Volitelé z řad RegP pro primárky do komunálu v Pardubicích 2018

Moderátor: PKS Pardubicky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Katerina.Jirsova
Člen KS Pardubický kraj
Profese: umělec
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Volitelé z řad RegP pro primárky do komunálu v Pardubicích 2018

Příspěvek od Katerina.Jirsova » 05 kvě 2018, 16:59

Dobrý den všem,

s ohledem na změnu pravidla, že se počítá i účast v Horním Bradle bych chtěla také dodatečně poprosit o uznání volebního práva v primárních volbách.
Nezapojila jsem se do Rozpravy k primárním volbám a nepřihlásila se ke kandidatuře z důvodu účasti pouze na dvou schůzkách (třetí a čtvrté; během páté jsem na Paletě hlídala děti, takže jsem chyběla v době zápisu účasti a má přítomnost na schůzi nebyla úplná).

V případě uznání volebního práva doplním kandidátskou řeč a požádám o 8. a jakoukoliv nižší pozici na kandidátce.

Ondrej.Karas
Člen KS Pardubický kraj
Profese: vývojář, obchodník
Dal poděkování: 204 poděkování
Dostal poděkování: 277 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Karas » 05 kvě 2018, 17:08

Katerina.Jirsova píše:
05 kvě 2018, 16:59
Dobrý den všem,

s ohledem na změnu pravidla, že se počítá i účast v Horním Bradle bych chtěla také dodatečně poprosit o uznání volebního práva v primárních volbách.
Nezapojila jsem se do Rozpravy k primárním volbám a nepřihlásila se ke kandidatuře z důvodu účasti pouze na dvou schůzkách (třetí a čtvrté; během páté jsem na Paletě hlídala děti, takže jsem chyběla v době zápisu účasti a má přítomnost na schůzi nebyla úplná).

V případě uznání volebního práva doplním kandidátskou řeč a požádám o 8. a jakoukoliv nižší pozici na kandidátce.
Doplň prosím do rozpravy svou kandidaturu, ať jsou splněny všechny požadavky na pro uznání volebního práva dle nových pravidel (jediné co není splněno je časový limit podání žádosti)

Pavel.Stepanek
Člen KS Pardubický kraj
Profese: živnostník
Dal poděkování: 566 poděkování
Dostal poděkování: 664 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Stepanek » 05 kvě 2018, 19:14

Jako zástupce volební komise se přikláním k uzavření počtu volitelů, vzhledem k tomu, že účastníci, které dodatečně přihlásil Filip, nesplnil více podmínek, než pouze účast na setkáních.
Právo pro pana Řeháčka jsem řešil dnes telefonem se všemi členy volební komise i PKS a shodli jsme se na tom, že v jeho konkrétním případě je vhodné mu hlasovací právo přiřadit, neboť se hlásí do čela a především byl ze skupiny NP nejaktivnějším při tvorbě programu.
Katka se bohužel nestihla přihlásit včas u když jsem si vědom toho, že se podílela na programu a byla v Bradle.
Volební právo mají tedy tito:
Jakub Kutílek
Ivano Bohmová
Lenka Španihelová
Filip Sedlák
Jan Bednář
Petr Marek
Jan Řeháček
+ celé KF PaK

PS: Za sebe osobně dodám přísloví "líná huba, holé neštěstí". A cením si pana Řeháčeka za jeho přístup.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Karas, Filip.Sedlak, Jan.Hrubes
Koordinátor krajského sdružení Pardubického kraje, vedoucí krajského mediálního odboru, asistent poslance
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe

Filip.Sedlak
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: pedagog
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Příspěvek od Filip.Sedlak » 06 kvě 2018, 12:12

Pavle, máš samozřejmě pravdu a vůbec ten způsob nerozporuji. Bohužel jsem s tím začal až později, když mi došlo, že více lidí by tyto podmínky splnilo. Bylo to pozdě a proto nemám výhrad proti vašemu rozhodnutí. Děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Pardubický kraj“