Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Jitka.Nazarska
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 134
Registrován: 31 říj 2017, 16:35
Profese: Učitelka MŠ
Bydliště: Hybernská 1012/30, Praha 1 - Nové Město
Dal poděkování: 272 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jitka.Nazarska »

Schůzka s Kateřinou Jacques Bursíkovou z LES dne 13.3 2018 ve Sněmovní 7. Přítomni - Jitka Nazarská, Kateřina Jacques Bursíková.
Obsahem schůzky byla nabídka spolupráce v komunálních volbách. Připoměla, že v minulých kom. volbách jsme jsme měli společnou kandidátku. Bohužel námi podporovaný Jan Čep po volbách s námi moc nekomunikoval. Mluvili jsme i o tom, že by se mohli spojit Zelená pro jedničku a LES na Praze 1. Kateřina J.B. se s nimi sejde. Slíbili jsme si ještě jednu schůzku.

Přijaté výhody - čaj
Poskytnuté výhody - 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka.Nazarska za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Filip.Krska, Jiri.Dohnal, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Dne 7.3. jsem se (spolu se svým asistentem Ivanem Prouzou) na Úřadu vlády sešel s Národním protidrogovým koordinátorem Jindřichem Vobořilem. Probírali jsme národní protidrogovou strategii v souvislosti se snahou Pirátů legalizovat samopěstování konopí pro osobní potřebu. Pan Vobořil mě požádal o součinnost ve snaze zprůchodnit systém konopí do lékáren a zmínil se i o důležitosti umožnit našim pěstitelům konopí exportovat takové konopí do zahraničí. Domluvili jsme se, že mi poskytne pracovní návrh legalizace konopí z Kanady a poskytne mi materiály v souvislosti s konopím do lékáren a ministerstvem zdravotnictví.

Poskytnuté výhody: Morální podpora a příslib spolupráce na zprůchodnění systému konopí do lékáren.
Přijaté výhody: Voda a příslib poskytnutí zmíněných materiálů.

Dne 14. 3. jsem se v poslanecké kanceláři sešel s panem Tomášem Vosečkem, abychom probrali bezpečnostní situaci v České republice. Zejména šlo o problematiku vlivu politického islámu na českou společnost. Pan Voseček mi poskytl materiály s tématikou problematiky politického islámu k nastudování a přislíbil poslat další do emailu. Já jsem mu nastínil, jaké vnímám v ČR hrozby z pohledu člena bezpečnostního výboru a že politický islám vnímám jako jednu z nich, nicméně jako tu poslední. Debatu jsme vedli zhruba dvě hodiny a nesla se povětšinou v duchu historického exkurzu ohledně středního východu a islámu. Shodli jsme se na tom, že integraci menšin v našich končinách obecně moc neumíme, a také na tom, že se naše společnost musí rozmyslet, jaké hodnoty vlastně zastává a následně je nekompromisně bránit (např. ve vztahu k postavení žen ve společnosti, týrání zvířat, svobodě slova). Já jsem zároveň poznamenal, že očekávám, že v mnoha případech budeme muset svoji integrační náruč otevřít ještě více než dosud, ale že musíme napřed právě s jistotou vědět, přes které hodnoty pro nás nejede vlak. Bavili jsme se i o toleranci a pan Voseček mi vnukl zajímavou myšlenku: Tolerance sama o sobě není hodnota. Tolerance je fenomén, který vzniká na základě jiných existujících hodnot a vztahu ostatních k těmto hodnotám.

Poskytnuté výhody: nic
Přijaté výhody: výcuc z programového prohlášení rakouské vlády, vytištěný článek o politickém islámu a knížka o politickém islámu

Dne 15. 3. jsem se po schůzi komise pro kontrolu použití odposlechů bavil s ředitelem Útvaru zvláštních činností Vladimírem Šiborem, který mi nastínil svůj pohled na námi podanou ústavní stížnost na Data Retention. Řekl mi, že sám jako člověk je z naší aktivity nadšený a zcela souhlasí s tím, že není žádoucí, aby mobilní operátoři shromažďovali provozně lokalizační údaje a příslušníci policie k nim měli přístup ve stejně širokém režimu, jako je tomu dnes. Zároveň však coby policista chtěl, abych věděl, že jsou i případy, kdy poskytnutí těchto dat policii pomáhá zachraňovat lidské životy (případy ztracených dětí, případy sebevrahů, případy turistů v nesnázích), a v těchto případech by zrušení povinnosti ukládat provozně lokalizační údaje vedla ke znemožnění lokalizace člověka, pokud už má vypnutý/vybitý telefon.

Poskytnuté výhody: Slíbil jsem, že to proberu s Mikulášem Ferjenčíkem
Přijaté výhody: Příslib poskytnutí souvisejícího vox populi z oboru, pokud bychom o něj měli zájem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 8):
Filip.Krska, Robert.Magni, Jitka.Nazarska, Vit.Fux, David.Wagner, Jiri.Dohnal, Frantisek.Hagara, Ivo.Vlasaty
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Jiri.Dohnal
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 98
Registrován: 10 kvě 2017, 21:18
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 572 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jiri.Dohnal »

15.3.2018 od 20:00 do 22:15 proběhlo setkání se zástupci Hnutí pro Prahu 11 (HPP11).

Za Piráty Jirka Dohnal, Martin Duška a Ladislav Kos ml, za HPP11 Jirka Štyler, Šárka Zdeňková, Martin Farmačka a Ladislav Kos st.

Téma rozhovoru se týkalo programových priorit obou uskupení pro komunální volby 2018. Dále se řešila činnost senátora Kose a prezentace jeho aktivit v Senátu. Bylo přislíbeno další setkání nad tématem výstavby na Jižním Městě.

Získané výhody: pivo, křupky a oříšky
Nabídnuté výhody: Na případné další schůzce obstaráme jídlo my.
Naposledy upravil(a) Jiri.Dohnal dne 16 bře 2018, 16:37, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Dohnal za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Jan.Hora, Martin.Duska, Ivo.Vlasaty
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10309
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

1.3. zapomenutý zápis - 1.3. jsem se na večer z mé iniciativy sešel v sídle agentury s ředitelkou agentury CzechTourism doc. Ing. Monikou Palatkovou, Ph.D.
Schůzka byla domluvena mnou na základě našeho seznámení na VVSRR na Holiday World
Řešili jsme dvě témata
- mnou představu a fungování podvýboru pro Cestovní ruch a roli tohoto odvětví v rozvoji regionů (problémy, zastřešující organizace)
- představení konceptu akce "Prvního celoevropského lázeňského sympozia", na kterém pracuji spolu s Vojtou Frantou, a který jsem záhy poslal p. Dostálové na MMR
Výhody poskytnuté: nabídka spolupráce nejen ve věci lázeňství
Výhody přijaté: čaj
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Filip.Krska, Jiri.Dohnal, Tomas.Zmuda
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10309
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

8.3. jsem se krátce sešel s Vojtěch Otevřelem, jedním organizátorů první demonstrace proti zvolení Ondráčka do čela Komise pro kontrolu GIBS, které jsem se osobně jako občan zúčastnil
Tématem byla převážně občanská společnost a její role v současné politické situaci, ale i pozice stran v poslanecké sněmovně.
Schůzku lze označit za výměnu informací a zejména pohledů na současnost, budoucí možný vývoj ČR a způsob, jakým lze jednotlivé průšvihy a ohýbání demokracie řešit, popřípadě narovnat.
Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: káva či čaj (už nevim)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Filip.Krska, Jiri.Dohnal, Ivo.Vlasaty
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Vit.Simral
Člen KS Praha
Příspěvky: 372
Registrován: 13 čer 2016, 12:41
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 446 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vit.Simral »

15.3. jsem se sešel s Michaelou Marksovou a s Michalem Uhlem kvůli kauzám na Praze 2 a spolupráci na MČ po říjnu 2018.

S oběma budeme v kontaktu; s Michalem Uhlem domluvíme schůzku PKS Pirátů a Zelených, abychom si sdělili současnou situaci kandidátních listin obou stran na jednotlivých MČ.

Výhody: žádné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvky (celkem 5):
Robert.Magni, Jaroslav.Nemec, Filip.Krska, Jiri.Dohnal, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

5. 3. 2018 Schůzka v PS
– Mojmír Pukl a Stanislav Děd: Situace v řízení kulturních organizací vedením Ústeckého kraje.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: káva, voda

12. 3. Schůzka v PS s poslankyní Lenkou Kozlovou
– Mojmír Pukl a Stanislav Děd: Situace v řízení kulturních organizací vedením Ústeckého kraje. Diskuze o případné legislativní změně ve věci postavení ředitelů příspěvkových organizací.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: voda, sušenky

15. 3. Schůzka – Michaela Marksová: Navázal jsem na schůzku s Vítkem Šimralem, viz výše. Po jeho odchodu jsem pokračoval v diskuzi o situaci na Praze 2.

Výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Filip.Krska, Jiri.Dohnal, Ivo.Vlasaty
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Zdenek.Hrib
Republikový výbor
Příspěvky: 1626
Registrován: 03 říj 2013, 09:43
Profese: konzultant
Dal poděkování: 1063 poděkování
Dostal poděkování: 3288 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Zdenek.Hrib »

Dne 16.3.2018 jsem si volal s Pavlem Brůnou ze společnosti Consult Hospital, která poskytuje konzultace pro nemocnice. Šlo mi o jeho názor na to co by se mělo dělat s Nemocnicí na Františku a jak by měl být pojat aktuálně připravovaný provozně-ekonomický audit. Podle mě by se totiž neměl dublovat předchozí audit pro účely koncesního řízení, ale nynější analýza by měla dát konkrétní (odborně smlyspluplné) návrhy řešení budoucího směřování nemocnice, ze kterých by politici pak měli zvolit ten, který budou chtít prosazovat. Je totiž zjevné, že pokud by veškerá změna u NNF spočívala v tom, že dluhy nemocnice bude platit magistrát namísto MČ Praha 1, tak to není dlouhodobě udržitelné. To pak za chvíli zase někdo opráší nápad "dáme to Pentě za korunu".

Přijaté výhody: odborná oponentura mých myšlenkových pochodů
Poskytunuté výhody: přeříkání veřejné informace o zamýšlené zakázce na audit NNF, která se řešila na posledním veřejném zasedání výboru pro zdravotnictví MHMP
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Hrib za příspěvky (celkem 8):
Vit.Fux, Robert.Magni, Jan.Hora, Filip.Krska, Jiri.Dohnal, Dalibor.Zahora, Petr.Vileta, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 716
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 988 poděkování
Dostal poděkování: 966 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Dne 14.3.2018 jsme byli pozváni místostarostou města Kroměříže, p. Motyčkou ohledně vyjádření na otevřený dopis https://kromeriz.pirati.cz/aktuality/ot ... meriz.html , kdy jsme si vyslechli jeho postoj, řekli svůj názor a postupy, které v této věci chceme konat, domluvili se na dalším společném postupu. Schůzky se účastnil p. Motyčka, jeho asistent Vojtěch Navrátil, já jako předseda MS Piráti Kroměříž a členka Linda Švrčinová. Schůzka trvala cca 45minut.

Přijaté výhody: 3dcl čisté vody
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vratislav.Krejcir za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Filip.Krska, Denis.Rychtar
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

V úterý 13.4.2018 jsem se já Lukáš Kolářík a Ivan Bartoš setkali na jejich žádost s:
JUDr. Milan Štěpánek, předseda, Nezávislý odborový svaz Policie ČR
Libuše Branná, 1. místopředsedkyně NOS PČR
JUDr. Petr Tomek, člen předsednictva NOS PČR za policii
Petr Cieluch, člen předsednictva za vězeňskou službu.

Tématem byla převážně situace u policie, platy a služební výhody, problematika vězeňské služby apod.

Poskytnuté výhody: Káva
Přijaté výhody: Těžítka s motivem NOS
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Filip.Krska, Ivo.Vlasaty
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“