9/2018 Dovolba PMS

Moderátoři: PKS Ustecky kraj, PMS Kadan, PMS Usti nad Labem

Zamčeno
Lukas.Blazej
Republikový výbor
Profese: Student
Dal poděkování: 438 poděkování
Dostal poděkování: 658 poděkování

9/2018 Dovolba PMS

Příspěvek od Lukas.Blazej » 04 dub 2018, 11:08

Na základě čl. 7 odst. 5 písm. a) Stanov zahajuji jednání o dovolbě místopředsedů MS Piráti Ústí nad Labem.

Kandidáty lze navrhovat do 11. 4. 2018 12:00, kandidatura probíhá přihlášením. Návrhem postupu lze tuto lhůtu prodloužit. Pokud se nepřihlásí žádný kandidát, bude prodloužena automaticky.
Od konce doby pro navrhování do 13. 4. 2018 12:00 proběhne doba na rozmyšlenou. Rozhodující hlasování se bude konat na internetu od 13. 4. 2018 12:00 do 17. 4. 2018 12:00. Mezi jednotlivá kola hlasování se tato doba rozloží rovným dílem.

Jednat a hlasovat budeme na internetu.

OFFTOPICVzhledem k tomu, že nám AO ještě nepřidělilo zkratku, nelze splnit povinnost vyplývající z vyhlášky AO o spisových značkách. Z tohoto důvodu je spisová značka tvořena pouze číslem a rokem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Blazej za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Pribyl, Tomas.Machacek
Tel. 778702712

Jan.Kotas
Člen KS Ústecký kraj
Profese: Privátní poradce
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: 9/2018 Dovolba PMS

Příspěvek od Jan.Kotas » 04 dub 2018, 19:11

Ahoj, tak jsem tu znova:)
Hlásím se tedy o druhý post a přistupuji stejným dílem jako když jsem se ucházel o první post. Momentálně se změnila situace a náš kraj. koordinátor je nahrazen novým a i novým modelem a já cítím, že o to bude i více práce pro stranu, kterou je potřeba zastat. Nějakým způsobem všichni chceme aktivně i působit v centru a využívat jeho potenciál, tak bude také důležité a výhodné si prohlasovat potřeby. Proto sem založil aktivně dva pady viz forum, o nápadech a přidání co kohokoliv napadne, že by mělo být součástí. Při této volbě jsem silně narazil na tu neznalost jednacího řádu a stanov a spíše nejde o neznalost, ale po logiku to umět pojmout a pracovat s tím. Takže přiznávám své mínus, ale to je to, které se v krátké chvíli otrkáním stane plus. Proto všem co mi v prvním kole na prvního místopředsedu dali hlas, a doufám, že jsem vám mezitím ještě více přesvědčil o své nezávislosti a být hlavně prospěšný pro nás všechny. Proto rád zastanu pozici 2. místopředsedu našeho MS a budu se snažit maximum pomoci pro byrokratické věci. Dále chci i podotknout, že s Jakubem a s Lukášem nemám žádný osobní spor a jsou mi vzorem, což je pro případnou budoucí spolupráci pro mne kladný a v případě zvolení se především těším na kladnou spolupráci. :D :idea: :arrow: :ugeek:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kotas za příspěvek:
Tomas.Machacek

Tomas.Machacek
Člen KS Ústecký kraj
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od Tomas.Machacek » 04 dub 2018, 19:23

Ahoj přátelé,

Tentokrát se také hlásím o post místopředsedy. Jak už jsem již psal nejsem člověk prozatím zběhlý na fórum ale myslím že by vše šlo doučit. Jako další bych zde zdůraznil že na toto nemám sice 100% času ale myslím si že bych se snažil jako do posud a ještě více. Rád bych dokonce ukončil naše žabomyší války mezi námi všemi samotnými a setrval vše v poklidu nás všech přeci jen chceme všichni to samé nebo aspoň podobné hádat se můžeme i s jinými lidmi. Jak už jste všichni snad postřehly snažím se jednat čestně a vše podle pravdivých informací které mám. Nemám si žádné extra plusy a snad ani mínusy prostě klasický člověk co to myslí vážně a rád vše v klidu pokud možno vyřeší. Pokud mi dáte hlas předem děkuji.

Nadále vám přeji krásný den. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Machacek za příspěvek:
Jan.Kotas

Lukas.Blazej
Republikový výbor

Příspěvek od Lukas.Blazej » 15 dub 2018, 00:03

Volba proběhla prostřednictvím systému Helios. Ze sedmi oprávněných voličů hlasovalo pět, a to s následujícím rozložením hlasů:

V dovolbě PMS volím
Jana Kotase 2
Tomáše Macháčka 2
Nikoho (zdržuji se) 1

Žádný z kandidátů nezískal nadpoloviční většinu hlasů potřebnou pro postup do druhého kola. Dovolba tedy bude pokračovat.
Kandidáty lze navrhovat do 25. 4. 2018 12:00, kandidatura probíhá přihlášením. Návrhem postupu lze tuto lhůtu prodloužit. Kandidatury z předchozí dovolby nejsou platné. Pokud se nepřihlásí žádný kandidát, bude lhůta prodloužena automaticky.
Od konce doby pro navrhování do 27. 4. 2018 12:00 proběhne doba na rozmyšlenou. Rozhodující hlasování se bude konat na internetu od 27. 4. 2018 12:00 do 1. 5. 2018 12:00. Mezi jednotlivá kola hlasování se tato doba rozloží rovným dílem.
Jednat a hlasovat budeme na internetu.
Tel. 778702712

Vojtech.Karban
Krajské předsednictvo
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Dal poděkování: 93 poděkování
Dostal poděkování: 62 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Karban » 17 dub 2018, 10:03

To je zase mazec, ještě jednu dvě volby a přihlásim se snad taky, ať to už konečně obsadíme .-))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Karban za příspěvek:
Tomas.Machacek

Tomas.Machacek
Člen KS Ústecký kraj
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od Tomas.Machacek » 25 dub 2018, 06:17

Ahoj přátelé,

Hlásím se tedy na 2 . místopředsedu. Jak se budu už po několikáté opakovat nebudu mít 100% Času na vše, ale pokud možno budu se snažit. Myslím že všichni víme jak na tom kdo je takže není úplně nutné se nadále dokola opakovat. Jediné co bych vyzdvihnout je to že mám poměrně velkou účast na schuzích jak na našich tak i na Pro! Ústí. Volte podle svého uvážení a díky za podporu.

S přáním pěkného dne Tomáš.

Jan.Kotas
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Jan.Kotas » 25 dub 2018, 17:37

Ahoj, navrhuji jestli je to procesně možné vyhlásit vítěze. Jen pro smysl aby jsme měli usnášeníschopné PMS.
Pokud to je bezvýznamné, berte příspěvek také jako bezpředmětný :lol:

Lukas.Blazej
Republikový výbor

Příspěvek od Lukas.Blazej » 27 dub 2018, 09:17

Jan.Kotas píše:
25 dub 2018, 17:37
Ahoj, navrhuji jestli je to procesně možné vyhlásit vítěze. Jen pro smysl aby jsme měli usnášeníschopné PMS.
Pokud to je bezvýznamné, berte příspěvek také jako bezpředmětný :lol:
Usnášeníschopné PMS máme. Vyhlásit vítěze bez volby nejde.
Tel. 778702712

Jan.Kotas
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Jan.Kotas » 30 dub 2018, 18:52

Už je, sedm dní po položení otázky je taky pozdě, ale máme.

Lukas.Blazej
Republikový výbor

Příspěvek od Lukas.Blazej » 03 kvě 2018, 00:05

Volba proběhla prostřednictvím systému Helios. Ze sedmi oprávněných voličů se jí zúčastnili 4, všichni hlasovali pro Tomáše Macháčka, který tak byl zvolen 2. místopředsedou.
Tel. 778702712

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Ústí nad Labem“