Jiřina Ciprová-přijata

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, PMS Trebicsko

Zamčeno
Jirina.Ciprova
Člen KS Vysočina
Profese: předsedkyně spolku
Dal poděkování: 101 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jiřina Ciprová-přijata

Příspěvek od Jirina.Ciprova »

Ahoj piráti, jmenuji se Jiřina Ciprová a ráda bych se stala členem Pirátské strany. Narodila jsem se roku 1967 ve Valašském Meziříčí, od pěti let jsem bydlela v Praze a blízkém okolí až do roku 2012. Pracovala jsem jako expedientka v ČKD Elektrotechnika Praha, sekretářka vedoucího odboru v ČKD DIZ v Praze, jako vedoucí odboru v pobočce firmy Conrad také v Praze a nakonec jako technolog a kalkulantka ve firmě Temac Zvěřínek na Nymbursku. V roce 2012, jsem se přestěhovala sem, do Jaroměřic nad Rokytnou - Popovic. Jsem předsedkyní spolku Dvorní zookoutek U Pipinga, z.s., který jsem v roce 2013 založila, a doma mám malou zoologickou zahradu. Je to můj splněný dětský sen. Spolek, který vedu a jehož jsem dle stanov doživotní předsedkyní, má spoustu cílů, které zde nebudu vypisovat všechny, ale jedná se nejen o chov zvířat, ale i různé ekologické aktivity, dále pořádání akcí (např. letos už 6. ročník na raftech Vltava 2018 s piráty https://www.facebook.com/groups/vltava2018/ ) spolupracuji s různými chovateli, spolky, organizacemi. Podařilo se navázat spolupráci s Městským kulturním střediskem Jaroměřice nad Rokytnou, takže jim pomáháme při různých akcích, např. strašidelná ulička při dušičkách, masopust 2018, kde jsme byli s oslíky a koníkem a převlečeni za piráty viz https://www.zonerama.com/hope-foto/Album/4097299 chystáme se na stanoviště na den dětí v zámeckém parku v Jaroměřicích n/R, pořádáme v letních měsících komentované prohlídky zookoutkem, spolupracujeme s firmou zajišťující firemní dobrovolnictví, jsme členy KOUS Vysočina (kooperační uskupení neziskových organizací), připravujeme nové projekty pro rozvoj organizace atd. Myslím, že za těch 6 let, od doby, co jsem se přistěhovala jen sama, se dvěma malými dětmi, hromadou zvířat a na mizině, se opravdu snažím, abych přežila a byla užitečná, a možná už to začíná být i vidět. S pomocí přítele, jsme udělali obrovský kus práce. Pokud mám napsat něco více o sobě, kromě toho, že miluji přírodu a zvířata, sázím stromy a dělám prostředí kolem sebe hezčí, také píšu chovatelské články a zařizuji veškerý chod organizace (chov, veterinární péče, ošetřování zvířat, vedení stájových registrů, účast na seminářích, veškerá logistika, starám se o webové stránky, různé akce, plány, nápady, projekty, koordinace dobrovolníků, fundraising, komunikace s lidmi). Svá zvířátka živím prodejem odchovů, ale nebojím se ani fyzické práce, kydání hnoje, úklid, zahrada, stavby z kamene atd. prostě co fyzicky zvládnu. Vychovávám dvě děti 11 a 14 let a dvě děti mám již dospělé, mají 29 a 33 let, dcera žije v Dubaji a syn pracuje jako policista v Praze. Už mám i téměř tříletého vnoučka. Moje babička mi v mládí říkala, že jsem jak z divokých vajec, dnes by to bylo nazváno hyperaktivitou, ovšem díky ní toho zvládnu celkem dost :)
Co se týče toho, proč žádám o členství u pirátů. Nelíbí se mi korupce některých městských úředníků, nelíbí se mi mafiánské vazby, nelíbí se mi to, že město ignoruje názory občanů na různé důležité věci a že šlape po těch, kteří se ozvou a chce je trestat za vlastní názor. Že to tu funguje jako v padesátých letech a lidé mají strach se ozvat, aby neměli problémy. Už několik let mám pocit, že mne vítr do tohoto místa zavál jen proto, abych v tomto "bordelu" pardon, udělala pořádek. Pomaličku se to lepší, ale byl to boj. Sám voják v poli nic nezmůže, proto cítím potřebu pokusit se to změnit a sdružit se s lidmi, kteří mají podobné smýšlení jako já a podobné zájmy a cíle. S lidmi, kteří ctí právo a spravedlnost. Ráda bych propagovala Pirátskou stranu na různých akcích, mohu poskytnout nástěnku na plotě k reklamním účelům, pomáhat při různých akcích, které mi čas dovolí, ráda podpořím každého, kdo tu bude chtít něco změnit k lepšímu, i já sama se o to budu dál snažit. Chtěla bych se podílet na aktivitách pirátů, mohu přispívat různými články do novin, nebo s čímkoliv, co bude potřeba. Jsem slušný člověk, nebo si to alespoň o sobě myslím :)
Více se o sobě rozepisuji na svých webových stránkách www.dvornizookoutek.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jirina.Ciprova za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Vodova, Lukas.Krula, Roman.Pasek, Ondrej.Tuma, Filip.Krska

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 4378 poděkování
Dostal poděkování: 5685 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiřina Ciprová

Příspěvek od Michaela.Vodova »

ahoj,

bylas přijata, emailem pošlu instrukce co dál. :)
viewtopic.php?f=918&t=42429
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Jirina.Ciprova, Filip.Krska
Michaela Vodová,
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz, můj profil

KS Vysočina: wiki kraje, web kraje , web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat, dále sleduji email a fórum
pracovní doba:
po-pá 9 - 15 hod.
(+ po - pá mezi 15 - 20 hod. pohotovost na telefonu + naplánované aktivity v kalendáři Vysočiny či celostátní v odpoledních hodinách a o víkendech)

Jirina.Ciprova
Člen KS Vysočina
Profese: předsedkyně spolku
Dal poděkování: 101 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiřina Ciprová

Příspěvek od Jirina.Ciprova »

Supéééér :D moc děkuji a slibuji, že vás nezklamu :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jirina.Ciprova za příspěvek:
Filip.Krska
Život je nepřetržitá řada průserů, nepravidelně po sobě jdoucích...

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Třebíčsko“