Adam Kheil

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Adam.Kheil
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 07 úno 2018, 10:54
Profese: IT
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Adam Kheil

Příspěvek od Adam.Kheil »

Ahoj Pirátky/Piráti,

jmenuji se Adam Kheil a žiji v Praze od svého narození, tedy skoro 25 let. Většinu života žiji na Praze 1. Studoval jsem na gymnáziu Jana Keplera. Poté jsem se dostal na mezinárodní anglický program ECON pod záštitou Vysoké školy ekonomické v Praze. Díky tomuto programu jsem měl možnost studovat ve Francii na prestižní univerzitě Burgundy School of Business. Na této univerzitě jsem se věnoval především sdílené ekonomice, marketingu a managementu. Ještě pár měsíců budu pracovat pro společnost HP, nicméně již brzy se budu naplno věnovat vzdělávání programování na školách a jiným inovativním věcem především z oblasti IT a ekonomie. Pirátům jsem již pomáhal například ohledně tématu GDPR a Airbnb. Vždy jsem volil Pirátskou stranu a za posledních pár měsíců se mně jen potvrdilo, že jsem dělal celou dobu dobře. Je to strana plná příjemných a pracovitých lidí s touhou něco změnit. A právě proto bych se rád stal členem Pirátů také a pomáhal jim měnit Českou Republiku k lepšímu ! :)
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12344
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5385 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Adam Kheil

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Potvrzuji, že s Adamem spolupracujeme na návrhu novely zákona o místních poplatcích, který by zohlednil Airbnb OFFTOPICa že jsem ho přemluvil k tomu, aby si podal členskou přihlášku, protože Piráti potřebují mladé inteligentní lidi. :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 4):
Annette.Heidlova, Adam.Kheil, Michaela.Kleslova, anonym18401

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Jitka.Nazarska
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 134
Registrován: 31 říj 2017, 16:35
Profese: Učitelka MŠ
Bydliště: Hybernská 1012/30, Praha 1 - Nové Město
Dal poděkování: 272 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Adam Kheil

Příspěvek od Jitka.Nazarska »

Adame, těším se na tebe ve čtvrtek na krajské schůzi:)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka.Nazarska za příspěvky (celkem 2):
Adam.Kheil, anonym18401
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Adam Kheil

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj Adame,

děkuji za Tvé představení a taky díky Jakubovi, že Tě přemluvil k podání přihlášky. :) Myslím si, že asi není třeba Tě nějak uvádět do nováčkovských věcí, ale i tak Tě zvu na zítřejší Krajskou schůzi, která bude od 18h v Pirátském centru (Řehořova 19).

Měj se hezky,

Anet
Tito uživatelé poděkovali autorovi Annette.Heidlova za příspěvek:
anonym18401
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“