KF Pha 8/2018 Primárky 11. - 25. místo (rozprava)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha

Odpovědět
Jan.Lejcko
Člen KS Praha
Profese: Student práv, "ajťák".
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 42 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 11. - 25. místo (1. kolo)

Příspěvek od Jan.Lejcko » 31 bře 2018, 20:49

Ufff.. odvoleno, málem jsem to přes technické problémy nestihl + rád bych odvolil a schválil ostatní mé "kolegy",
ale když na svém profilu nemají informace o sobě samém a ani foto, tak je to velmi těžké si udělat o nich obrázek, kór když je člověk nezná. :-(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lejcko za příspěvek:
Barbora.Hruzova

Marek.Paris
Člen KS Praha
Profese: Analytik
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 11. - 25. místo (rozprava)

Příspěvek od Marek.Paris » 01 dub 2018, 00:11

Mám na listině naplatný odkaz na profil, tak dávám alespoň sem: https://wiki.pirati.cz/lide/marek.paris

Michale, pokud to bude možné, tak poprosím o edit. Díky

Michal.Jokes
Koordinátor krajského sdružení
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 163 poděkování
Dostal poděkování: 672 poděkování

Příspěvek od Michal.Jokes » 01 dub 2018, 09:38

Marek.Paris píše:
01 dub 2018, 00:11
Mám na listině naplatný odkaz na profil, tak dávám alespoň sem: https://wiki.pirati.cz/lide/marek.paris

Michale, pokud to bude možné, tak poprosím o edit. Díky
Opraveno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Jokes za příspěvek:
Marek.Paris
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha

Michaela.Krausova
Republikový výbor
Profese: Studentka hledající smysl na FHS
Dal poděkování: 355 poděkování
Dostal poděkování: 474 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 11. - 25. místo (1. kolo)

Příspěvek od Michaela.Krausova » 01 dub 2018, 20:38

Jsem nadšená, kolik skvělých lidí se přihlásilo, díííky! :) Někteří kandidáti jsou možná mezi členy v Praze méně známí, protože se věnovali činnostem na celostátní úrovni nebo méně viditelným projektům. Proto chci některé kandidáty veřejně podpořit, protože bych za ně dala ruku do ohně, nejen, že už se nějakou dobu známe, ale mnohokrát jsem se přesvědčila o jejich skvělých dovednostech při pirátských kampaních.
  • Mirek Beránek - vedoucí finančního odboru Pirátů, díky němu máme konečně pořádek v penězích, je velmi šikovný a zodpovědný
  • Jirka Hoskovec - při kampani pravá ruka realizačního týmu Pirátů, navíc expert na praní špinavých peněz s perfektními sociálními dovednostmi, v současnosti managuje mediální odbor
  • Šárka Sedláčková - dala vzniknout několika farmářských trhům v Praze a oživila Náplavku, skvělá analytička, spolehlivá a pečlivá, ideální pro práci zastupitelky
  • Štěpán Štrébl - jeden z nejtalentovanějších lidí, které jsem u Pirátů poznala, často neprávem demonizovaný, má tah na branku, nekompromisní v rozkrývání podvodů a nepravostí, dokáže nastudovat i ten nejsložitější zákon a předpis, ničivá zbraň proti všem korupčníkům v Praze
  • Jitka Novotná - vysoce inteligentní, schopná organizátorka, zodpovědně dokončuje projekty, přichází s vlastními návrhy řešení, ajťačka
  • Ondra Kallasch - pirátský veterán, ajťák, současný zastupitel za Piráty, neměl by v týmu chybět, už ví, co a jak
  • David Satke - advokát, pomáhal Pirátům s voličskými průkazy, šikovný a v týmu by byl nepostradatelný při přípravě dokumentů
  • Marek Paris - zlepšovatel, ví, jak věci dělat dobře a efektivně, v současnosti rozkrývá kauzy v dozorčí radě VZP
  • Jirka Dohnal - přeborník v komunální politice na Praze 11, aktivista, srdcař, pracant, víc takových
  • Láďa Kos - inteligentní, spolehlivý, slušný, morálně integrovaný a šikovný, víc Kosů do politiky! (zdravím Mirka Kose :D a držím palce!)
  • Míša Krupičková - bojovnice za Krásné Kobylisy, skvělá aktivistka, citlivá, vyzná se v lidech jako nikdo
  • Robert Rameš - pilíř naší kontaktní kampaně, právník, dochvilný a samostatný
  • Martin Arden - dobrá duše pirátského týmu, dokáže předcházet sporům, stmelovat nás, řešit nesnáze a připravovat na veřejné výstupy
  • Zuzka Drázdová - chytrá, systematická a nebojácná Pirátka
  • Anetka Heidlová - pracovitá, zručná, rozumí IT i Pirátům v Praze
  • Honza Hora - přemýšlivý, odhodlaný, dokáže kriticky vyhodnocovat problémy a hledat řešení
  • Jana Komrsková - zkušená komunální politička, ničeho se nebojí, nejednou vybojoval nelehké zápasy proti mafiánům na Praze 10
Přihlášení jsou i další skvělí kandidáti, nebojte se prosím podpořit více uchazečů, pro postup do II. kola je potřeba hlas každého druhého, tak ať si nezablokujeme primárky :)

Mějme hezké Velikonoce

Míša
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.

Barbora.Hruzova
Zástupce vedoucího odboru
Profese: knihovnice, spisovatelka
Dal poděkování: 1351 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbora.Hruzova » 02 dub 2018, 08:48

Adam.Zabransky píše:
31 bře 2018, 13:32
Barbora.Hruzova píše:
29 bře 2018, 22:12
Jasně, tohle už není atraktivní, takže hlasování není důležité. Takže času dost, že? :weep: Piráti nejsou jen poslanci!
Co prosímtě znamená tenhle příspěvek do diskuse? Jestli sis nevšimla, tak jsme s velkým náskokem nejrychlejší strana v sestavování kandidátky. Jediní, kdo si zatím alespoň zvolili lídra, jsou lidovci. Jinak nikdo nic. Takže tady prosím nehysterči, že hlasování o lidech na 11.-25. místě kandidátky začalo o den později, než bylo původně avizováno. Protože se hodně lidí hlásilo na poslední chvíli, tak jsme se dohodli, že jim dáme ještě prostor, protože den zpoždění nás nezabije. Ten důvod fakt není, že by si PKS nebo koordinátor mysleli, že to hlasování není důležité, tak nás prosím těmihle svými ničím nepodloženými nařčeními neurážej.
Adame, můj požadavek na to, aby se dodržovaly určené termíny je naprosto legitimní a není to žádné "hysterčení". Argument, že pracujeme na sestavování kandidátky v předstihu, je irelevantní. Pokud máme času dost, mohl se termín stanovit či přesunout na pozdějii a dodržet, to by bylo úplně v pořádku. A nevím, co je na tom urážlivého. Naopak tvůj příspěvek tak trochu uráží mě.

Jan.Hora
Místní předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 1409 poděkování
Dostal poděkování: 1630 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Hora » 04 dub 2018, 10:15

Děkuji všem, kteří hlasovali v prvním kole a speciální osobní velké díky patří těm, kteří mi dali hlas :) Ve druhém kole se bude určovat pořadí úspěšných kandidátů, takže nezapomeňte opět hlasovat a ještě si nás seřadit dle své chuti :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hora za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Koudelka, Ladislav.Kos
PMS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido
Původní username honza.hora (alias starého mailu ještě funguje, ale zvykejte si prosím na nový)

Ladislav.Kos
Člen KS Praha
Profese: SEO konzultant
Dal poděkování: 240 poděkování
Dostal poděkování: 136 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav.Kos » 04 dub 2018, 10:31

Ahoj. Děkuji za projevenou důvěru a prosím vás o účast v druhém kole volby.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Kos za příspěvek:
Jan.Hora

Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Profese: student práva na UK
Dal poděkování: 1895 poděkování
Dostal poděkování: 3405 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adam.Zabransky » 04 dub 2018, 13:42

Gratuluji všem zvoleným v prvním kole! Mrzí mě, že někteří lidé, které bych tam rád viděl, se nedostali (nebudu zmiňovat kteří, lobbování za jednotlivé kandidáty stylem Míša není můj šálek kávy). Na druhou stranu předpokládám, že hodně členů hlasovalo jako já, tedy že hlasovali jen pro ty, koho by chtěli vidět na předních pozicích. Takže doufám, že moji zbylí favoriti se na kandidátku dostanou v doplňující volbě nebo alespoň na další místa (stále volitelná). :)

Jinak se myslím ukazuje, že i vnitrostranické volby jsou hodně o známosti/oblíbenosti kandidátů. Z toho plyne ponaučení: dělat záslužnou práci často nestačí, musíte o tom ostatním dát i vědět, musíte se zkrátka umět prodat. Tak hurá do toho. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zabransky za příspěvky (celkem 2):
Jaroslav.Nemec, Jan.Hora
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, student práv na Karlovce, bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9501 poděkování
Dostal poděkování: 17084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 08 dub 2018, 13:24

Byly velikonoce, takže jsem hlasovat nestihl. A tak my si tu žijem ;-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Profese: student práva na UK
Dal poděkování: 1895 poděkování
Dostal poděkování: 3405 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adam.Zabransky » 08 dub 2018, 22:17

Roman.Kucera píše:
08 dub 2018, 13:24
Byly velikonoce, takže jsem hlasovat nestihl. A tak my si tu žijem ;-)
A proto hlasování trvalo celých 5 dní až do úterní půlnoci...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zabransky za příspěvky (celkem 3):
Jan.Hora, Jiri.Koudelka, Ondrej.Profant
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, student práv na Karlovce, bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Praha“