův agent?

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

TomasMikus píše: 16 kvě 2018, 10:00A čemu už vůbec nerozumím proč s takovouto životní filozofií upřednostňujete totalitární státy před těmi, které mají vůči svým občanům a vůči jejich svobodě mnohem větší respekt?
Ta je učebnicová. https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta ... t%C3%A1zka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvky (celkem 5):
Dalibor.Zahora, Marek.Necada, Vit.Fux, Robert.Magni, Giuseppe.Maiello
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Karel666 »

Dalibor.Zahora píše: 16 kvě 2018, 08:55
Yossi píše: 15 kvě 2018, 21:12 Nevím, jak to konkretizovat, je to otázka, na co se sám cítíte, vnímáte se sám jako komunista nebo ne? Z postů bych to dovozoval, ale nechci Vám křivdit, tak mě zajímá, jak se sám sebe vnímáte. Nepoznám žádného marxistu, který by zároveň nebyl komunistou, byť třeba v anarchokomunistické verzi.
Tak teď vás asi zklamu, jako komunista (v různých možných interpretací) se necítím. Ovšem asi nejbližší politický směr, který by byl poblíž a má mé sympatie je komunitarismus. Ideově mám nejblíže k anarchismu, ve smyslu, že jeden z největší problémů současné společnosti je koncentrace moci na nejrůznější úrovních.
A naco vlastně Yossimu odpovídáš? Jsou definice, které uznávají na MUNI a on jenom tím, že je použiješ tě začne označovat jako komunistu, když odpovíš, tak se tě zeptá jestli jsi komunista. Fakticky tě urazí a pak požaduje, že se mu musíš vysvětlovat/omlouvat prč nejsi komunista a jenom protože i když je definice uznávaná, tak protože ji definoval komunista je každej kdo se o ní jenom zmíní taky komunista a když není musí se mu omlouvat...
Podle mě, právě toto je omluvitelné u právníka co obhajuje u soudu, kde je placen za manipulování a logické fauly jako poslední možnost jak zmást druhou stranu a soud, ale v dikusi, kde se tvářím, že hledám pravdu je to ubohost a podrazáctví...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel666 za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Vit.Fux, Robert.Magni, Giuseppe.Maiello
Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2337
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2220 poděkování
Dostal poděkování: 3182 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Jakub.Backa »

Dalibor.Zahora píše: 16 kvě 2018, 08:55
Yossi píše: 15 kvě 2018, 21:12 Nevím, jak to konkretizovat, je to otázka, na co se sám cítíte, vnímáte se sám jako komunista nebo ne? Z postů bych to dovozoval, ale nechci Vám křivdit, tak mě zajímá, jak se sám sebe vnímáte. Nepoznám žádného marxistu, který by zároveň nebyl komunistou, byť třeba v anarchokomunistické verzi.
Tak teď vás asi zklamu, jako komunista (v různých možných interpretací) se necítím. Ovšem asi nejbližší politický směr, který by byl poblíž a má mé sympatie je komunitarismus. Ideově mám nejblíže k anarchismu, ve smyslu, že jeden z největší problémů současné společnosti je koncentrace moci na nejrůznější úrovních.
Nezklamal jste, to bych o Vás musel mít nějakou mínku. OK, takže s marxismem jste jen neuměle trolli. Gut, je to sice podobně nevkusné jako trollit s nacismem, ale holt Pirátská strana snese horší věci, včetně popíračů genocid.
We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Yossi píše: 16 kvě 2018, 10:22 Nezklamal jste, to bych o Vás musel mít nějakou mínku. OK, takže s marxismem jste jen neuměle trolli. Gut, je to sice podobně nevkusné jako trollit s nacismem, ale holt Pirátská strana snese horší věci, včetně popíračů genocid.
Netrollil, co se týče pojmu státní kapitalismus použil jsem ho záměrně, čistě proto, že mimo jiné umožňuje lépe poznat tehdejší režim, lepe než když budeme donekonečna opakovat komunismus a totalita.
Co je vkusné, to je jiná otázka, někdy lze i vkusně trollit s nacismem, třeba když trollíš nácka, ne?

Jako Yossi, víš, že to, co tady v první řadě předvádíš, je především tvoje hodně omezené uvažování?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Giuseppe.Maiello

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od anonym2064 »

hádáte se jak kreténi. připomíná mi to hádku o tom, jestli je lepší chcípnout na otravu novičokem nebo se nechat roztrhat humanitární bombou, nebo přejet tramvají. Čí raktey jsou ničivější a v čem se zásadně liší motivace jejich použití? je to jak z toho vtipu. "Sovětské rakety jsou výhradně obranného charakteru." Jenže ten vtípek je starej asi tak 40 let. Stejné myšlení pirátům nesluší. To že jsme zase nuceni stát na jedné straně rozděleného světa je fakt. Neznamenbá to ale, že budeme stejně jako kdysi jen přikyvovat a zavírat oči. A koho bychom měli více kritizovat? kterou stranu? A je vůbec možné připustit si i vlastní podíl viny? Po pádu Sovětského bloku a rozpadu Varšavské smlouvy jsme oprávněně jásali a ani si nevšimli, že se vlastně nic moc nezměnilo, jen jsme najednou na druhé straně. A geopolitika tu je a my co jsme uprostřed se zase musíme přizpůsobovat, zase na věčné časy a nikdy jinak? A jen tak na okraj, s komunistickou ideou (nějaké ty ideály o rovnosti) to nesouvisí ani náhodou. Na to rovnou zapomeňte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 5):
Marek.Necada, Dalibor.Zahora, Vit.Fux, Robert.Magni, Dominika.Michailidu
Uživatelský avatar
TomasMikus
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 594
Registrován: 15 úno 2017, 16:10
Profese: biolog
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 241 poděkování
Dostal poděkování: 372 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od TomasMikus »

Tomas.Pastircak píše: 16 kvě 2018, 10:06
TomasMikus píše: 16 kvě 2018, 10:00A čemu už vůbec nerozumím proč s takovouto životní filozofií upřednostňujete totalitární státy před těmi, které mají vůči svým občanům a vůči jejich svobodě mnohem větší respekt?
Ta je učebnicová. https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta ... t%C3%A1zka
můžete to trošku rozvést v čem konkrétně se podle Vás dopouštím toho na co odkazujete? dělá to na mě dojem, že zpochybňujete že v demokracii je více svobody než v totalitárním systému, který si řekněme na demokracii hraje nebo je to myšleno úplně jinak možná by stálo za to opravdu mluvit jednoznačněji a více za sebe.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Martin.Kucera »

A odkud má vyplývat, že Dalibor "upřednostňuje totalitární státy před těmi, které mají vůči svým občanům a vůči jejich svobodě mnohem větší respekt"?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Robert.Magni, Giuseppe.Maiello

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Karel666 »

Yossi píše: 16 kvě 2018, 10:22 Nezklamal jste, to bych o Vás musel mít nějakou mínku. OK, takže s marxismem jste jen neuměle trolli. Gut, je to sice podobně nevkusné jako trollit s nacismem, ale holt Pirátská strana snese horší věci, včetně popíračů genocid.
Že nemáte mínku? Vždyť jste mě nazval komunistou, takže jste předtím lhal nebo se jenom teď morálně stavíte, že vám vlastně nestojím za řeč a to dokazujete další lží? A znovu urážíte :D

Že nemáte míňku, ale dal jste otázku "jste komunista" co už samo ukazuej, že jste si to o mě musel myslet, ALE pokud jste mě chtěl jenom urazit, pak ano, ale to pak trolíte vy :D

Zajímavé, ale že nikdy jste neodpověděl na otázku, pouze hodnotil druhého nebo požadoval o druhém, aby se ti omlouval :D

A poslední příspěvek, kde tvrdíte, že trolím, ale to mi podsouváte váš názor=lžete, že si něco myslím nebo dělám :D
Faktem je že já myslím vážně názo, že když někdo vytvoří definici a je komunista, tak druzí co ji budou citovat tak neiplikuje, že jsou komunisti... Já jsem v tomto sváma hrubě nesouhlasím a tvrdím, že když uznáváte tuto implikaci, pak absurdně platí stejná implikace i na to, že když důstojník SS objevil fyzikální zákony co dnes využívá i Musk, tak podle vás je Musk komunista :D


P.S. Fakt by ti upadla ruka, kdyby jsi tomu Záhorovy odpověděl, proč to co napsal je blbost místo ubohého přízemního nadávání "do komunistů" a ještě ubožejšího požadavku "vysvětlení proč není komunista bez jednoho faktu proč by měl být" :-o Já myslím, že toto chování bych čekal od někoho kdo kope výkopy, když už použiju tvoje přízemní nálepkování ned od někoho, kdo tvrdí, že je "na úrovni" :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel666 za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Robert.Magni, Giuseppe.Maiello
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

TomasMikus píše: 16 kvě 2018, 10:37můžete to trošku rozvést v čem konkrétně se podle Vás dopouštím toho na co odkazujete? dělá to na mě dojem, že zpochybňujete že v demokracii je více svobody než v totalitárním systému, který si řekněme na demokracii hraje nebo je to myšleno úplně jinak možná by stálo za to opravdu mluvit jednoznačněji a více za sebe.
A zase. Teď si nejsem jistej, jestli je to víc úhybný manévr, straw man nebo irelevantní závěr. Nebo trojkombinace všech těhle faulů dohromady.

Já se omlouvám, ale už nebudu tuhle diskusi rozvíjet, nepovažuju to za produktivní. Vy faulujete, já nechci hrát. Hezký den.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Marek.Necada, Robert.Magni, Giuseppe.Maiello
Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2337
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2220 poděkování
Dostal poděkování: 3182 poděkování

Re: I ty seš Putinův agent?

Příspěvek od Jakub.Backa »

Dalibor.Zahora píše: 16 kvě 2018, 10:33
Yossi píše: 16 kvě 2018, 10:22 Nezklamal jste, to bych o Vás musel mít nějakou mínku. OK, takže s marxismem jste jen neuměle trolli. Gut, je to sice podobně nevkusné jako trollit s nacismem, ale holt Pirátská strana snese horší věci, včetně popíračů genocid.
Netrollil, co se týče pojmu státní kapitalismus použil jsem ho záměrně, čistě proto, že mimo jiné umožňuje lépe poznat tehdejší režim, lepe než když budeme donekonečna opakovat komunismus a totalita.
Co je vkusné, to je jiná otázka, někdy lze i vkusně trollit s nacismem, třeba když trollíš nácka, ne?

Jako Yossi, víš, že to, co tady v první řadě předvádíš, je především tvoje hodně omezené uvažování?
Pokud máte pocit, že komunistický režim poznáme lépe tak, že jej nebudeme nazývat komunistickým, tak si fakt nemáme co říct. :D Po celou dobu to byl režim komunistický a ze začátku i totalitní. Pokud neuznáte tenhle základní fakt, tak není jakákoli styčná plocha pro diskusi.

A na hlášky o omezenosti a černobílém vidění jsem si od nepřátel libdem a relativizátorů zla zvykl, nejste první, ani poslední, a ani moc nápaditý.
We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“