Zájem o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jitka_Sladkova
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 5
Registrován: 16 bře 2018, 10:56
Profese: manažer, VŠ učitel
Dostal poděkování: 11 poděkování

Zájem o členství

Příspěvek od Jitka_Sladkova »

Dobrý den,

jmenuji se Jitka Sládková a chci se stát členkou pirátů. Mám doktorát z ekonomie, 2 děti a bydlím na Brně střed. Ráda bych více ovlivnila dění kolem mě, i kvůli svým dětem a jejich generaci. Aktivně již 12 let učím (zajímá mě tedy oblast školství) a zároveň se věnuji marketingu (především rozvíjení nových projektů s globálním potenciálem). Budu ráda, když mou žádost kladně posoudíte. :)

Krásný den

Jitka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka_Sladkova za příspěvky (celkem 3):
Maria.Vasickova, Jiri.Ulip, Pavel.Moravec
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Na jaké škole učíš? ZŠ, SŠ, VŠ?

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj Jitko, doufám, že Ti nevadí tykání, mezi Piráty je to taková zvyklost. Vzdělání je určitě velké pirátské téma a budeme rádi, když se zapojíš. Jinak nevím jestli jsi na to už narazila, ale máme určitá pravidla pro přijetí (zde: viewtopic.php?f=436&t=38227 ). Ideální bude, když se za námi zastavíš například na Místní schůzi brněnského sdružení (27. 3 od 18:00 v Pirate Space Brno - Údolní 37), na Krajskou schůzi den poté (od 18:00 v malém sále B. Bakaly) a pro pochopení pirátských struktur a systémů je ideální vstupní informační schůzka pro zájemce o členství, kde se lze hlásit zde: viewtopic.php?f=83&t=39387
Ještě by mě zajímalo jakým typům projektů se zabýváš?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mucka za příspěvek:
Ondrej.Vichta
Jitka_Sladkova
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 5
Registrován: 16 bře 2018, 10:56
Profese: manažer, VŠ učitel
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Jitka_Sladkova »

Ahoj Honzo,

díky za info, přijdu v úterý i ve středu (,ale budu mít asi jen hodinu, nevím, jestli budu mít delší hlídání dětí).
Zabývám se hlavně novými projekty, které mají spatřit světlo světa a být úspěšné na trhu, ideálně globálně. Takže mě baví vstupy na zahraniční trhy, ale většinou se jedná o projekty v počáteční fázi a nebo o novou službu firmy, která chce prodávat i mimo Česko, případně hledá investory. Mám v oboru zkušenosti, umím jazyky a mám kontakty :)

Jinak učím na vysoké škole (ale mám syna před nástupem na základku, bráchu na základce a sestru na střední, takže školství sleduji bedlivě :) )

Jitka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka_Sladkova za příspěvek:
Maria.Vasickova
Jitka_Sladkova
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 5
Registrován: 16 bře 2018, 10:56
Profese: manažer, VŠ učitel
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Jitka_Sladkova »

Ahoj Honzo,

dneska jsem to nezvládla, vypadlo mi na poslední chvíli hlídání. Kdy bude prosím příští Krajská schůze.
Jinak kdybych mohla s něčím pomoci, jsem k dispozici.

Krásný den

Jitka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka_Sladkova za příspěvek:
Jan.Mucka
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj,
příští Krajská schůze zatím nebyla ještě vyhlášena, nicméně zítra se koná ta pracovní schůzka ohledně programu Brna od 18:00 v Pirate Spacu, budeš-li mít čas budeme rádi, když se zastavíš. Pokud nestíháš, nic se neděje, schůzka bude hlavně organizační, konkrétní věci v různých oblastech se budou řešit až na dalších setkáních. Chci se ale určitě zeptat, jestli by tě kromě školství zajímala i témata týkající se investic, ekonomiky obecně a jestli náhodou nemáš nějaké zkušenosti s rozpočtováním, když se zabýváš nadějnými projekty?
Jitka_Sladkova
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 5
Registrován: 16 bře 2018, 10:56
Profese: manažer, VŠ učitel
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Jitka_Sladkova »

Ahoj Honzo,

odpovídala jsem, dala odeslat, ale nikde to nevidím, tak raději znovu.
Ekonomika a investice jsou můj chleba, odhad návratnosti, rentaility, vnitřní výnosová procenta - a to bez rozpočtů nejde :)
Takže sem s tím. Jinak cokoliv, co je důležité či spěchá, je lepší mi napsat na email sladkova.jit@gmail.com (tam jsem úplně nejvíc, de facto pořád)
Také nevím, komu dát vědět, že bych byla rána na kadidátce za Brno střed.

Krásný zbytek víkendu (u nás ve znamení planých neštovic :)

Jitka
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Zájem o členství

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj Jitko,
všechno info jsem ti poslal na e-mail. Pro jistotu ještě ve zkratce - budeme rádi, kdyby ses stavila v úterý na schůzku k programu do PSB od 18:00 a na Brno-střed se můžeš ozvat Róbertu Čumovi.
Jinak přeji poklidné zvládání pupínků :D
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“