MF Olk-Ol 7/2018 Odvolání předsedy

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, Krajsti predsedajici, PMS Olomouc

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
    • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
    • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
    • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Odvolání Jakuba Nepechala z funkce předsedy místního sdružení Olomouc

Anketa končí za 27 bře 2018, 12:45

PRO odvolání
3
20%
ukončení jednání bez přijetí usnesení (PROTI odvolání)
10
67%
odročení věci na řádné jednání fóra
2
13%
 
Celkem hlasujících: 14 - Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
Vitezslav.Repka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 77
Registrován: 30 říj 2017, 18:55
Profese: učitel
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 93 poděkování

Re: MF Olk-Ol 7/2018 Odvolání předsedy

Příspěvek od Vitezslav.Repka »

Já si myslím, že to Kuba s Tomem pěkně osvětlili a sám jsem zaznamenal posun kupředu. Jsem rád, že ten členský podnět vyvolal přesně to, k čemu byl určen. Důležité nebylo odvolat Kubu, ale poukázat na to, že je teď předseda potřeba víc a víc, takže je nutnost, aby se lépe angažoval. Taky jsem zaznamenal zvýšenou aktivitu Kuby v poslední době a doufám, že to přetrvá i nadále. Každý nejspíš nepožaduje, aby byl u každého "sedánku", ale aby měl přehled a kontrolu nad důležitými věcmi a jednáními. Děkuji Kubovi za vyjádření a osvětlení situace. Mě to stačilo :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav.Repka za příspěvek:
Tomas.Svoboda
Uživatelský avatar
Tomas.Svoboda
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 667
Registrován: 22 lis 2014, 08:03
Profese: osvč
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 906 poděkování
Dostal poděkování: 447 poděkování

Re: MF Olk-Ol 7/2018 Odvolání předsedy

Příspěvek od Tomas.Svoboda »

Já dávám tedy B), protože jsem člověk. Ale kladu Kubovi na srdce jeho odpovědnost za MS. Teď se řeší komunální volby a nevidím ho se účastnit ani online na workplace, z obýváku. Včera jsem tam byl sám a blekotal nad smlouvou. Pak přišel Hynek naštěstí. Vždyť ty volby nedělám já sám! Ještě, že mne máte. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Svoboda za příspěvek:
Jan.Bednarik
Der Mann ohne Eigenschaften

Tomáš Svoboda
733 252 652
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26170
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36934 poděkování
Dostal poděkování: 30069 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Olk-Ol 7/2018 Odvolání předsedy

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Hlasování se zúčastnilo celkem 14 členů, pro postup návrhu do 2. kola je tedy třeba alespoň 8 hlasů.

Pro odvolání - 3 hlasy
Proti odvolání - 10 hlasů
odročení na řádné jednání - 2 hlasy

Jedninná možnost která získala nadpoloviční většinu a postupovala by do 2. kola je Proti odvolání. Tato možnost je tedy vybrána.

Jednání tak končí bez přijatí usnesení.
Děkuji všem za účast.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 5):
Jan.Bednarik, Tomas.Svoboda, Hynek.Melichar, Vitezslav.Repka, Vlastimil.Bednarik

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Olomouc“