Výzkum pro komunální volby - Plzeň

Fórum pro diskusi a hlasování místního předsednictva, kde se mimo jiné vyhlašují veřejná hlasování o přijímání členů.

Moderátor: PMS Plzeň

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního předsednictva. Hlasovat a posílat příspěvky do tohoto fóra může pouze místní předsednictvo.
  • Do tohoto fóra vidí členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Zamčeno
Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 29 led 2015, 22:39
Dal poděkování: 169 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Výzkum pro komunální volby - Plzeň

Příspěvek od Magda.Dankova »

Dne 17 března 2018 jsme jako předsednictvo MS Plzeň obdželi email od Mikuláše Ferenčíka s nabídkou výzkumu motivací a bariér pro volbu Pirátů v jednotlivých krajských městech, tedy i pro Plzeň.
Polovinu by hradila centrála a polovinu RV. Do soboty 24. března máme dát vědět, jestli máme zájem o výzkum pro naše krajské město.

Zahajuji hlasování pro schválení zaměru výzkumu a vyclenění 35 000 Kc na ně.
Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 29 led 2015, 22:39
Dal poděkování: 169 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Re: Výzkum pro komunální volby - Plzeň

Příspěvek od Magda.Dankova »

A já jsem pro :D
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1430
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzkum pro komunální volby - Plzeň

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Pro upřesnění, zde je email od Mikuláše:
Mikulas.Ferjencik píše:17 bře 2018, 12:37 Ahoj všici - především krajská předsednictva a koordinátoři,

Jak jsem avizoval na posledním jednání republikového výboru, máme možnost udělat výzkum motivací a bariér pro volbu Pirátů v jednotlivých krajských městech v komunálních volbách. Oslovil jsem firmu, která to pro nás dělala ve sněmovních volbách a ta výzkum nacenila cca na 60 000 Kč pro krajské město a na 120 000 Kč pro Prahu.

Navrhuji, aby polovinu hradila centrála a polovinu RV. Prosím vás proto, abyste se mi do soboty 24. března dali vědět, jestli o výzkum pro vaše krajské město máte zájem, s tím že pokud ano, schvalte prosím záměr 35 000 Kč na tento výzkum (65 000 Kč PKS Prahy). Věřím, že to nakonec bude méně. Následně to předložím RV a pokud bude souhlasit, vypíšeme výběrové řízení, abychom ověřili že cena sedí.

Výsledky očekávám do konce dubna.

Výstupem výzkumu jsou hlavní motivace, proč lidi zvažují volbu Pirátů ve vašem městě a hlavní faktory, kterými je Piráti odrazují.

Vzorek se pohybuje mezi 150 (Jihlava) a 500 (Praha) respondenty podle velikosti města.

Děkuji za součinnost. Případné dotazy zodpovím v pondělí, teď budu pryč.

Mikuláš

P.S. omlouvám se za zpoždění, moc věcí ve sněmovně
Je to sice velká částka, ale jsem také PRO.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvek:
Magda.Dankova

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34749
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31656 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzkum pro komunální volby - Plzeň

Příspěvek od Petr.Vileta »

Pavel.Sramek píše: 21 bře 2018, 13:40 Pro upřesnění, zde je email od Mikuláše:
Mikulas.Ferjencik píše:17 bře 2018, 12:37 Ahoj všici - především krajská předsednictva a koordinátoři,

Jak jsem avizoval na posledním jednání republikového výboru, máme možnost udělat výzkum motivací a bariér pro volbu Pirátů v jednotlivých krajských městech v komunálních volbách. Oslovil jsem firmu, která to pro nás dělala ve sněmovních volbách a ta výzkum nacenila cca na 60 000 Kč pro krajské město a na 120 000 Kč pro Prahu.

Navrhuji, aby polovinu hradila centrála a polovinu RV. Prosím vás proto, abyste se mi do soboty 24. března dali vědět, jestli o výzkum pro vaše krajské město máte zájem, s tím že pokud ano, schvalte prosím záměr 35 000 Kč na tento výzkum (65 000 Kč PKS Prahy). Věřím, že to nakonec bude méně. Následně to předložím RV a pokud bude souhlasit, vypíšeme výběrové řízení, abychom ověřili že cena sedí.

Výsledky očekávám do konce dubna.

Výstupem výzkumu jsou hlavní motivace, proč lidi zvažují volbu Pirátů ve vašem městě a hlavní faktory, kterými je Piráti odrazují.

Vzorek se pohybuje mezi 150 (Jihlava) a 500 (Praha) respondenty podle velikosti města.

Děkuji za součinnost. Případné dotazy zodpovím v pondělí, teď budu pryč.

Mikuláš

P.S. omlouvám se za zpoždění, moc věcí ve sněmovně
Je to sice velká částka, ale jsem také PRO.
Buď jsem úplně blbej, nebo nerozumím psanému textu. Když to bude platit centrála a RV, proč musí MS Plzeň schválit záměr?

Ale jo, když nás to nebude nic stát, hlasuji samozřejmě PRO záměr. :D

EDIT: Od Lukáše Bartoně jsem se dozvěděl, že tam má Miki překlep a polovinu má platit MS nebo KS.
V tom případě měním hlas na PROTI.

Nějaké "výzkumníky" máme mezi členy, tak by jistě dokázali zformulovat správné otázky a pěti set lidí v Plzni se klidně půjdu zeptat osobně. Stačí mi jeden parťák, který mi dosvědčí, že jsem dotazníky neošvindloval.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5236
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2006 poděkování
Dostal poděkování: 3084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzkum pro komunální volby - Plzeň

Příspěvek od Jiri.Rezek »

je to sice více než 10% rozpočtu, ale jsem PRO
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 29 led 2015, 22:39
Dal poděkování: 169 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Re: Výzkum pro komunální volby - Plzeň

Příspěvek od Magda.Dankova »

Záměr schválen :)
Zamčeno

Zpět na „Místní předsednictvo Plzeň“