Ondřej Marek - zájemce o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondrej.Marek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 45
Registrován: 09 dub 2018, 15:38
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Ondřej Marek - zájemce o členství

Příspěvek od Ondrej.Marek »

Dobrý den, ahoj!

Rád bych Vás požádal o možnost ucházet se o členství v České pirátské straně. Moje jméno je Ondřej Marek, je mi 26 let a pocházím z Litoměřic. Profesí jsem sociální pracovník, pracuji jako lokální síťař pro ORP Litoměřice a ORP Lovosice pro Ministerstvo práce a sociálních věcí - v oblasti ochrany práv dětí (ve zkratce - napomáháme procesu transformace systému péče ohrožené dítě a také se snažíme zefektivnit výkon SPOD (sociálně-právní ochrana dětí) ve svěřeném území prostřednictvím zefektivňování spolupráce aktérů SPOD) a jako sociální pracovník pro lidi bez domova. Rád se věnuji věcem a činnostem, které mají smysl. Myslím si, že jednou z oblastí, kterým má smysl se věnovat, je i politika. Českou pirátskou stranu jsem začal sledovat, nejprve skepticky, nyní s velkým nadšením, od roku 2013. Líbí se mi moderní, proevropské a liberální smýšlení, s důrazem na transparenci veřejných institucí a participaci občana na rozhodování věcí veřejných. V mém osobním životě se věnuji ještě studiu (kombinovaně studuji ekonomiku a management na univerzitě v Ústí nad Labem), a také společenskému tancování.
O možnosti stát se Vaším členem jsem začal uvažovat po rozhovoru s Vaší příznivkyní, Kateřinou Stibalovou, která mě do určité míry přiměla se o členství v České pirátské straně zajímat. Nabízím Vám sám sebe :-) Tedy, svoje dosavadní znalosti a dovednosti (snad vynikám v měkkých dovednostech a jistě v těch tvrdých v oblasti sociální práce a sociální politiky) a svojí osobnost - hodně a rád se na všechny usmívám, rád naslouchám lidem, slyším jejich potřeby a snažím se jim pomoct, jak na úrovni individuální pomoci, tak i na systémové bázi.

Nevím, co o sobě dalšího napsat, pokud byste se chtěli na cokoliv dotázat, jsem Vám k dispozici :)

Pokud jsem Vás zaujal, rád se s Vámi setkám i osobně.:)

Posílám pozdravy a mějte dobré dny.

OM

E-mail: ardnom@seznam.cz
Tel. č. 728 753 488
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Marek za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Schwarzova, V__
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Ondřej Marek - zájemce o členství

Příspěvek od Adam.Komenda »

Ahoj, tvůj zájem o členství nás těší, pokud budeš mít čas, tak neváhej dorazit tuto neděli 13.5 od 14.00 do Ústí nad Labem do Pirátského centra v ulici Pařížská 1290/5. Budeme se na tebe těšit.

S pozdravem Adam Komenda
Uživatelský avatar
Ondrej.Marek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 45
Registrován: 09 dub 2018, 15:38
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: Ondřej Marek - zájemce o členství

Příspěvek od Ondrej.Marek »

Ahoj, moc rád bych dorazil, ale 13. 5. jsem úplně mimo Ústecký kraj...vím, že je krajská schůze, ale nepovedlo se mi to zkoordinovat. Přijdu určitě na další termín! :)
OM
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“