KF SčK 02/2018 - senátní volby, obvod č. 38 Mladá Boleslav (hlasování)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Zamčeno

Kandidátem Pirátů ve volbách do Senátu 2018 ve volebním obvodě č. 38 bude:

Anketa končí za 06 kvě 2018, 09:04

Daniela Weissová
19
90%
zdržuji se (hlas proti)
2
10%
 
Celkem hlasujících: 21 - Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Tomas.Zmuda
Krajský zastupitel
Příspěvky: 392
Registrován: 14 srp 2013, 09:50
Profese: zastupitel, projektový manažer
Bydliště: Jinočany
Dal poděkování: 397 poděkování
Dostal poděkování: 566 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF SčK 02/2018 - senátní volby, obvod č. 38 Mladá Boleslav (hlasování)

Příspěvek od Tomas.Zmuda »

Vážení krajské fórum,

zahajuji hlasování o podpoře Daniely Weissové jako kandidátku na senátora za Piráty v obvodě č. 38 Mladá Boleslav.

Kandidátská řeč a příslušná rozprava zde:
viewtopic.php?f=406&t=39971#p552964
Tomas.Zmuda píše: 05 dub 2018, 22:44 Daniela Weissová se představila ve vlákně pro MB a nyní mi zaslala zprávou žádost, abych její představení dal sem, protože jí to z nějakého důvodu nejde. Tedy cituji zaslanou zprávu:
Zdravím všechny a ráda bych se představila jako eventuální společný kandidát SČK a LBK obvod 38- protože se nám překrývají hranice :)

Daniela Weissová (56) OSVČ, dramaturg KCTurnov, Zdravotní klaun
Je členkou a 2. místopředsedkyní Krajského sdružení Pirátů v Libereckém kraji. Vystudovala pedagogiku MŠ a loutkoherectví na LK v divadle Drak. Nyní jako OSVČ dělá dramaturga KC Turnov, Zdravotního klauna v Libereckém týmu a stále hraje loutkové divadlo v souboru Čmukaři Turnov. Členkou Pirátů je od roku 2014, politicky je aktivní od roku 1989. Celoživotně ji zajímá svoboda – ve všech ohledech – a s tím související odpovědnost.
„Jen dobře informovaný člověk může odpovědně rozhodnout.“

Z představení kandidátů na senátora z různých obvodů a dvou grilování, kterých jsem se zúčastnila, jsem získala dojem, že senát je buď úplně zbytečný a nebo dokáže zázraky. Já se domnívám, že, byť s velmi okleštěnými pravomocemi, přece jen znamená významnou součást politiky. A v současném politickém rozložení sil si myslím, že jeho význam roste. To, že senát nemá takový mediální dopad jako sněmovna, lze změnit.
Jako senátorka bych se chtěla věnovat obvodu, který mě vyšle. Pozici senátora vnímám jako jakéhosi ambasadora, který díky dobré znalosti svého regionu, může přinášet svůj díl informací do skládanky. Senát zkrátka vnímám jako jakousi zpětnou vazbu sněmovně. A při jeho možnosti předkládat zákony vlastní, vidím šanci i pro taková řešení, na které nemá sněmovna v té legislativní smršti čas.
Celoživotně se věnuji vzdělávání dětí, kultuře a sociálním oblastem. Tyto tři okruhy mám za nesmírně důležité a, bohužel, dlouhodobě podceňované. Tady je právě jasně vidět, jak současný systém selhává. Piráty vnímám jako významnou sílu, která má právě teď šanci spoustu věcí změnit.
Proto se ucházím o možnost kandidovat.
Asi jsem byla stručná a píšu trochu na poslední chvíli :), Ale ráda představím své vize na grilování.
Přeji všem hezké jarní dny a těším se na setkání

Hlasování bude mít jedno kolo, hlasovat můžete pro podporu nebo se zdržet. Pro podporu je nutné získat nadpoloviční počet hlasů KF SčK.

Hlasování bude trvat 72 hodin, tedy do neděle 6. května 9:00.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Zmuda za příspěvek:
petrchalus


:arrow: zastupitel Středočeského kraje
:arrow: uvolněný předseda Komise pro ICT a digitalizaci
:arrow: místopředseda Výboru pro zdravotnictví
:arrow: člen RT informatika
:arrow: vedoucí KET IT a chytrý kraj SčK
Pirátský profil
tel: 607 258 445
https://zmuda.cz

Uživatelský avatar
Tomas.Zmuda
Krajský zastupitel
Příspěvky: 392
Registrován: 14 srp 2013, 09:50
Profese: zastupitel, projektový manažer
Bydliště: Jinočany
Dal poděkování: 397 poděkování
Dostal poděkování: 566 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 02/2018 - senátní volby, obvod č. 38 Mladá Boleslav (hlasování)

Příspěvek od Tomas.Zmuda »

Vážené KF,

tímto ukončuji hlasování, z celkového počtu hlasů 21 obdržela Daniela Weissová 19 pro podporu. Získává tedy podporu KF SčK.
Gratuluji!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Zmuda za příspěvek:
Dalibor.Zahora


:arrow: zastupitel Středočeského kraje
:arrow: uvolněný předseda Komise pro ICT a digitalizaci
:arrow: místopředseda Výboru pro zdravotnictví
:arrow: člen RT informatika
:arrow: vedoucí KET IT a chytrý kraj SčK
Pirátský profil
tel: 607 258 445
https://zmuda.cz

Uživatelský avatar
Tomas.Zmuda
Krajský zastupitel
Příspěvky: 392
Registrován: 14 srp 2013, 09:50
Profese: zastupitel, projektový manažer
Bydliště: Jinočany
Dal poděkování: 397 poděkování
Dostal poděkování: 566 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 02/2018 - senátní volby, obvod č. 38 Mladá Boleslav (hlasování)

Příspěvek od Tomas.Zmuda »

Vkládám zprávu od Daniely:
Zdravím a děkuji za důvěru. Bohužel nemůžu psát do vašeho vlákna, tak aspoň takhle :) Jsem si vědoma restu - odpovědí na Františkovy otázky a nechci se vymlouvat - ale mám dvě práce, do toho ještě divadlo a v neposlední řadě Piráty (včetně RV). Jezdím takřka na všechna setkání v našem kraji a pomáhám s kandidátkami...bylo toho zkrátka moc a ten čas tak strašně letí. Byla bych raději, kdybych se s vámi mohla setkat osobně. Pozvěte mě na své setkání. Přijedu ráda, jen prosím o termín dopředu :) Pro vaši představu - nejsem pro Boleslaváky úplně neznámá. Dělám Zdravotního klauna pravidelně v MB nemocnici, takže rodiny s dětmi mě budou znát. Tím, že dělám dramaturga KC, jsem často i v kontaktu s lidmi z boleslavského divadla. Myslím, že základ mám. Během léta chci objet obvod - mám předjednané dobrovolníky a chtěla bych to pojmout, jako rodinné odpoledne s nějakou atrakcí pro děti. Na závěr kampaně mám domluvené Geislery s představením http://www.geisslers.cz/loutnacz. Více osobně. S Frantou se uvidím na RV v Jihlavě, tak se domluvíme. Ještě jednou pozdravy všem a díky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Zmuda za příspěvky (celkem 2):
Radek.Cernohous, Dalibor.Zahora


:arrow: zastupitel Středočeského kraje
:arrow: uvolněný předseda Komise pro ICT a digitalizaci
:arrow: místopředseda Výboru pro zdravotnictví
:arrow: člen RT informatika
:arrow: vedoucí KET IT a chytrý kraj SčK
Pirátský profil
tel: 607 258 445
https://zmuda.cz

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“