KF 14/2018 Debata nad formou nominace do Volebního Štábu

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Dusan.Jurcik
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 74
Registrován: 17 srp 2017, 15:14
Profese: Vedoucí logistiky
Bydliště: Uh. Hradiště
Dal poděkování: 258 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Dusan.Jurcik »

Petre mohu tě poprosit, abys nestřílel na každou funkci jména, která tě napadnou. Je minimálně základní slusnost se nominovaných první zeptat. Pak jsou z toho spíše nepříjemnosti. Děkuji za pochopení.
Pro doplnění: prosím o to všechny, Petr je jen největší střelec. Je to takové kulturnější.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dusan.Jurcik za příspěvky (celkem 2):
Petr.Sanetrnik, Radek.Strouhal
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Můžu tě Dušane poprosit, aby si neznehodnocoval moje nominace. Nominoval jsem právě Denise, protože má zkušenosti a je aktivní a Hanku protože je velmi aktivní. Děkuji za pochopení a doufám, že nehodláš v tomto pokračovat. Jinak mě je fakt jedno, co je podle tebe slušnost. Pro mě je slušnost dělat vše veřejně a to z těch nejlepších úmyslů, tak proto je nominuji a je na nich, jestli nominaci přijmou či ne.

EDIT: Dušane doufám, že si tady nestrouhalovatěl a nehodláš dělat někomu mluvčího bez jejich vědomí.

EDIT2: Zde v RV jsem jinak taky navrhl 10 lidí viewtopic.php?f=248&t=39752&start=10 a oba 2 z nich jsou nakonec členové volebního štábu. Navrhl jsem všechny pro mě potencionálně favorizované členy. Takže jestli máš příště nějaký problém, tak se prvně zeptej než začneš odsuzovat.

EDIT3: Rozhodně nejsem střelec a prosím jednající, aby za takovéto útočné off-topic jednání dala Dušanovi napomenutí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Josef.Kvasnicka
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 557
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 735 poděkování
Dostal poděkování: 1124 poděkování

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Co se týče napomenutí, zmíním jen, že je slušnost takové věci řešit ve zprávách.
Já bych místo nominací od pasu navrhovala, nechť se každé místní sdružení poradí a vygeneruje ze svého středu nějakého aktivního zástupce. Nebo i vybrat aktivní členy skrze celé místní sdružení.

Jak Dušan svou poznámku myslel, chápu. Styl komunikace mi útočný nepřijde, naoapak velmi kulantně sdělil, ať tu ukvapeně nehážeme jména.
Prosím Petře, zdrž se invektiv. Viz tvůj EDIT 1, kde je narážka na jiného člena.
Já nechci, aby se tu rozjel další stopříspěvkový flame war.
Jen příspěvky k tématu, děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Vratislav.Krejcir, Josef.Kvasnicka, Denis.Rychtar
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Hanko tvůj návrh je kontruktivní, ale sry jako

"abys nestřílel na každou funkci jména, která tě napadnou"
"prosím o to všechny, Petr je jen největší střelec."

Je pro mě osobní ničím nezdůvodněné napadaní a ne kulantní sdělení. Takže znova tě prosím o napomenutí za tento zbytečný útok.

Za strouhalovinu se omlouvám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Josef.Kvasnicka
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Lubomir.Dolezal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 301
Registrován: 31 říj 2017, 08:35
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Bydliště: Stupava
Dal poděkování: 457 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

:roll: Prosím všechny, kteří chtějí věci někam posunout, aby (nejlépe po předchozí dohodě) NOMINOVALI svého favorita, pak případně (po akceptaci) počkali na hlasování. Na "kecy kolem" máme snad dost jiných platforem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Dolezal za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Hana.Ancincova, Dusan.Jurcik, Vratislav.Krejcir
Luba Doležal 739 593 58I
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Můj osobní názor je stále stejný.Oslovit lidi v MS ,pokud to někdo přijme odhlasovat si to,navrhnout a na foru schválit.Tak je to totiž normální a lidské.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Sanetrnik za příspěvek:
Radek.Strouhal
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Tento systém navrhování kandidátů na cokoli vede jenom k manipulacím,nedorozuměním a ve svém důsledku k případům jako jsme zažili při volbě předsedkyně krajského sdružení.Nerozumím tomu že tento případ nevede k nějaké sebereflexi a poučení
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Sanetrnik za příspěvky (celkem 2):
Radek.Strouhal, Dusan.Jurcik
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Achjo, stačilo dát lajk Hančinému příspěvku či napsat souhlasit s Hankou a tu větu zopakovat. Místo toho tady Petr pokračuje v shitstormu a spamu. Né že nikoho nenavrhl, ale dokonce dal dva příspěvky pod sebe, místo toho, aby editnul původní. Navrhování kandidátů určuje JEDNACÍ ŘÁD, takže tady ty snahy, coby kdyby jsou doporučující, ale to je tak všechno. Takže ať si někteří navrhují třeba skrz místní sdružení, aby se tam pak nehádali, ale zároveň prostě neberte jednotlivcům možnosti, které ze "zákona" mají.

Co se týče volby předsedkyně kraje, tak zase to beru jako útok na sebe, ale v té době, když tady bylo 80% nováčků, které jsem neznal a jelikož jsem předseda už nechtěl být, tak jsem chtěl za sebe poslat adekvátní náhradu. Petra na tento post je rozhodně kompetentní osoba, že ostatní pak začali házet "klacky pod nohy" a ona to nestíhala je pak věc druhá.

Sebereflexi a poučení si vemte vždycky v první řadě každý z vás včetně mě samozřejmě.

Prosím ostatní členy, aby se nepřipojovali k tomuto off-topic shit stormu a drželi se tématu - Navrhování členů/kandidatury/přijímání nominací. Jestli někdo chce měnit jednací řády, tak ať si k tomu založí vlastní podnět. Jestli má někdo ještě nějaké jiné bolístky, které tady nepatří, tak taktéž! Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
Matej.Krajca, Josef.Kvasnicka
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Petr.Tkadlec píše: 29 bře 2018, 08:29 Achjo, stačilo dát lajk Hančinému příspěvku či napsat souhlasit s Hankou a tu větu zopakovat. Místo toho tady Petr pokračuje v shitstormu a spamu. Né že nikoho nenavrhl, ale dokonce dal dva příspěvky pod sebe, místo toho, aby editnul původní. Navrhování kandidátů určuje JEDNACÍ ŘÁD, takže tady ty snahy, coby kdyby jsou doporučující, ale to je tak všechno. Takže ať si někteří navrhují třeba skrz místní sdružení, aby se tam pak nehádali, ale zároveň prostě neberte jednotlivcům možnosti, které ze "zákona" mají.

Co se týče volby předsedkyně kraje, tak zase to beru jako útok na sebe, ale v té době, když tady bylo 80% nováčků, které jsem neznal a jelikož jsem předseda už nechtěl být, tak jsem chtěl za sebe poslat adekvátní náhradu. Petra na tento post je rozhodně kompetentní osoba, že ostatní pak začali házet "klacky pod nohy" a ona to nestíhala je pak věc druhá.

Sebereflexi a poučení si vemte vždycky v první řadě každý z vás včetně mě samozřejmě.

Prosím ostatní členy, aby se nepřipojovali k tomuto off-topic shit stormu a drželi se tématu - Navrhování členů/kandidatury/přijímání nominací. Jestli někdo chce měnit jednací řády, tak ať si k tomu založí vlastní podnět. Jestli má někdo ještě nějaké jiné bolístky, které tady nepatří, tak taktéž! Děkuji
Tak mám souhlasit se vším ? A když s něčím nesouhlasím je to off ? A pro jistotu všem doporučíš aby se tě zastali ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Sanetrnik za příspěvek:
Radek.Strouhal
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Prosím moderátora, aby off-topic témata přesunul do jiného vlákna. Zde patří pouze navrhování členů/kandidatury/přijímání nominací
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“