KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Moderátor: PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Chcete-li se stát registrovaným příznivcem, postupujte podle tohoto návodu.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Předmět: RV 32/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany - vyškrtnutí
Roman.Kucera (původně v OT tagách) píše: 24 dub 2018, 18:34 Stal jsem víceméně neúmyslně se takovým mluvčím lidí, kteří nemohou psát do vlákna RV, tak promiňte :-)
Dovolím si tady zareagovat na Romana Kučeru a diskusi RV, protože se mi úplně nelíbí, že se někdo (byť zřejmě částečně v nadsázce) pasuje na mluvčího za mě. Berte to jako názor služebně poměrně mladého Piráta.
Roman.Kucera píše: 24 dub 2018, 14:19 Ucelená informace o "případu Amiourová" bez emocí. Jinak ona se dá kontaktovat na FB, můžete si to ověřit. To ona vnukla Pirátům myšlenku základního příjmu, kdyby někdo nevěděl. Ale já ji jinak neznám ani ji nemám v přátelích. To jen potenciální voliči Pirátů.
V roce 1996 můj manžel dostal od cizinecké policie zákaz pobytu, protože nebydlel na adrese, na které byl nahlášen. Ono to dost dobře ani nešlo. Celé řízení bylo podivné a protiprávně vedené, ale především bylo proti Mezinárodní dohodě o ochraně rodiny - byla jsem čtrnáct dní vdaná a těhotná. Ještě po narození dítěte Jan Ruml osobně odmítl opravný prostředek a nápravu, ačkoliv mezinárodní dohody stojí nad zákony a dané provinění bylo na úrovni udělení blokové pokuty. Odmítl i přesto, že za ním byl náš advokát osobně s rodným listem dítěte tehdy starého měsíc.
Ucelená informace je kopií původně podané informace, argumentace kruhem není příliš efektivní. Paní Amiourovou jsem si vygooglil např. na https://www.parlamentnilisty.cz/profily ... urova-7354 a z těchto článků jsem nedospěl k závěru, že by výroky paní Amiourové byly perfektně věrohodné a opravdu bych potřeboval více podkladů na to, abych paní Amiourové věřil. Nemyslím si, že by členové RV měli kontaktovat paní Amiourovou a zjišťovat od ní informace - to ty jsi použil její výrok, ty bys měl vykonat námahu jej doložit.
Roman.Kucera píše: 24 dub 2018, 18:34Já například nepovažuji vůbec za pirátské Vaše angažmá v Sherlogu. K tomu, aby se dalo auto najít, muselo být nepřetržitě sledováno i před ukradením. A my, Piráti, zrovna přílišnému sledování nefandíme, ale když si to někdo chce koupit dobrovolně, jeho volba. Jen takového člověka nemusím mít zrovna jako senátora za Piráty, ale ... třeba za jinou stranu, která má v programu vzdání se soukromí za cenu domnělého bezpečí.
Přesně jak jsi řekl: Když si to někdo chce koupit dobrovolně, jeho volba. Jako liberál jsem jednoznačně pro to, když si někdo chce chránit svůj majetek a zabezpečit si ho tak, že část svého soukromí dobrovolně obětuje, ať je to jeho věc. Je to moje auto, když se rozhodnu jeho polohu sdílet online, je to moje věc, stejně jako když si jej nechám sledovat někým jiným. V článku se píše "úspěšnost vyhledávání je 98 %", úplně v tom nevidím to "domnělé bezpečí". A pak, není to ani zdaleka větší oběť, než data, která dnes a denně dáváme na stříbrném podnose Facebooku a Googlu.
Roman.Kucera píše:Středa 16 v Louvre? Kde to je?
Tohle beru už jako čisté pruzení, Od někoho, kdo si "progůglil vystoupení pana Rumla před říjnem" bych očekával, že zvládne do Googlu napsat "kavárna Louvre".

Pokud byste to tam někdo chtěli prolinkovat nebo použít některé mé názory za vlastní - nejsem proti.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Petr.Vileta »

Tomas.Pastircak píše: 24 dub 2018, 21:41
Roman.Kucera píše:Středa 16 v Louvre? Kde to je?
Tohle beru už jako čisté pruzení, Od někoho, kdo si "progůglil vystoupení pana Rumla před říjnem" bych očekával, že zvládne do Googlu napsat "kavárna Louvre".
No vidíš a já blbec bych sháněl letenku do Francie :lol:

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Co pro nás znamená odvolání Rumla? Je téma opět otevřeno a hledáme dalšího kandidáta, nebo kandidát prostě nebude?
Uživatelský avatar
Barbora.Hruzova
Příspěvky: 378
Registrován: 27 říj 2013, 22:24
Profese: knihovnice, spisovatelka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 1790 poděkování
Dostal poděkování: 826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Barbora.Hruzova »

Vy už si snad dalšího kandidáta raději nehledejte! :lol:
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Dík za radu, ale snad si o tom radši rozhodneme suverénně sami ;)

Za současného stavu očekávám druhé kolo komunista vs bývalá-komunistka-dnes-ČSSD, což není stav, který by se mi líbil. Oni jsou z toho jistě nadšeni, ale já úplně ne.
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Robert.Magni »

Ruml stejně neměl šanci a já mám klid a nemusím k volbám. Takže za mě dobrý.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Vaclav.Fortik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Co pro nás znamená odvolání Rumla? Je téma opět otevřeno a hledáme dalšího kandidáta, nebo kandidát prostě nebude?

Lze hledat jiného kandidáta nebo vyjednávat s nějakým již navrženým od konkurence (spíše nedoporučuji).
Pokud bych měl něco doporučit, tak postavte někoho z vlastních řad nad 40, kdo zároveň kandiduje do komunálních voleb - kampaň soustřeďte na komunální volby a kandidát vám přidá tak 1 - 3% neb na něj bude upřena mediální dodatečná pozornost - proto jsme uváděl jako dobrý příklad ten Sokolov.
Uživatelský avatar
Frantisek.Hagara
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 250
Registrován: 07 říj 2016, 22:10
Bydliště: Plzeň 1
Dal poděkování: 599 poděkování
Dostal poděkování: 348 poděkování

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Frantisek.Hagara »

Tak tu podmínku členství a věku 40+ u nás v Plzni splňuje asi jen jeden člověk, současně taky kandiduje do komunálek. Ke kandidatuře do Senátu bysme jej ale museli asi dlouze přemlouvat :D.

mail: frantisek.hagara@pirati.czOFFTOPIC Děda kouká z okna paneláku a říká: „Ti studenti jsou dneska tak chudý, že kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ještě se tomu smějou.“

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Vaclav.Fortik píše: 08 kvě 2018, 13:04Pokud bych měl něco doporučit, tak postavte někoho z vlastních řad nad 40, kdo zároveň kandiduje do komunálních voleb - kampaň soustřeďte na komunální volby a kandidát vám přidá tak 1 - 3% neb na něj bude upřena mediální dodatečná pozornost - proto jsme uváděl jako dobrý příklad ten Sokolov.
Celkový počet Pirátských kandidátů do komunálek je v tom obvodě, pokud vím, 1 (Jakub Frühauf), rozhodně ne nad 40.

Můj dotaz na další kroky směřoval spíše dovnitř Plzeňského kraje, ne ven. Nechci tu rozjíždět nějaký flame na hlasování CF, to beru jako uzavřenou věc. Tak jen vem v úvahu, jaký signál nám vysíláš takhle těžce neinformovanou radou...
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Příspěvek od Robert.Magni »

Zatím se ani nepodnikli kroky k obnovení MS Rokycansko - to je důvod,proč nemáme koho postavit. Nejsou tu lidi ani na ty komunálky. A přímo tady,kde bydlím by bylo kontraproduktivní kandidovat,páč ,,obec roku 2017,,
Plzeňský kraj Břasy .... Není co nabídnout,čím by se podpořila kandidatura

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Zamčeno

Zpět na „Plzeňský kraj“