Eva Nováková-přijata

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Koordinatori, Odbor - personalni, PKS Vysocina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Eva.Novakova
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 239 poděkování
Dostal poděkování: 206 poděkování

Eva Nováková-přijata

Příspěvek od Eva.Novakova » 19 úno 2018, 22:06

Jsem rodačka z Kladna, která se přes Londýn, Ramalláh a Prahu dostala až do Jihlavy, z korporace do sociálních služeb. Ač mám zázemí převážně v aktivismu a dobrovolnictví, má současná práce a další činnost mě přivedly k poznání, že aktivismus někdy sám o sobě nestačí, a je dobré jej podpořit politickou cestou. Do Pirátů vstupuji s cílem kandidovat v komunálních volbách.
Skoro dva a půl roku pracuji v Oblastní charitě Jihlava jako vedoucí služby Terénní programy SOVY. Vedu tým deseti kolegů a kolegyň, více než polovinu z nich tvoří Romové a Romky. Kromě klasické sociální práce se snažíme působit i na změnu podmínek, které vedou k prohlubování sociálního vyloučení. Účastníme se pracovní skupiny pro sociální bydlení (jejíž vznik jsme inspirovali), realizujeme projekt zaměřený na podporu inkluzivního vzdělávání, který kromě přímé podpory žáků/studentů a jejich rodin cílí i na změnu postojů pedagogů a odpovědných institucí, a podporujeme zástupce romské komunity v participaci a občanské angažovanosti.
Kromě toho s místním kolektivem Jídlo místo zbraní pravidelně vaříme veganské jídlo pro lidi bez domova, organizujeme veganské hody a další benefiční akce. Ve spolupráci s divadlem DIOD a mým romským kolegou organizujeme Rozpravy - večery zaměřené na představování romské kultury široké veřejnosti i Romům samotným. Zatím proběhlo pět akcí - večer s romskými spisovatelkami, debata s úspěšnými romskými osobnostmi, promítání filmu FC Roma s následnou debatou, koncert Terne Čhave, promítání filmu Skokan spojené s debatou s protagonisty a divadelní představení romského souboru Ara Art. Na jaro 2018 plánujeme další dva nebo tři večery. Všechny jsou zdarma a otevřené všem. Loni jsme pořádali sérii akcí k oslavám Mezinárodního dne Romů, přičemž má role v realizačním týmu byla spíše podpůrná a jeho základem byli zástupci romské komunity. S těmi se nám v roce 2016 podařilo zorganizovat i pietní shromáždění za Roma zemřelého za nevyjasněných okolností v Žatci, jehož se zúčastnilo zhruba 150 lidí.
Pracovně ještě občas učím romštinu, překládám pro romistický časopis a dělám PR pro pár projektů (Férové bydlení, Stan romské kultury). V minulosti jsem působila i jako manažerka kapely Terne Čhave a v pražském Crossu dva roky jednou měsíčně organizovala UFOSS - večery zaměřené na různá romská/romistická témata. Předtím jsem se věnovala tématu nenásilného palestinského hnutí proti okupaci.
Politicky angažovat jsem se začala v září loňského roku v rámci místního uskupení Forum Jihlava.
Ve volném čase se věnuju akrobacii na šálách a bike pólu. V obou disciplínách jsem sice velmi špatná, ale to vůbec neubírá na mém nadšení.
Pirátům můžu nabídnout odhodlání a vizi, částečně i zkušenosti s organizováním akcí, psaním projektů/tiskových zpráv a vedením sovího hejna, ve kterém se hodlám dál zdokonalovat. Od účasti v komunálních volbách si slibuji nastartování procesů, které povedou k utužování sociální soudržnosti ve městě, zlepšení podmínek marginalizovaných skupin a oživení města, které sice žije už dost, ale rezervy tu jsou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvky (celkem 6):
Filip.Krska, Dalibor.Zahora, Stanley, Roman.Pasek, Jan.Posvar, Michael.Lesko

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 4088 poděkování
Dostal poděkování: 5240 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva Nováková

Příspěvek od Michaela.Vodova » 15 kvě 2018, 12:44

hlasování zahájeno
viewtopic.php?f=316&t=41485
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat poslat email, !na facebooku nekomunikuji!
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 10-16

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 4088 poděkování
Dostal poděkování: 5240 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Eva Nováková

Příspěvek od Michaela.Vodova » 16 kvě 2018, 22:01

Ahoj,
bylas přijata, emailem zasílám další info.
viewtopic.php?f=316&t=41485#p561016
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Eva.Novakova
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat poslat email, !na facebooku nekomunikuji!
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 10-16

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“