Rozprava k volební spolupráci s Naše Pardubice v komunálu v Pardubicích

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Pardubicky kraj

Zamčeno
Filip.Sedlak
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: pedagog
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Rozprava k volební spolupráci s Naše Pardubice v komunálu v Pardubicích

Příspěvek od Filip.Sedlak » 20 dub 2018, 02:20

Ondrej.Karas píše:
18 dub 2018, 00:27
Nehodlám už reagovat na připomínky Filipa S. vůči mému postu. Pokud to někoho bude zajímat, je vše co jsem psal, elektronicky dohledatelné.
Plně souhlasím s hodnocením Váři a doporučuji v hlasování postupovat směrem k primárkám na všechna místa kandidátky.
Mě to bude zajímat. Zveřejni prosím, kde jsem psal, že když mě podpoříš na první místo, tak já podpořím tebe na místo druhé. Když je to elektronicky dohledatelné, rád si to přečtu.
Do té doby než ukážeš důkaz, tak tě milý Ondřeji musím označit za lháře.
Jelikož nechci nikomu křivdit úmyslně, tak trávím hodiny času prověřováním a hledáním těch nejpravdivějších informací a snažím se plést, co nejméně.
Ty napíšeš v rozporu s tím, co máme ve společné komunikaci něco, co není pravda. Překroutíš si to tak, jak se to má hodit tobě.
Říkal jsem Ti a to jak na FB, tak i osobně, že chci tebe na druhé místo, místo Vojtěcha Jirsy, kterému nevěřím tak jako tobě, protože se vyklubal pár týdnů po parlamentních volbách a volil proti Pirátům.
Stojím si zatím, co jsem psal. Dokaž, že lžu já nebo se omluv.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Sedlak za příspěvek:
Ondrej.Karas

Pavel.Stepanek
Koordinátor krajského sdružení
Profese: živnostník
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 559 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Stepanek » 20 dub 2018, 16:07

Dle pokynů místopředsedy Kubaly přidávám odkaz na návrh smlouvy, který jsme připravili s Filipem V., Ondrou K. a Vojtou J. Jedná se o náš návrh smlouvy, který není připomínkovaný nikým dalším a nemáme ani vyjádření protistrany, která ho dostala již včera.
Návrh smlouvy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvek:
Jan.Hrubes
Koordinátor krajského sdružení Pardubického kraje, vedoucí krajského mediálního odboru, asistent poslance
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe

Filip.Sedlak
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: pedagog
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Příspěvek od Filip.Sedlak » 23 dub 2018, 00:29

Protistrana o návrhu horečně jednala. Nešlo se vyjádřit dříve.
Probírali jsme to dost intenzivně v minulých dnech. Zde je výsledek.
"Návrh sepsán Pavlem Štěpánkem, Ondřejem Karasem a Vojtěchem Jirsou nereflektuje některé náležitosti, které byly v minulém návrhu vytvořeným týmem NP. Ale vzhledem k tomu, že už to nechceme prodlužovat, tak s takto navrženou dohodou SOUHLASÍME." Žádáme tímto o vypsání hlasování, kde se členové KF vyjádří, zda spolupracovat v komunálních volbách ve městě Pardubicích se spolkem Naše Pardubice chtějí či nikoli. Děkujeme

Lenka.Spanihelova
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Příspěvek od Lenka.Spanihelova » 23 dub 2018, 00:35

Filip.Sedlak píše:
20 dub 2018, 02:20
Ondrej.Karas píše:
Nehodlám už reagovat na připomínky Filipa S. vůči mému postu. Pokud to někoho bude zajímat, je vše co jsem psal, elektronicky dohledatelné.
Plně souhlasím s hodnocením Váři a doporučuji v hlasování postupovat směrem k primárkám na všechna místa kandidátky.
Mě to bude zajímat. Zveřejni prosím, kde jsem psal, že když mě podpoříš na první místo, tak já podpořím tebe na místo druhé. Když je to elektronicky dohledatelné, rád si to přečtu.
Jelikož nechci nikomu křivdit úmyslně, tak trávím hodiny času prověřováním a hledáním těch nejpravdivějších informací a snažím se plést, co nejméně.
Ty napíšeš v rozporu s tím, co máme ve společné komunikaci něco, co není pravda. Překroutíš si to tak, jak se to má hodit tobě.
Říkal jsem Ti a to jak na FB, tak i osobně, že chci tebe na druhé místo, místo Vojtěcha Jirsy, kterému nevěřím tak jako tobě, protože se vyklubal pár týdnů po parlamentních volbách a volil proti Pirátům.
Filipe, a koho jsi tedy chtěl na první místo, když Ondřeje jsi chtěl na druhé místo? Mám v tom zmatek, chápu to, žes chtěl být na prvním místě a tím padem jsi Ondrovi nabidnul druhé místo? Už to začíná být absurdní. Prosím neoznačujme se mezi sebou pojmy lhář, fracek atd. Pořád bych si přála, aby tato energie šla směrem k tomu tvořit program, než se urážet.

Ondrej.Karas
Člen KS Pardubický kraj
Profese: vývojář, obchodník
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 238 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Karas » 23 dub 2018, 00:52

Lenkaspanihelova píše:
23 dub 2018, 00:35
Filip.Sedlak píše:
20 dub 2018, 02:20
Ondrej.Karas píše:
Filipe, a koho jsi tedy chtěl na první místo, když Ondřeje jsi chtěl na druhé místo? Mám v tom zmatek, chápu to, žes chtěl být na prvním místě a tím padem jsi Ondrovi nabidnul druhé místo? Už to začíná být absurdní. Prosím neoznačujme se mezi sebou pojmy lhář, fracek atd. Pořád bych si přála, aby tato energie šla směrem k tomu tvořit program, než se urážet.
Poslední reakce z mé strany k tomuto:
Tyto události proběhy okolo lednového setkání, tedy ještě v okamžiku kdy se řešilo, že Filip má nebo nemá slíbeno že bude nebo nebude lídr. Nabídka na druhé místo padla i veřejně právě na druhé schůzce s tím, že jsem byl zařazen mezi tzv. "staré piráty", ať už si o tomhle termínu myslím cokoliv. Tehdy v té chvíli měl být Filip podle různých předpokladů opravdu 1. Podobné smlouvání opravdu nemám rád, nicméně ve Filipově tehdejší pozici ho považuju za logické, protože z Vojtovy strany to očima nezávislého pozorovatele opravdu mohlo vypadat jako velrybaření a nabídka druhého místa mohla při respektování pravidla ZIPu omezit velrybáře :-D. (Vojto ber to s rezervou prosím, už jsme se o tom bavili, jak to tehdy mohlo vypadat :) ) Tedy v tomto bodu Filipův zlý umysl nevidím a jedný důvod, proč jsem to psal bylo, že nechápu proč si někteří myslí, že jdu proti Filipovi abych si nějak zlepšil pozici.
K zápisu ze schůzky lídrů: Požadavek na pozice podle preferenčních hlasů tam je a je tam od druhého dne sestavení zápisu a dostalo se to tam na Filipovu připomínku k zápisu.
Zbytek se mi fakt už nechce řešit, je to spíš o emocích. Přinávám, můj post byl zbytečný a i když si stojím za tím, co tam píšu, bylo by mnohem lepší si to vyříkat F2F než to řešit takto.
Nechme prosím už emoce stranou.

Jan.Hrubes
Místní předsednictvo
Profese: student, hudebník
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 159 poděkování

Příspěvek od Jan.Hrubes » 24 dub 2018, 21:40

Rád bych požádal PKS o otevření finálního hlasování o smlouvě, která je na stole až teď.
Doposud jsme se tu bavili o věcech, které neměly pevné základy, přetahovali jsme se jak na trhu. Teď tu je dohoda takříkajíc černé na bílém, na kterou si každý může udělat jasný názor.
I přes to, že budu hlasovat proti přijetí dohody, přijde mi fér dát o této vzniklé dohodě hlasovat. Oceníme tím práci lidí, co dohodu sepsali. Jasně pak dáme najevo, jak se k dohodě stavíme. Přijde mi to i fér k zástupcům spolku Naše Pardubice, kteří dostanou jasný feedback.
Díky za zpracování požadavku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hrubes za příspěvky (celkem 3):
Filip.Varecha, Ondrej.Karas, Ivana.Bohmova

Zdenek.Kubala
Zástupce vedoucího odboru
Profese: Linux Architect, QA Engineer, UNIX Admin
Dostal poděkování: 329 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek.Kubala » 27 dub 2018, 18:11

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)
UNIX - Where is a shell, there is a way.
---
soucasti technickeho odboru

Pavel.Stepanek
Koordinátor krajského sdružení
Profese: živnostník
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 559 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Stepanek » 26 kvě 2018, 10:18

Smluvní spolupráce byla hlasováním zamítnuta. Vlákno zamykám.
Koordinátor krajského sdružení Pardubického kraje, vedoucí krajského mediálního odboru, asistent poslance
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647
„Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře." – Johann Wolfgang von Goethe

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“