KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

David.Satke
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 171
Registrován: 07 bře 2017, 18:38
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 349 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od David.Satke »

Adam.Zabransky píše: 04 dub 2018, 18:50 Holt jsme špatně nastavili volbu (IMHO se nemělo volit tolik míst najednou, mělo to být rozdělené do dvou oddělených hlasování), ale když jsem si to uvědomil, už bylo pozdě.
Rozčlenění hlasování do více sekcí by zřejmě ten problém vyřešilo.
Adam.Zabransky píše: 04 dub 2018, 18:50 Kdybych hlasoval v prvním kole pro všechny kandidáty, kteří by mi nevadili, tak tím snížím šanci, že ve druhém kole budou kandidáti seřazeni tak, jak chci. Protože čím víc projde do druhého kola, tím víc kandidátů má šanci se umístit vepředu. Právě proto, že vím, že následkem postoupení méně kandidátů než je požadovaný počet je doplňovací volba na zadnější místa, tak je ta moje volební strategie racionální. A myslím, že ji používá více lidí. Mrzí mě, že jsou někteří kandidáti zklamaní, ale právě proto jsem to psal - aby si uvědomili, že to jejich nepostoupení dost dobře může být způsobené tím, že hodně hlasujících má podobnou strategii jako já, a že by je většina třeba chtěla mít někdo okolo 20. místa, ale ne okolo 12. místa, a proto je nepodpořila už v prvním kole.
Já tu strategii chápu, ale nemyslím si, že její výsledky jsou takové, jaké jsou zamýšleny. Mám za to, že pokud by tato strategie nebyla používána, ale opravdu by bylo hlasováno o přípustnosti, tak v druhém kole budou stejně zvoleni ti, kteří byli zvoleni vlastně už v kole prvním.

Tak tomu bylo na pozicích 2.-6., kde v prvním kole bylo pořadí:
- Adam Zábranský - přihlášení a kandidátská řeč - 68 hlasů
- Daniel Mazur - přihlášení a kandidátská řeč - 64 hlasů
- Viktor Mahrik - přihlášení a kandidátská řeč - 54 hlasů
- Vít Šimral - přihlášení a kandidátská řeč - 53 hlasů
- Michaela Krausová - přihlášení a kandidátská řeč - 52 hlasů

... a ve druhém kole bylo pořadí zcela stejné:
- Adam Zábranský - přihlášení a kandidátská řeč
- Daniel Mazur - přihlášení a kandidátská řeč
- Viktor Mahrik - přihlášení a kandidátská řeč
- Vít Šimral - přihlášení a kandidátská řeč
- Michaela Krausová - přihlášení a kandidátská řeč

A stejně tak na pozicích 7.-10., kde v prvním kole bylo pořadí:
- Tomáš Murňák - přihlášení a kandidátská řeč - 51 hlasů
- Pavel Hájek - přihlášení a kandidátská řeč - 50 hlasů
- Eva Horáková - přihlášení a kandidátská řeč - 50 hlasů
- Tibor Vansa- přihlášení a kandidátská řeč - 49 hlasů
- Jiří Dohnal - přihlášení a kandidátská řeč - 44 hlasů
- Martin Arden - přihlášení a kandidátská řeč - 43 hlasů
- Pavel Nazarský - přihlášení a kandidátská řeč - 42 hlasů
- Jaromír Beránek - přihlášení a kandidátská řeč - 39 hlasů

... a ve druhém kole byli zvoleni totožní kandidáti až na Jardu Beránka, který se dostal na dělené 10. místo:
7. místo - Eva Horáková - přihlášení a kandidátská řeč
8. místo - Tomáš Murňák - přihlášení a kandidátská řeč
9. místo - Tibor Vansa - přihlášení a kandidátská řeč
10. místo - bude rozhodnuto losem mezi těmito kandidáty:
- Pavel Hájek - přihlášení a kandidátská řeč
- Jaromír Beránek - přihlášení a kandidátská řeč

Je sice možné argumentovat tím, že při počtu 15 volených pozic by mohl být ten výsledek 2. kola odlišný, ale upřímně si to nemyslím. Ta podpora totiž z toho prvního kola dosti jasně vyplývá a pokud by jeden nebo dva lidé poskočili na vyšší pozice, tak to asi nebude žádná tragédie.

Každopádně díky za rychlou a korektní reakci. Každý má samozřejmě právo volit jak chce, včetně zvolení své volební strategie, ale mi prostě přišlo, že její výhody (selekce kandidátů na přednější místa v rámci daného rozmezí) se minimálně vyrovnají některým nevýhodám (možná demotivace některých kandidátů v podobě opakovaného posuzování jejich přípustnosti). Ale je to spíše k diskuzi do budoucna a případně většímu promyšlení rozdělení volitelných míst do více skupin.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Satke za příspěvky (celkem 2):
Ladislav.Kos, Jan.Mejsnar
Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Michal.Jokes »

Moje zkušenost, je taková, že někteří kandidáti si po neúspěchu v předchozích volbách přehodnotí své šance a jednu rundu primárek přeskočí. V této volbě se volí jen 4 místa, není tedy nutné automaticky přepsat sáhodlouhý seznam kandidátů z minulé volby. Myslím, že napsat "hlásím se i do této volby" není pro uchazeče o pozice, kde je pořád šance, že se stanou zastupiteli, taková námaha (odkazovat na své kandidátské řeči už asi ani nemusí pokud nechtějí, dohledám si je sám v původní volbě).

Než vyhlásím volbu pokusím se minimálně kandidáty, kteří skončili relativně těsně pod čarou kontaktovat, aby se eliminovala možnost, že si dovolby nevšimli atp.OFFTOPIC Popřípadě to rád přenechám strategickým voličů Adamovi, Vaškovi a dalším. Chutě kontaktujte kandidáty, kterým jste nedali hlas, i když pro vás jsou přijatelní, a rádi byste jim ho dali teď s výzvou, ať se přihlásí do dovolby. Děkuji ;-) Tím nijak nenapadám vaši voličskou strategii. Každý ať volí podle svého. Nemáme naspěch a ten týden na jednu dovolbu, který tak vznikl nás nijak nebolí. To, že i v této volbě přistupuji opt-in a ne naopak, berte třeba jako mojí strategii předsedajícího. Aby kandidáti volbu, které se účastní sledovali (a byli schopni reagovat na její vývoj, položené otázky atp.), považuji za elementární. Samozřejmě v tom nejsem autokrat a pokud se ukáže, že lidí, kteří by stáli o propsání sakumprásk všech z minulé volby je víc, nebudu s tím mít problém. Howgh :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Jokes za příspěvky (celkem 3):
Jan.Mejsnar, Petr.Daubner, Jiri.Dohnal
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Michal.Jokes »

Rozčlenění hlasování do více sekcí by zřejmě ten problém vyřešilo.
Očividně, tam kde se to špatně odhadne předem dojde k rozčlenění samovolně :-D

Za mě byl zajímavý mechanismus, kde by se místa na kandidátce, která zůstanou po prvním kole nenaplněná přilípla k další volbě. Tedy, že bychom nedělali dovolbu, ale že bychom další rundu volili 22. - 40. (popřípadě s posunem 22. - 38.). Přišlo by mi to elegantní, ale jako neprávník a neprogramátor asi neumím domyslet všechny možné důsledky...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Jokes za příspěvky (celkem 8):
Vaclav.Fortik, Karel.Nejedlik, Jan.Hora, Jan.Mejsnar, Jiri.Koudelka, Petr.Daubner, Jaroslav.Nemec, Jiri.Dohnal
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Uživatelský avatar
Petr.Daubner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 306
Registrován: 03 lis 2017, 22:08
Profese: učitel
Bydliště: Praha 9 - Vysočany
Dal poděkování: 993 poděkování
Dostal poděkování: 960 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Petr.Daubner »

Mně osobně by přišlo nejlogičtější přilepit to k té další volbě, Michale, přesně jak píšeš. Dělat dovolbu jen na pár míst těmi samými lidi co nebyli předtím zvoleni (týká se i mě) mi nepřijde logické, jelikož jednou jsme už holt nebyli zvoleni. Ale zase není logické, aby na ty pozice kandidovali jen lidé, kteří se předtím do té volby vůbec nepřihlásili. Čili přilepit to k dalšímu kolu mi přijde nejvíc OK... Jinak k diskusi výše: jakou kdo volí strategii při volbě v 1. a 2. kole, je pouze na něm. Ale pokud je výsledkem voleb fakt, že se mnoho míst nenaplní a dělá se dovolba dodatečně, pak stojí za úvahu to nějak upravit. Asi by stálo za úvahu volit v každém kole na méně pozic, i za cenu toho, že těch kol bude více. Zase budou ty primárky zajímavější :-).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Daubner za příspěvky (celkem 5):
David.Satke, Barbora.Hruzova, Adam.Zabransky, Vaclav.Fortik, Jiri.Koudelka
Uživatelský avatar
David.Bodecek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 545
Registrován: 07 úno 2018, 20:42
Profese: Pedagog a metodik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 371 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od David.Bodecek »

Ahoj Piráti.

Mám za sebou rozpravu s prosbou, abych přehodnotil mé původní stanovisko, zde v tomto vlákně prezentující.

Přihlašuji se tímto opakovaně pro získání důvěry k těm, kteří mne již stačili poznat a získal jsem si jejich důvěru.

O Vaši podporu si dovoluji požádat z již dříve mnou uvedené prezentace, kterou níže kopíruji, ale zejména i proto, že my, na Praze 1 bychom také rádi dostali šanci, aby po volbách bylo vzájemné napojení "jedničkových" Pirátů ze ZMČ Praha 1 a ZMHP, což může značně prospět celopražskému pirátskému sdružení.

Těm, kteří své sympatie vůči mně ocení svým hlasem, děkuji, a těm ostatním stejně tak díky a to za to, že jsou schopni vnímat mé názory. :-)

David

_________________________________________


Ahoj všem Pirátům a jejím sympatizantům.

Vzhledem k tomu, že se o Vaše sympatie při současně probíhajících primárních volbách na pražský magistrát nepřihlásila za Prahu 1 Jitka Nazarská, což bylo mým přáním, rozhodl jsem se po výzvě některých ještě jednou ucházet o Vaší přízeň a to na seznamu kandidátky pro 11.-25. místo.

Pro ty, kteří mne prozatím ještě neznají, se tímto, nyní již krátce, představuji.

Jmenuji se David Bodeček. Od letošního MDŽ jsem členem České pirátské strany. Jsem občanem s trvalým pobytem na Praze 1. Z tohoto důvodu mám intenzivní zájem o věci, které se v této mojí domovině dějí, stejně tak mám velmi blízko i k městským částem (MČ) sousedním. Zejména pak k Praze 7 a ke Karlínu na Praze 8.

Je mi osmatřicet let, narodil jsem se na jižní Moravě, kde jsem vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor dějepis – občanská výchova pro základní školu, s navazující aprobací pro školu střední. Po pětileté pedagogické praxi jsem se zabýval metodikou a nastavováním procesů ve společnosti Konica Minolta Business Solutions pro střední a východní Evropu, a to v její brněnské centrále. Vzhledem k mým volnočasovým aktivitám v nadacích Kapka naděje, Výboru dobré vůle Olgy Havlové, a následně v občanském sdružení Sluneční parsek, které se zaměřovaly na děti, které prodělaly onkologickou léčbu, jsem se musel vzdát svého uvedeného zaměstnání. Stejnou agendu však realizuji dvanáctým rokem v malé holdingové společnosti, která se zabývá výstavbou a pronájmem skladových a administrativních budov. Dnes se tomu říká „developeřina.“ Jsem však rád, že mohu mimo školní budovu praktikovat to, co bylo vždy mým zájmem, posláním – tj. pedagogika.
Řadím se mezi týmové hráče, mám rád hru, soutěže a svým způsobem výzvy. Teamové hry. Jsem cca dvanáct let nadšeným fanouškem českých tenistů a tenistek, které často doprovázím zejména na Davis a Fed cupové turnaje. Mám rád muzikály, muzikálovou hudbu, kterou často poslouchám. Pokud mi to čas dovolí, tak navštěvuji muzikály zde v Česku , nebo i mimo naše hranice. Rád cestuji a posledních deset let si plním i některé sny o cestování po světě. Naučil jsem se i díky tomu vážit si dříve nedoceněného. Více vnímat lidi kolem sebe a pokaždé se snažit najít inspiraci, kterou by bylo možné využít tam, kde jsem doma. Domovem pro mne bude vždy Česko, a zdá se, že Praha a její okolí, i když jsem se narodil a své dětství prožil na vesnici. Je mi jasné, že v případě angažovanosti při prosazování pirátského programu bych se musel některých výše uvedených aktivit vzdát, respektive lépe plánovat svůj čas.

Mezi mé negativní vlastnosti patří paličatost přecházející až k tvrdohlavosti. Jsem velmi špatný řidič. Místo pozornosti za volantem se při jízdě kochám sledováním okolí. Léta se snažím pracovat na asertivitě, což je v rámci mé nátury značně obtížné. Jsem považován za „šťouravého“ člověka s mým přesvědčením, že tomu je tak snad pouze v pozitivním slova smyslu. Mám rád dochvilnost a dodržování dohod.

K mé možné aktivitě na pražském magistrátu. Vzhledem k téměř čtvrtročnímu aktivnímu sledování a to pouze minima z jeho agendy usuzuji, že tato práce je velmi atypická a bude nutná, v případě úspěchu, velmi rychlá adaptabilita a schopnost se naučit mnohému novému. Vzhledem k tomu, že jsem vždy byl týmový hráč, cítil bych nutnost sledovat úkony pirátských „harcovníků“ z pražského magistrátu a řídit se již zaběhnutým systémem Pirátů.

Témat pro Hlavní město Prahu pro nadcházející volební období bude mnoho. Jako jedno ze stěžejních považuji výstavbu metra D, a obecně - výstavbu a její rozvoj. A to ať už se jedná o dopravní stavby, moderní architekturu či veřejné budovy.

Osobně bych však rád navázal na to, s čím jsem se v poslední době měl možnost aktivně setkat a v tématu angažovat. Tím je Nemocnice Na Františku (NNF), t.č. v jednání mezi MČ Praha 1 a Hlavním městem Praha při převodu nemocnice pod Hlavní město Prahu. Nerad bych byl zlým prorokem, ale aktivitu kolem NNF nepovažuji v současné době za zdaleka uzavřenou. Nechci Vás tady seznamovat s detaily, nicméně jsem toho názoru, že téma městské nemocnice, kterou Hlavní město Praha v současné době nemá k dispozici, je tématem nejen pro MČ Praha 1, ale i pro většinu jiných pražských MČ a to i v rámci propojenosti se Zdravotnickou záchrannou službou hl. m. Prahy. Tato záležitost je v agendě magistrátního Výboru pro zdravotnictví a bydlení. Díky NNF a ochotě ze strany předsedajícího uvedeného výboru jsem měl možnost se alespoň minimálně seznámit s agendou výboru, ve kterém v současné době Piráti nemají svého zástupce. V rámci náplně výše uvedeného výboru by kromě zdravotnictví je i problematika bydlení, která je v současné době upozaďována. Zde vidím potenciál v řešení tzv. dostupného a sociálního bydlení na území Hl. m. Prahy, a to zejména při spolupráci s jednotlivými MČ. Zde se nabízí velká možnost komunikace s jednotlivými pirátskými zástupci MČ.

Zmíněná NNF a to v rámci nedávno ukončeného koncesního řízení je pro občany Prahy tématem snadno pochopitelným a pro kandidáty i lehce uchopitelným. Piráti zde prokázali, že jejich spektrem zájmu nejsou pouze technické oblasti. Podotýkám, že velmi aktivním při snaze ukončit koncesní řízení k nemocnici byl pirátský kandidát na pražského primátora Zdeněk Hřib.

To, proč jsem se rozhodl, že bych ještě jednou rád oslovil zejména ty z Vás, kteří budou hlasovat a určovat vhodné adepty na kandidátní listinu Pirátů, je fakt, že tým nyní složený na čelních místech kandidátky, je pro mne týmem, který ve mne vzbuzuje nejen velké sympatie, ale i důvěru. To je pro mne v tuto chvíli jeden z nejdůležitějších faktorů.

Děkuji za Váš zájem a případnou podporu.

David
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Bodecek za příspěvky (celkem 4):
Michal.Stepan, Jana.Kabelova, Jiri.Dohnal, Kornelia.Gottmannova
Uživatelský avatar
Jiri.Koudelka
Člen KS Praha
Příspěvky: 158
Registrován: 19 dub 2017, 21:41
Profese: programátor
Dal poděkování: 1247 poděkování
Dostal poděkování: 400 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Jiri.Koudelka »

Ahoj,
hlásím se do dovolby na 22.-25. místo kandidátky.
V Praze žiji od svých 3 let, prakticky celou dobu v "okrajových" sídlištních městských částech. Vystudoval jsem na VŠE, obor Informatika a Statistika. Už během studia jsem se živil vývojem aplikací, dnes mám asi 17 let praxe a aktuálně dělám především mobilní aplikace pro Android (teď jsem dokončil první verzi mobilní čtečky z chystaného nového registru lobbistických kontaktů). Některé z projektů na kterých jsem dříve pracoval dodnes Praha využívá, mám proto celkem dobrý přehled o fungování IT na MHMP. Aktuálně se proto snažím pomoct našemu magistrátnímu týmu v analýze podkladů k IT zakázkám a v každém případě v tom budu pokračovat.

K pirátům jsem se přidal zhruba před rokem, na začátku kampaně, která mě moc chytla a na kterou se už zase těším. Účastnil jsem se rozdávání novin, vybírání lamp, mrzl před TV Barrandov a pomohl jsem Štepánovi zrealizovat naši Daňovou kalkulačku.
Mým cílem je pomoct nám dělat program v oblasti ve které bychom měli být papírově silní a v které každý měsíc mizí miliony korun z rozpočtu Prahy - v IT. Vzhledem k tomu, že mám poměrně volné pracovní podmínky, jsem připravený v případě úspěchu omezit pracovní čas ve prospěch zastupitelské práce, nicméně bych nezvládl fungovat jako uvolněný zastupitel.
Myslím si o sobě, že jsem liberální a nechám se přesvědčit dobrými argumenty. Kromě IT je mi blízká i oblast dopravy a bezpečnosti.
Můj profil najdete zde - https://wiki.pirati.cz/lide/jiri_koudelka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Koudelka za příspěvek:
Jiri.Dohnal
Uživatelský avatar
Jana.Kabelova
Člen KS Praha
Příspěvky: 166
Registrován: 31 led 2018, 15:25
Profese: stavařka
Dal poděkování: 515 poděkování
Dostal poděkování: 351 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Jana.Kabelova »

Ahoj všem, přihlašuji se do doplňujícího kola na 22-25 místo v ZHMP.
Ač původem z Valašska, žiju v Praze už od podzimu 1983 a to jen z jednoho důvodu: Prahu mám ráda, a tak to bude napořád. Znám v ní desítky kouzelných míst a objevuju stále nové. Občas si tak říkám, co by asi byla Česká republika bez Prahy. Kdo by o nás věděl, nebýt Karla IV. a jeho neskutečné vizionářské, koncepční a stavební představivosti a odvahy. Zdědili jsme neobyčejné město, genius loci přitahující celý svět do uliček na březích Vltavy pod největší hradní areál v Evropě. Nezbývá, než se o takové dědictví dobře starat. Ale nejen o domy a ulice. Obyvatelé Prahy platí za možnost bydlet v Praze velkou daň. Bydlení je neúnosně drahé a přesto těžko k sehnání. Doprava obtížná až kolabující, infrastruktura trestuhodně zanedbaná. Radnice plné holedbajících se politiků bez vůle a schopnosti problémy identifikovat, natož řešit. Předpokládám, že podzimní komunální volby přinesou citelný posun v osobách zvolených Pirátů. Pro efektivitu práce zastupitelstev bude nutný společný tah na branku jednotlivých městských částí a Magistrátu. A v takové synergii bych se ráda angažovala v problematice bytové problematiky, ve zdravotní a sociální politice odpovídající metropoli 21. století.
Moje kandidátská řeč, či spíše úvaha o bytové problematice z 1. kola zde viewtopic.php?f=349&t=40072&start=40#p551256
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kabelova za příspěvky (celkem 3):
Barbora.Hruzova, Jiri.Dohnal, Michal.Stepan
Jana Kabelová
telefon: 724 749 175
mail: janakab1@seznam.cz
Robert.Rames
Člen KS Praha
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2017, 11:09
Profese: IT, právník
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Robert.Rames »

Vážení členové posádky, plavčíci, příznivci a všichni ostatní,
jsem člen strany v městské části Praha 2 a ucházím se v primárkách o místo na kandidátce do zastupitelstva pražského magistrátu. Myslím si, že i Praha 2 by měla mít na Magistrátě hl. m . Prahy zastoupení. Jsem IT expert a právník.

Jako OSVČ nemám žádné napojení na peníze od města, živí mě hlavně IT v závislém pracovním poměru. Chci, aby byla Praha přátelské město. Pro všechny.

Můj volební program spočívá na následujících pilířích:
- efektivní doprava (dobudovat metro D, prosadit architektonické soutěže na stanice tohoto metra, dokončit vnitřní i vnější automobilový okruh, zefektivnit průjezd křižovatek, dobudovat systém cyklostezek popř. doplnit veřejnými výtahy)
- přátelské město (Praha by měla být přátelská stejně pro chodce jako pro cyklisty, řidiče a další občany města; tzv. zklidňování dopravy často zkomplikovalo místní dopravu včetně cest pro chodce - přibyly bariéry, nespokojení jsou úplně všichni; udržované parky, opravené chodníky, sundat řetěz okolo Svatého Václava - symbol komunistického útlaku, který nechal vrátit zpátky primátor Hudeček)
- výběrová řízení (maximum služeb by mělo být pro město dodáváno na základě výběrového řízení popř. architektonických soutěží - podle zadání výhodného pro Prahu, městské společnosti a zakázky bez výběrových řízení pouze rozšiřují korupční prostředí).

Děkuji za podporu,
Mgr. Robert Rameš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Rames za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Fortik, Jaroslav.Nemec, Jiri.Dohnal, Michal.Stepan
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Ahoj,

hlásím se do dovolby na 22.-25. místo kandidátní listiny Pirátů do Zastupitelstva hlavního města Prahy.

Pocházím z Ostravy, kde jsem Piráty pomáhal zakládat. V Praze bydlím od roku 2014, od roku 2016 v Praze 2 – Vyšehrad a můj prioritní zájem v komunální politice chci směřovat právě do této městské části. Mým programovým zájmem jsou témata v oblasti kultury, architektury, veřejného prostoru a památkové péče. Profesí jsem výtvarník a kurátor architektonických výstav (viz http://kabinetarchitektury.cz/). V současné době pracuji jako asistent poslankyně Lenky Kozlové.

Další informace k mé osobě:
http://www.pirati.cz/lide/jaroslav_nemec
http://jarnemec.com/jaroslav-nemec/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 2):
Barbora.Hruzova, Michal.Stepan
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Michal.Prager
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 31
Registrován: 04 led 2018, 18:07
Profese: Ředitel neziskové organizace
Bydliště: Praha 14
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 22. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Michal.Prager »

Hlásím se do doplňující volby a odkazuji na svou kandidátskou řeč z předchozích voleb: viewtopic.php?f=349&t=40072&start=10#p549197

Dovoluji si doplnit, že jsem byl již grilován na členství a čekám na rozhodnutí. Zároveň doplňuji, že jsem aktivní v zakládání MS na Praze 14 a budu kandidovat na lídra kandidátky na této MČ.

Předem děkuji za zvážení podpory a přeji pěkné dny.

Michal Prager
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Prager za příspěvek:
Jiri.Dohnal
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“