MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Moderátoři: Předsedající, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Jan.Lehky
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 146
Registrován: 26 čer 2013, 09:48
Profese: Eko poradenství
Bydliště: Jablonec nad Nisou, 46601
Dal poděkování: 164 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Jan.Lehky »

jsem PRO odlozeni schuzky. 1) nebyli radne pozvani vsichni clenove 2) do teto chvile nebyl oficialne predstaven jediny kandidat do predsednictva

Na opakovany pozadavek Idy, abych se oficialne prihlasil k nejakemu tymu:
Nevim kdo bude vedouci tymů, nevim kdo bude v predsednictvu, vim pouze, ze ja nebudu ani jedno ani druhe. Tudiz o zacleneni se rozhodnu pote, az bude jasne vedeni tymu a bude regulerne zvoleno predsednictvo.

Zaroven souhlasim s Filipovymi a Martinovymi pozadavky a argumenty, aby bylo mozno hlasovat o predsednictvu online, a to az pote kdy budou oficialne predstaveni kandidati a jejich kandidatske reci.
Pokavade se v patek schuze uskutecni, navrhuji aby se tam vyresila nikoliv volba samotna, ale to co ji melo predchazet - oficialni predstaveni a kandidatske reci kandidatu - a teprve pote bylo spusteno online hlasovani. V ramci tohoto kompromisniho reseni muzeme mit zacatkem pristiho tydne regulerne zvolene predsednictvo i vedouci tymu. Dekuji.
Naposledy upravil(a) Jan.Lehky dne 03 kvě 2018, 12:58, celkem upraveno 1 x.
Hladká řeč a vtíravé chování jsou zřídka částí dobra.
Ondrej.Novosad
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 56
Registrován: 06 úno 2017, 10:36
Profese: architekt
Bydliště: Rybářská 2029/7, 46601 Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Ondrej.Novosad »

Zdravím,
nějakým nedopatřením jsem se hlasováním nedostal do MS Jablonec nad Nisou a zůstal v krajském sdružení...asi má chyba.
Konzultoval jsem to s Lukášem Červinkou.
Pokud s tím budete souhlasit - na nejbližší schůzi při volbě předsednictva by se nejprve hlasovalo o mém přijetí, respektive o administrativním přechodu z krajského sdružení na Jablonecké...?
Děkuji za pochopení.
O.
Uživatelský avatar
anonym39320
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 388
Registrován: 22 pro 2017, 16:03
Profese: ústavní právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 286 poděkování
Dostal poděkování: 679 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od anonym39320 »

Za mě v tom není problém. Nevidím důvod, proč by to takto nešlo. Jde čistě o přechod v rámci jednoho KS.
Lukáš Lev Červinka
analytik Výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky
doktorand na katedře ústavního práva Právnické fakulty UK a na Fakultě ekonomie University Ca' Foscari v Benátkách

Twitter: @CervinkaLev / Facebook: Lukas.L.Cervinka
Zuzana.Novosadova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 07 dub 2017, 10:05
Profese: architekt
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Zuzana.Novosadova »

PROTI ZRUŠENÍ
Zuzana.Novosadova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 13
Registrován: 07 dub 2017, 10:05
Profese: architekt
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Zuzana.Novosadova »

A reaguji na příspěvek O. Novosada: jsem PRO přijetí Ondřeje Novosada do MS Jablonec nad Nisou.
Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Jan.Polak »

Jsem PRO posunutí.

Přestože jsem pro rychlý postup při volbě předsednictva, věřím, že když se ozvaly silné nesouhlasné hlasy, měli bychom v zájmu legitimity, síly, důvěry a podpory pro budoucí předsednictvo, volbu odložit. Je to jedinečná volba, začněme rovnou správně!
Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Jan.Polak »

Ida.Chuchlikova píše: 02 kvě 2018, 21:47
Lukas.Lev.Cervinka píše: 02 kvě 2018, 20:41 Na základě stížnosti, že schůzka nebyla dostatečně ohlášena a je příliš narychlo a brzo, a návrhu schůzku zrušit, tímto zahajuji jmenovité hlasování členů MS Jablonec nad Nisou o následujícím bodu:
Schůzka Místního fóra MS Jablonec nad Nisou k volbě předsednictva MS, svolaná na 4. 5. 18:00 se ruší.
Hlasuji PROTI ZRUŠENÍ schůzky.

Zároveň připojuji svůj pohled na možnost zapojení se do budoucího místního sdružení včetně nominací na předsednictvo.

Pro mě osobně je důležité, abychom se pohnuli z místa a do zastupitelstva dostali kvalitní osobnosti. Předsednictvo místního sdružení vnímám jako zázemí pro zajištění nezbytných nutností k tomu, abychom se lépe sebezorganizovali a chopili odpovědnosti i práce, které je před námi dost. Vzhledem k tomu, že jsem si vzala na starosti Pixel a z naší rodiny má zájem o kandidaturu na volitelných pozicích můj muž, bylo by pro mě poměrně komplikované vzít na sebe odpovědnost v rámci předsednictva. Nabízím se tedy jako aktivní člen programového týmu. Zároveň bych ráda nominovala do pozice předsednictva následující jablonecké Piráty:

Lukáš Lev Červínka na pozici vedoucího mediálního týmu
Veroniku Vavřinová na pozici vedoucí administrativního týmu
Jan Polák na pozici vedoucího programového týmu
(volbu jednotlivých konkrétních týmů nechávám otevřenou a na nich, přijmou-li nominaci a budou-li zvoleni)

Pokud by někdo z nich nepřijal nominaci a nenabídl se někdo další, důvěryhodný pro ostatní, jsem ochotná převzít některý z týmů. Osobně upřednostním, když výše jmenovaní nominaci přijmou a přidají se k jejich týmům další aktivní piráti.
Děkuji za důvěru, Ido, předsednictvo vnímám stejně, jak to píšeš viz. výše.

Navrhuji, pokud už to nebylo schváleno, aby toto předsednictvo mělo zkrácený mandát, předem daný, do období krátce po volbách.

Na toto období nominaci příjmám.
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Nejprve k ustanovující schůzce, za sebe, jako členku přípravného výboru, nevnímám pochybení ve způsobu svolání schůzky. Schůzka byla diskutována v rámci Akční skupiny Jabloneckých Pirátů, které jsou všichni členi, na osobním setkání k založení MS byla představena časová souslednost a nutnost jejího svolání. K jejímu svolání byla vytvořena anketa, na kterou bylo upozorněno na sociálních sítích i fóru. Debatu, která se po odsouhlasení termínu a připomenutí schůzky strhla v Akční skupině Jabloneckých pirátů, beru jako informaci o tom, kdo reálně sleduje dění a kdo nikoliv. Zároveň si odnáším cennou zkušenost ze způsobu spolupráce, snahy věci posunout a (ne)schopnosti zapojit se konstruktivně v procesu a prosím jablonecké kolegy, abychom se dohodli na jednom informačním kanálu a způsobu svolávání schůzek. Upozorňuji, že odmítám dělat speciální servis těm, kteří nesledují dění a ujišťovat se o tom, jestli si teda forum přečetli, nebo ne. I přes rozeslání informaci na pirátský email například postrádám reakci od Petra Bukvice.

Považuji za důležité, aby na ustanovující schůzce byli v ideálním případě všichni členové budoucího místního sdružení. Vzhledem ke způsobu napadení procesu svolání schůzky v Akční skupině jabloneckých pirátů tímto oslovuji Martina Rejmana a Jendu Lehkého, aby se společně chopili svolání ustanovující schůzky a zajistili shodu na termínu i informování jabloneckých pirátů, především proto, aby svolání ustanovující schůzky později znovu nenapadali. Pánové prosím o informaci, chopíte-li se svolání. Martin je člen přípravného výboru. V rámci času, který jsem do přípravy založení MS věnovala já spolu s Lukášem Lvem Červínkou bych to brala i jako proporční vyrovnání vloženého času a energie z jeho strany. Pokud se toho Martine s Jednou chopíte, budu ráda a těším se na příkladný postup, jak to má dle vás vypadat. Z mé strany můžete počítat s tím, že sleduji jak forum, tak Akční skupinu jabloneckých pirátů.
Jan.Lehky píše: 03 kvě 2018, 10:04
Martin.Rejman píše: 02 kvě 2018, 10:42
Cituji Jendu a Martina, aby měli na foru upozornění a věděli o tom a nepřehlídli to. Zároveň všem jabloneckým posílám přes pirátský email zprávu.

Zároveň bych poprosila ty, kteří se aktivně zapojili a se schůzkou počítali, aby dnes (tedy v pátek 4.5.) dorazili do Pixelu, i přestože svolaná schůzka nakonec nebude ustanovující, můžeme tento čas využít a pohnout společně s Pixelem. Vezměte si oblečení, co se může ušpinit. Projdeme si návrh úprav a můžeme se pustit do vybourání sádrokartonů. Těším se. Martin Bluefox společně s Fidem se včéra na prohlídce prostoru dohodli, že tam budou od 17h pracovat, já dorazím asi na 18h. Těším se.
Naposledy upravil(a) Ida.Chuchlikova dne 04 kvě 2018, 06:35, celkem upraveno 5 x.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Ondrej.Novosad píše: 03 kvě 2018, 12:46 Zdravím,
nějakým nedopatřením jsem se hlasováním nedostal do MS Jablonec nad Nisou a zůstal v krajském sdružení...asi má chyba.
Konzultoval jsem to s Lukášem Červinkou.
Pokud s tím budete souhlasit - na nejbližší schůzi při volbě předsednictva by se nejprve hlasovalo o mém přijetí, respektive o administrativním přechodu z krajského sdružení na Jablonecké...?
Děkuji za pochopení.
O.
Ondřeji, určitě jsem PRO.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: MS Jablonec nad Nisou - schůzka k volbě předsednictva

Příspěvek od Martin.Rejman »

Jednání o volbě předsednictva MS Jablonce oficiálně zde : viewtopic.php?f=410&t=41267
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“