Přihláška - Petr Žurek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor - personalni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
NEXPO
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2018, 23:07
Profese: OSVČ, IT, Telekomunikace
Dostal poděkování: 11 poděkování

Přihláška - Petr Žurek

Příspěvek od NEXPO » 04 kvě 2018, 17:56

Hranice - přihláška vyplněna, leží na stole - připravena k odeslání. Organizace, koordinace, event, produkce, mobilní komunikační technologie - freelancer - OSVČ ,pedagog, školitel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi NEXPO za příspěvky (celkem 2):
Hynek.Kliment, Tomas.Svoboda

NEXPO
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2018, 23:07
Profese: OSVČ, IT, Telekomunikace
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Přihláška - Petr Žurek

Příspěvek od NEXPO » 10 črc 2018, 23:20

Petr Žurek
Petr Žurek (* 21.března 1969 ) je kandidátem do komunálních voleb 2018 v Hranicích.
Po obsolvování SOU technické ve Frýdku Místku pracoval jako provozní elektromontér v OKD. Získané zkušenosti a znalosti ze studia následně uplatnil ve společnosti Český telecom a.s. na technických a vedoucích pozicích. Aktivní práce na pedagoga jej provází od roku 1989 na Stanici mladých turistů ve Frýdku- Místku, dnešní Centrum volného času Klíč, kde založil dětský turistický oddíl Radegast a aktivně jej vedl více než 10 let. Od roku 1997 žije se svou manželkou Zitou a dvěma dětmi v Hranicích, kde po krátkém působení na obchodních pozicích několika firem zakládá vlastní společnost a následujících 16 let úspěšně vede prodejnu s telekomunikační technikou mobilního operátora. V letech 2004-2007 v kombinovaném studiu na fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého úspěšně obhájil bakalářskou práci v oboru Rekreologie, pedagogika volného času. Znalosti získané studiem následně uplatňuje ve své společnosti NEXPO system s.r.o., jímž je jediným jednatelem. Produkce a organizace mezinárodního festivalu Art of Being je nyní jeho hlavní pracovní náplní.
Odborně se zaměřuje na oblast podnikatelských aktivit, je členem Podnikatelských odborů. Pozorně sleduje aktuální politické dění s dopadem na podnikatelskou sféru. Velmi živě se zajímá o dění na mezinárodní scéně v oblasti migrace a jejího dopadu na občany České republiky, potažmo města Hranice. Jako producent rovněž pozorně sleduje činnost organizace OSA. Příležitostně se věnuje práci s dětmi a mládeží, kde jako hlavní vedoucí vede instruktorský tým na školách v přírodě. Aktivně se podílel v podnikatelské komunitě na řešení dopravní situace na náměstí v Hranicích. Je členem Klubu vodních sportů – sekce Dračí lodě. Z volnočasových zálib je to cestování, Geocaching, jachting, práce s dětmi, hudba, volejbal.
K Pirátům jej přivedl zájem o oblasti, které Piráti chtějí výrazně ovlivnit svou činností. Ať již se jedná o působení společnosti OSA, zjednodušení a podporu podnikatelské činnosti, v sociální oblasti podpora rodin s dětmi a svobodných matek. Chce se aktivně podílet na změnách a ne jen pasivně přihlížet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi NEXPO za příspěvky (celkem 5):
Vojtech.Pikal, Jan.Bednarik, Milos.Zmeskal, Tomas.Svoboda, Lucie.Spacilova

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti