Zpackané primárky a návrh řešení

Moderátoři: Republikove predsednictvo, PKS Zlinsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Matej.Krajca
Místní předsednictvo
Profese: Referent
Dal poděkování: 75 poděkování
Dostal poděkování: 84 poděkování

Re: Zpackané primárky a návrh řešení

Příspěvek od Matej.Krajca » 26 bře 2018, 13:02

Kdepak vedení, ale tebe. Ty jsi byl kandidát, ty jsi měl dokázat, že na to máš a mobilizovat své voliče. Předsednictvo nebude říkat lidem koho volit a koho ne. To už je pouze na kandidátech, jak dokáží oslovit voliče. Pokud někdo nevolil, je to jeho věc. Myslím, že se tomu říká demokracie.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Krajca za příspěvky (celkem 6):
Petr.Tkadlec, Yveta.Martinkova, Josef.Kvasnicka, Dusan.Jurcik, Lucie.Malikova, Rostislav.Reha

Matej.Krajca
Místní předsednictvo
Profese: Referent
Dal poděkování: 75 poděkování
Dostal poděkování: 84 poděkování

Příspěvek od Matej.Krajca » 26 bře 2018, 13:04

Blamáž? To, že jsme zvolili silného kandidáta do senátorských voleb, za pomocí demokratických voleb je blamáž? Nejedná se spíše o zavist?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Krajca za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Josef.Kvasnicka

Yveta.Martinkova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 330 poděkování

Příspěvek od Yveta.Martinkova » 26 bře 2018, 13:07

Petře, o co tady jde?
Kluci to napsali jasně a plně s nimi souhlasím. K tomu už ani není co dodat. Všichni kandidáti byli o postupech informováni. Tvoje kritika není na místě. Od začátku naší volby tady propíráte jak je nesmyslné mít nepirátského kandidáta. Ale on ten nepirátský kandidát je pro mne a dalších 20 lidí z kraje, lepší volba než ty. Tak se s tím prosím smiř.
Myslím, že máme spoustu jiné práce než se tady dohadovat a házet vinu tvého nezvolení na PKS. Mohl ses raději zamyslet PROČ jsme volili nepiráta.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvky (celkem 6):
Matej.Krajca, Petr.Tkadlec, Josef.Kvasnicka, Filip.Matuska, Dusan.Jurcik, Jaroslava.Lalova
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648

Hana.Ancincova
Finanční odbor
Profese: účetní, ekonomka
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 258 poděkování

Příspěvek od Hana.Ancincova » 26 bře 2018, 13:13

Pro Petra T.: Já volila jen Aleše Fuksu. I paní Pilátová pro mě byla velmi zajímavou kandidátkou (vyzrálá žena se zkušenostmi ze školství), kdybych ji viděla osobně, nejspíš ji hlas dám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvek:
Petr.Tkadlec

Josef.Kvasnicka
Místní předsednictvo
Profese: konstruktér
Dal poděkování: 197 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Příspěvek od Josef.Kvasnicka » 26 bře 2018, 13:17

Každým dalším komentářem se utvrzuji v tom, že jsem v primárkách zvolil správně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kvasnicka za příspěvky (celkem 8):
Petr.Tkadlec, Matej.Krajca, Marek.Houser, Yveta.Martinkova, Lubomir.Dolezal, Dusan.Jurcik, Jaroslava.Lalova, Lucie.Malikova

Petr.Sanetrnik
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Profese: stomatolog
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Příspěvek od Petr.Sanetrnik » 26 bře 2018, 13:27

Vše co jsem chtěl říct jsem řekl. Uvedl jsem fakta a vítězi to přeji. Já mluvím o voze a vy o koze. Zda to byla dobrá volba ukáže až samotná volba do senátu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Sanetrnik za příspěvek:
Radek.Strouhal

Marek.Houser
Krajské předsednictvo
Profese: Social Media Jedi Knight
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování

Příspěvek od Marek.Houser » 26 bře 2018, 13:27

Sportovní terminologií: Tomáš Úlehla běžel stejný závod, ale v jiném rozběhu. Stovka povinná nebyla, ale běžci měli mnohem větší šanci. Ivana Pilátová stovku nezaběhla, takže se připravila o větší podporu.

Problém ale vidím jinde. Ty a Radek si představujete, že pirátské primárky mají automaticky vypadat takto ve prospěch pirátského kandidáta... https://www.youtube.com/watch?v=olT8v8yMUEU
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Houser za příspěvky (celkem 8):
Petr.Tkadlec, Josef.Kvasnicka, Yveta.Martinkova, Jaroslav.Sevcik, klivan, Lubomir.Dolezal, Lucie.Malikova, Jaroslav.Takac

Petr.Sanetrnik

Příspěvek od Petr.Sanetrnik » 26 bře 2018, 13:53

Ano v tom je ten problém. Piráti mají volit především svého kandidáta a podotýkám že to mohl být kdokoli z vhodných Pirátů kdyby vedení na svou úlohu nerezignovalo. Maximálně ho má podporovat tak je se dělo při volbách do sněmovny i když je to tu o něčem jiném. Tak kandiduje člověk který pro Piráty nic neudělal a nic nedělá. Vystupuje pouze za sebe a říká já jsem pro Piráty. Kde máte jistotu že pro nás bude něco dělat v budoucnu.?

Petr.Sanetrnik

Příspěvek od Petr.Sanetrnik » 26 bře 2018, 14:02

A aby snad nedošlo k mýlce. Poslední příspěvek se netýká toho o čem jsem zde psal. Upřímně jsem rád že jsem nebyl zvolen a jsem překvapen kolik lidí vlákno sleduje. A snad se najdou i tací kteří se dokáží nad věcí hlouběji zamyslet.

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 1803 poděkování
Dostal poděkování: 1465 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 26 bře 2018, 14:04

https://wiki.pirati.cz/rules/st
(5) Oblastní předsednictvo

a) sestává z předsedy a dvou až čtyř místopředsedů,
b) odpovídá oblastnímu fóru,
c) plní usnesení oblastního fóra, přijímá nové členy,
d) shromažďuje návrhy na kandidáty do voleb a zabezpečuje jejich odbornou a politickou přípravu, mj. předsedovi strany navrhuje volebního zmocněnce,
e) zabezpečuje primární volby ve své oblasti a určuje, zda v nich mohou hlasovat i registrovaní příznivci; pro tento účel může zřídit oblastní volební komisi.
(6) Předseda oblastního sdružení

a) svolává minimálně jednou ročně zasedání oblastního fóra,
b) zastupuje oblastní sdružení navenek a v jiných orgánech, stanoví-li tak právní předpis.

Takže takto to máme ve stanovách a to PKS plní. Co tady požaduješ ty, tak je úplně mimo realitu. Není to jejich povinnost a byli by pitomí, kdyby někoho furt vodili za ručičku. Už tak toho dělá Mára a spol. hodně... Takže jistotu máš takovou, že PKS osobně pro tebe dělat nic nebude, ale ty můžeš pomoci jim v těch věcech výše. PKS a krajské fórum pak zase bude podporovat jen volené zástupce.

Fakt nechápu tu Tvou drzost tady špinit předsednictvo, které je velmi aktivní, zajišťuje mediální výstupy, všechno funguje...

Jo nad věcí se dokážeme zamyslet skoro všichni, ale někteří jsou tady zjevně totálně mimo realitu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 6):
Yveta.Martinkova, Dusan.Jurcik, Lubomir.Dolezal, Jaroslav.Sevcik, Lucie.Malikova, Petr.Springinsfeld
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“