Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Jaroslav.Kamen
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 249
Registrován: 02 pro 2011, 10:37
Profese: Lektor, designér a programátor
Bydliště: Orlová
Dal poděkování: 636 poděkování
Dostal poděkování: 337 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jaroslav.Kamen »

Dnes v 17:00 jsem se ve Schrottu (Brno, Křenová 10) sešel s manažerem Cityvizoru Danielem Kolářem. Poskytnul mi informace o možnostech exportu dat hospodaření města Brna a jejich vizualizaci online, aktuálního stavu obdobného procesu pro MČ Brno Střed a zejména možnostech jak před zveřejněním z dat odtřídit osobní údaje.

V dalších krocích se obrátím na pracovníky Magistrátu a zkusím získat alespoň zkušební vzorek dat, který by bylo možné zkusit importovat do Cityvizoru a odladit tak další případné technické problémy.

Přijaté výhody: informace (viz výše)
Poskytnuté výhody: 🚫
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Kamen za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Robert.Cuma, Filip.Krska

Bio | Facebook | Twitter | LinkedIn | Web | tel: 608 552 333 | mail: jaroslav.kamen@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petra.Smutna »

V neděli 8. 4. od 15:00 hod proběhla schůzka se zástupci Čelákovického fora, z.s. Ing. Evou Čílovou a Matějem Leypoldem Iglem, které jsem se zúčastnila já, KoDo SčK Filil Dítě a zhruba od poloviny setkání se k nám připojil další člen PKS Sčk, Jiří Snížek.
Zástupci Čelákovického fora nám představili svoji dosavadní činnost (vše na jejich stránkách http://celakovickeforum.cz/ ) a požádali Piráty o podporu při komunální kampani 2018, a zároveň o navázání trvalé spolupráce. Já jsem jim sdělila, že s ohledem na minulé zkušenosti jsme nyní v tomto směru opatrnější. Protistraně jsem doporučila podnikat takové aktivity, které povedou v jejich větší známost v KS SčK, oslovit i další členy předsednictva, zajímat se o naše aktivity a požádat o podporu oficiálně, na našem foru. Zároveň jsem je ubezpečila, že s ohledem na reference Olgy Richterové moji osobní podporu ve smyslu užší spolupráce s Piráty mají.
O schůzku požádala Ing. Eva Čílová a její žádost nám též předložila členka RP Olga Richterová, iniciátorka myšlenky na založení Čelákovického fora, která PKS SčK zároveň doporučila přijmout jejich žádost a podpořit je (e-mailem z 27. 3. 2018).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1727
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2728 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Stepan.Drtina »

V neděli 15.4 proběhla v rámci schůze Pirátů v Kutné Hoře nezávazná schůzka spíše přátelského rázu s Ing. Ladislavem Šorčíkem z Šance pro Kutnou Horu (STAN). Diskutováno bylo dění v obou subjektech, příprava na stávající volby a všeobecná politická situace v Kutné Hoře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Snizek, Filip.Krska, Lenka.Kozlova, Petra.Smutna

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Barbora.Stuchla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9
Registrován: 16 zář 2017, 13:24
Profese: student
Bydliště: Finsko
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Barbora.Stuchla »

Dne 12. dubna ve 14:00 proběhla v PSP schůzka se zástupci Hnutí DUHA.

Přítomni za Piráty: Dana Balcarová, Zuzana Vachůnová
Přítomni za Hnutí DUHA: Jiří Koželou, Jaromár Bláha

Na schůzce byla diskutována problematika stavu českých lesů a nedávná lesní kalamita na severní Moravě. Zástupci Hnutí DUHA představili jimi prosazované kroky ke zlepšení stavu lesů, nabídli vystoupení na případném semináři k tématu a možnost konzultace.

Poskytnuté výhody: voda
Přijaté výhody: možnost vystoupení na semináři, možnost konzultací
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Stuchla za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Robert.Magni
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

6.4. jsem se sešel u sebe v kanceláři na Klubu se zástupci Asociace pokerových hráčů ČR na téma legislativy týkající se pokeru.
Schůzka proběhla na žádost Jakuba Šlemra. Dále se jí účastnil předseda asociace Lukáš Horák a pan Jaroslav Sita.

Schůzka navazovala na mou dlouhodobou spolupráci v otázkách legislativy, která staví Poker na úroveň hracích automatů.
Řešili jsme probíhající petici “Poker nejsou automaty”.

Prošli jsme způsob, jakým se dá změnit stávající legislativa, která se týká pořádání pokerových turnajů off-line i on-line. Požádal jsem zástupce asociace zda mohou vypracovat pro klub návrh legislativních úprav v souladu s peticí, analýzu a důvodovou zprávu, kterou následně budeme diskutovat na jednání klubu Pirátů.

viz: https://www.pokerarena.cz/rubriky/aktua ... 13836.html

Poskytnuté výhody: občerstvení (káva, Samurai Shot), předání vypracovaného návrhu (jakmile bude) vedení klubu a projednání možné podpory - předložení
Přijaté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Robert.Magni
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ve středu (11.4.) večer po jednání Sněmovny v 19:00 proběhla hodinová schůzka leaderů stran v Poslanecké sněmovně. Trochu legrační úterní epizoda na téma “kdo tedy schůzku vlastně svolal? Pan Gazdík či Bělobrádek?“ se vyjasnila. Účastnil jsem se samozřejmě za Piráty, protože mě moc nebaví odečítat ze rtů v tiskovém sále (rozuměj: rozklíčovat tisková vyjádření, která jsou často u jiných stran “tak trochu upravená pro média“ a pro “cílové skupiny voličů“ :- )) . Bylo to poučné.

Žádný speciální výsledek jsem neočekával, protože situace je poměrně přehledná. A možnosti jsou zřejmé. Andrej Babiš dělá, že jedná. S Komunisty a SPD se mu dělat vládu setsakramentsky nechce, neboť by prostě nebyl milován a PR je jeho nejsilnější a prakticky jedinou funkční politikou. Diskuse a hledání kompromisů jí rozhodně není. (Zaznívalo obecně)

Prezentovali jsme vzájemně postoje zúčastněných stran v optice ukončení jednání ČSSD a ANO a situaci, kdy prezident Zeman dominuje nad Andrejem Babišem a posouvá ho do jednání s KSČM a SPD. Shoda byla na tom, že prezentované varianty z Hradu i ve vyjádření ANO nejsou jediné a stále je ve hře např. varianta, kde premiér Babiš není premiérem (sám na tuto notu zahrál, když zabil po pěti týdnech pseudojednání s ČSSD).
To by odblokovalo nejméně hned dvě strany, pokud by podmínky, které by nabídl, byly vyhovující. Hypoteticky 3. Zástupci ČSSD z neznámého důvodu na schůzku nedorazili.
Mimo vládní téma jsme probírali také problematiku plánování zahraničních vojenských misí.
Poskytnuté výhody: 0
Přijaté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Filip.Krska, Stepan.Drtina
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 743
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 2032 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Olga.Richterova »

3.4. Jan Martin Stránský - chtěla jsem se dozvědět víc o práci Kanceláře ombudsmana pro zdraví - schůzka z mé iniciativy, hl. téma: soc.-zdrav. pomezí (spojené nádoby, v mnoha zemích spojená i ministerstva), definice standardů (tj. standardně poskytované péče), obecné problémy ve zdravotnictví. Pan Stránský působí jako lékař v USA a u nás, usiluje o systémové změny, s Piráty bude rád konzultovat.

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 743
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 2032 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Olga.Richterova »

5. 4. jednání na MMR - grémium k sociálnímu bydlení, byli tam i zástupci dalších ministerstev, Svazu měst a obcí a OSMD . Za Piráty tam kromě mě byl Ivan a Vít Šimral. Podrobnosti viz TZ Pirátů: https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/ba ... i-mmr.html.

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 743
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 2032 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Olga.Richterova »

9.4. - Schůzka s Affordable housing.cz, Nisan Jazairi a Michal Tesař, za Piráty já a Zuzana Freitas, moje asistentka.
Hl. téma: prázdné domy, využití objektů ve městech (staré pivovary, kasárna, fabriky...) a kreativní možnosti využití (meanwhile use). Dále problematika družstevní výstavby, možnosti levnější výstavby např. na pozemcích vlastněných nejen státem, ale i církvemi, baugruppe a celkově rozšíření prostoru pro dostupné bydlení.

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 743
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 2032 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Olga.Richterova »

9.4. - Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Jitka Jarošová - ředitelka
Jana Rollová - zástupkyně ř.

téma: Církevní školy - praktické, speciální, školy pro znevýhodněné -> proto schůzka se mnou, neboť řeším sociální věci

Problémy: - podceňování (že nejsou potřeba - jsou)
- financování dnes - příspěvek na 1 studenta (reforma financování - tým školství)
- normativy – v platnost s ročním zpožděním oproti státním školám

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvek:
Filip.Krska

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“