Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1393
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1436 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Ahoj všichni
z pověření předsedy kraje vypisuji rozpravu ohledně primárních voleb do komunálu 2018 v Chrasi u Chrudimi.

Prosím hlaste se v tomto vláknu, pokud máte zájem o čelní pozice.

Čelo kandidátky je definováno 1/7 počtu kandidátů. V případě Chrasti jsou to první 3 lidé. V rozpravě si volený počet čelních zástupců můžete rozšířit. Abychom neměli 3 vlákena s rozpravou, bude rozprava o celém čele, včetně lídra, probíhat zde v tomto vláknu.

Prosím všechny kandidáty o kandidátské řeči a napište o které pozice byste měli zájem.

Rozprava potrvá minimálně 7 dní, poté zahájím hlasování, které se řídí volebním řádem.
Lidé v čele kandidátek by měli mít vyplněné profily na wiki. Návod zde.

Pokud jsou námitky k tomuto způsobu, prosím vepsat do vlákna a pokusíme se je vypořádat.
Všem krásný den

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 373
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 542 poděkování
Dostal poděkování: 402 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Ahoj,

jmenuji se Andrea Linhartová a ráda bych vedla naši kandidátku v Chrasti.

Nemohu říci, že jsem kdy měla ambice být v komunální politice, ale člověk roste a vyvíjí se. Mě k tomuto vývinu dovedlo jednání města a zastupitelů, které jsem i já volila. Arogantní a odmítavý postoj, který sleduji ve velkém množství kauz vůči občanům v Chrasti, mě dovedlo k tomu, že je čas něco změnit. Ukázat lidem, že město je tu i pro ně, nejen pro pár vyvolených.

Když Piráti přišli s možností podpory vznikajících kandidátek, nebylo co řešit. V únoru jsme začali, teď jsme zde, chybí nám jeden člen na kandidátce. V Chrasti už jsme v povědomí lidí a věřím, že se nám podaří nějaký ten mandát v podzimních volbách získat. Jsem připravena pro to udělat maximum a vím-věřím, že i moji spolukandidáti jsou se mnou za jedno.
Máme našemu městu, co nabídnout a já mám, co nabídnout naši kandidátce.

Všem hezký den
Andrea
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Linhartova za příspěvek:
Pavel.Stepanek
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Roman.Sahula
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 14
Registrován: 30 dub 2018, 17:51
Profese: kontrolor
Bydliště: Chrast u Chrudimi
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Roman.Sahula »

Ahoj,jmenuji se Roman Sahula a ucházím se o třetí pozici na naší kandidátce v Chrasti.Nikdy jsem neměl ambice vstupovat do komunální politiky,ale nelíbí se mě přístup radnice k některým problémům obyvatel a zejména malých živnostníků.Proto jsem byl potěšen,že mě Andrea oslovila jestli bych s Piráty do toho nešel.Věřím že dokážeme zapojit více lidí do dění v našem městě,zprůhledníme hospodaření města a ukážeme že nejsme jenom vlasatý máničky,ale že taky něco umíme.Věřím že společně s ostatními kandidáty dokážeme město nasměrovat tím správným směrem.Díky moc a hezký den Roman.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Sahula za příspěvek:
Pavel.Stepanek
Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1659
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1013 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

linandy píše: 04 kvě 2018, 19:11 Ahoj,

jmenuji se Andrea Linhartová a ráda bych vedla naši kandidátku v Chrasti.

Nemohu říci, že jsem kdy měla ambice být v komunální politice, ale člověk roste a vyvíjí se. Mě k tomuto vývinu dovedlo jednání města a zastupitelů, které jsem i já volila. Arogantní a odmítavý postoj, který sleduji ve velkém množství kauz vůči občanům v Chrasti, mě dovedlo k tomu, že je čas něco změnit. Ukázat lidem, že město je tu i pro ně, nejen pro pár vyvolených.

Když Piráti přišli s možností podpory vznikajících kandidátek, nebylo co řešit. V únoru jsme začali, teď jsme zde, chybí nám jeden člen na kandidátce. V Chrasti už jsme v povědomí lidí a věřím, že se nám podaří nějaký ten mandát v podzimních volbách získat. Jsem připravena pro to udělat maximum a vím-věřím, že i moji spolukandidáti jsou se mnou za jedno.
Máme našemu městu, co nabídnout a já mám, co nabídnout naši kandidátce.

Všem hezký den
Andrea

Ahoj, muzes se nam trochu predstavit, cim se zivis, kde se angazujes, atd. :)? Diky

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1659
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1013 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

roman sahula píše: 05 kvě 2018, 17:06 Ahoj,jmenuji se Roman Sahula a ucházím se o třetí pozici na naší kandidátce v Chrasti.Nikdy jsem neměl ambice vstupovat do komunální politiky,ale nelíbí se mě přístup radnice k některým problémům obyvatel a zejména malých živnostníků.Proto jsem byl potěšen,že mě Andrea oslovila jestli bych s Piráty do toho nešel.Věřím že dokážeme zapojit více lidí do dění v našem městě,zprůhledníme hospodaření města a ukážeme že nejsme jenom vlasatý máničky,ale že taky něco umíme.Věřím že společně s ostatními kandidáty dokážeme město nasměrovat tím správným směrem.Díky moc a hezký den Roman.
Ahoj, stejne jako jsem psal Andree, muzes se i ty trochu predstavit? Jake mas zkusenosti s politikou, cim se zivis, kde se angazujes atd.? Diky

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1393
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1436 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

OFFTOPICMám jejich medailonky v mailu, jenom jsem se pro shon posledních dní ještě nedostal k tomu je nahrát na wiki. Zítra to snad zvládnu

edit:
https://wiki.pirati.cz/lide/andrea_linhartova
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvek:
Andrea.Linhartova

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Daniel.Norek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 30 dub 2018, 17:48
Profese: státní úředník - hasič
Bydliště: Podlažice 111, Chrast
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Daniel.Norek »

Jmenuji se Daniel Norek a spolu s dalšími schopnými lidmi jdeme do komunálních voleb u nás v Chrasti a přilehlém okolí, které má Chrast pod sebou. Poté, co jsem se tu jako "pouze občan" snažil změnit některé věci jako "malá domů" pro město a pro nás, co bydlíme na vesnici už nic nezbylo, jsem se rozhodl v minulém volebním období kandidovat do zastupitelstva. Vzhledem k tomu, že jsem zaměstnám u Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje, nemohu být ani člen, ani příznivec žádné politické strany, ale jako nezávislý kandidát mohu být na volební listině. V minulých volbách jsem byl na volební listině ČSSD. Tato strana zde dost propadla, ale díky tomu, že mě místní lidé znají a vědí, že pokud přijdou o pomoc, nikdy neodmítnu, byl jsem "vykroužkován" a do zastupitelstva jsem se dostal. Jak píše Andrea, je to dost slušný boj se lží. Dříve jsem vůbec netušil, co se může na zastupitelstvu proprat a prolhat peněz. Já mám krédo, že jsem byl zvolen lidmi a pro ně tam jsem. Je opravdu znát, jestli je člověk jen prostým občanem, a nebo je zastupitelem. Podařilo se mi za toto volební období nechat vybudovat přechod pro chodce, který je zrovna pro naši vesnici důležitý, jsou v přípravě chodníky, které jsou tu v dost ubohém stavu a někde úplně chybí. Jakožto předseda kontorlního výboru jsem se podílel na odkrytí některých ne fér akcí, ve kterých mělo město prsty. Můj táta mě naučil, že se nemám bát říkat pravdu přímo do očí, naučil jsem se to a je s překvapením, kolik lidí se do očí nedokáže podívat.
Nyní otázka, proč chci jít s Piráty? Odpověď je jednoduchá. Vím, s kým bych určitě nešel, vím kdo mě nevadí, ale vím, čí program schvaluji. Jak jsem výše uvedl, nemohu být ani člen, ani příznivec. Ale s programen Pirátů se ztotožňuji a rozhodně nejsem člověk, který se obleče do kostýmu strany a bude dělat panáčky dle přání vůdce. Tohle ale není případ Pirátů. Zde se dává prostor všem a moc mě imponuje, změnit zkostnatělý systém co tu po roce 1989 vznikl. S Piráty zcela souhlasím a ztotožňuji se s vizemi a pokud budu moci pomoci, budu při tom.
Daniel Norek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Norek za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Stepanek, Ondrej.Karas, Andrea.Linhartova
Roman.Sahula
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 14
Registrován: 30 dub 2018, 17:51
Profese: kontrolor
Bydliště: Chrast u Chrudimi
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Roman.Sahula »

Zdenek.Kubala píše: 06 kvě 2018, 13:56
roman sahula píše: 05 kvě 2018, 17:06 Ahoj,jmenuji se Roman Sahula a ucházím se o třetí pozici na naší kandidátce v Chrasti.Nikdy jsem neměl ambice vstupovat do komunální politiky,ale nelíbí se mě přístup radnice k některým problémům obyvatel a zejména malých živnostníků.Proto jsem byl potěšen,že mě Andrea oslovila jestli bych s Piráty do toho nešel.Věřím že dokážeme zapojit více lidí do dění v našem městě,zprůhledníme hospodaření města a ukážeme že nejsme jenom vlasatý máničky,ale že taky něco umíme.Věřím že společně s ostatními kandidáty dokážeme město nasměrovat tím správným směrem.Díky moc a hezký den Roman.
Ahoj, stejne jako jsem psal Andree, muzes se i ty trochu predstavit? Jake mas zkusenosti s politikou, cim se zivis, kde se angazujes atd.? Diky
Ahoj, jmenuji se Roman Sahula.Je mi 43 let,mám 3.děti a pracuji ve společnosti V.P.S. Rosice u Chrasti jako kontrolor tlakových nádob.V této společnosti pracuji od roku 1994.Moje zájmy jsou:sport,hlavně fotbal,hokej a příležitostně tenis.Doma máme menší farmu,takže se ted spíše věnujeme s manželkou a dětmi chovu hospodářských zvířat.V politice jsem se do této chvíle nikde neangažoval,ale už při volbách do sněmovny jsem si důkladně prostudoval program Pirátů a ztotožnil jsem se ním na tolik že jsem se alepoň stal registrovaným příznivcem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Sahula za příspěvek:
Andrea.Linhartova
Daniel.Norek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 30 dub 2018, 17:48
Profese: státní úředník - hasič
Bydliště: Podlažice 111, Chrast
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Daniel.Norek »

Ještě jsem zapomněl dopsat, že se ucházím o druhou pozici v místních volbách. Daniel Norek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Norek za příspěvky (celkem 2):
Andrea.Linhartova, Roman.Sahula
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1393
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1436 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava k primárním volbám do komunálu v Chrasti u Chrudimi

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Všechny formální náležitosti zde byly splněny. Pokud nejsou námitky, vypíšu hlasování, jakmile bude zprcesované členství Andrey. Hlasovat se bude v systému Helios.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“