KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Uživatelský avatar
Jaroslava.Vatay
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 44
Registrován: 22 říj 2017, 22:47
Profese: mediátor, lektor, kouč, produkční
Bydliště: Vršovická 1429/68, Praha 10
Dal poděkování: 110 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od Jaroslava.Vatay »

Adam.Zabransky píše: 14 bře 2018, 08:22 Chci se zeptat všech kandidátů, jak intenzivně se plánujete zapojit do kampaně. Konkrétně: Kolik času si zhruba na kampaň plánujete vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)?
Ráda bych se kampani věnovala, tak nejvíc jak budu moct - zmíněných alespoň 20 hodin mi přijde adekvátních. Mohu se věnovat rozdávání novin a komunikaci s občany, účastnit se besed na konkrétní témata či podle společné týmové dohody co bude potřeba. Ráda bych se také zapojila již teď v přípravné fázi do témat programu + se zapojila do kampaně v týmu. Viz nápady ke kampani. Také záleží na jakém místě budu nakonec kandidovat - čím výš tím počítám s větší potřebou zapojení, proto ta velká příprava předem.

Doplňuji, aby to bylo jasné:
Od té chvíle, co jsem se po zralé úvaze rozhodla kandidovat na 2. - 6. místo na magistrát (minulé pondělí), jsem se také rozhodla věnovat týdně až 1 - 2 dny, podle potřeby, k přípravě na zastupitelskou práci. To je cca 0,35 úvazku, cca 7 měsíců.
Naposledy upravil(a) Jaroslava.Vatay dne 14 bře 2018, 17:34, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslava.Vatay za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Fortik, Ondrej.Profant
Motto: "Slouží to mně, ostatním i vyššímu smyslu"?

Jaroslava Vatay
Facilitátorka, lektorka, produkční
jaroslava.vatay@pirati.cz, tel. +420777885322
  • Projektová manažerka: Nové Pice | Mediátorka a facilitátorka (členka mediačního týmu) | Komunikace a kultura | Občanský aktivismus
Vit.Simral
Člen KS Praha
Příspěvky: 372
Registrován: 13 čer 2016, 12:41
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 446 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od Vit.Simral »

Adam.Zabransky píše: 14 bře 2018, 08:22 Chci se zeptat všech kandidátů, jak intenzivně se plánujete zapojit do kampaně. Konkrétně: Kolik času si zhruba na kampaň plánujete vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)?

Já to u sebe vidím alespoň na 20 hodin týdně. Více budu vědět, až se rozhodnu, jestli budu chtít v září dělat druhou státnici a následně jestli se na ni stihnu naučit před horkou fází kampaně (o což se budu snažit).
Full time. Oželím pro jednou presemestrální konferenční turistiku :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvky (celkem 2):
Jan.Mejsnar, Lenka.Kozlova
David.Satke
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 171
Registrován: 07 bře 2017, 18:38
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 349 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od David.Satke »

Adam.Zabransky píše: 14 bře 2018, 08:22 Chci se zeptat všech kandidátů, jak intenzivně se plánujete zapojit do kampaně. Konkrétně: Kolik času si zhruba na kampaň plánujete vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)?

Já to u sebe vidím alespoň na 20 hodin týdně. Více budu vědět, až se rozhodnu, jestli budu chtít v září dělat druhou státnici a následně jestli se na ni stihnu naučit před horkou fází kampaně (o což se budu snažit).
V případě zvolení na přední místa kandidátky (tj. 2-10) také počítám s tím, že bych kampani věnoval alespoň 20 hodin týdně (v posledním týdnu nebo dvou před volbami určitě i více). Nemůžu logicky úplně přerušit výkon své profese, ale jako advokát si můžu alokaci svého času do značné míry rozvrhnout a aktivně se tak účastnit kampaně v časech, kdy to bude potřeba.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Satke za příspěvek:
Jaroslava.Vatay
Michal.Koci
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2017, 17:54
Profese: člen PMS Praha 10
Dal poděkování: 219 poděkování
Dostal poděkování: 134 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky_dotazy na kandidátku Jarku Vatay

Příspěvek od Michal.Koci »

Ahoj,

mám dotazy na Jarku Vatay, které tímto děkuji za představení se v rámci své kandidatury na MHMP.

Jelikož mě obdobné okruhy, které Jarka uvádí (sociální oblast, kultura, školství) zajímají na komunální úrovni Prahy 10, na které s Jarkou oba působíme, zajímá mě:

• zda a pokud ano jaké informace z výborů (předpokládám, že na MHMP, tj. nikoliv na ÚMČ P10), které navštívila, by šly uplatnit i na "desítkové" úrovni;
• jaké vnímá priority ve výše uvedených tematických oblastech;
• kterého zastupitele stínuje, na jakých konkrétních kauzách pracovala, potažmo pracuje;
• proč se o svých dosavadních zkušenostech a poznatcích z přípravy na zastupitelskou roli na MHMP nepodělila s ostatními členy na MO (třeba jen přes lokální tématické fcb skupiny), příp. se nezapojila do činnosti v oblastech, které ji zajímají, na úrovní MO Praha 10?

Mé dotazy jsou motivovány (krom lepšího poznání kandidátky) podporou rozvoje činnosti desítkových Pirátů.

Děkuji zdvořile za zpětnou vazbu.

Michal Kočí
Naposledy upravil(a) Michal.Koci dne 14 bře 2018, 12:17, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Koci za příspěvek:
Lenka.Kozlova

MS Praha 10
předseda

Michal.Koci
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2017, 17:54
Profese: člen PMS Praha 10
Dal poděkování: 219 poděkování
Dostal poděkování: 134 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od Michal.Koci »

Ahoj,

mám dotazy na Jarku Vatay, které tímto děkuji za představení se v rámci své kandidatury na MHMP.

Jelikož mě obdobné okruhy, které Jarka uvádí (sociální oblast, kultura, školství) zajímají na komunální úrovni Prahy 10, na které s Jarkou oba působíme, zajímá mě:

• zda a pokud ano jaké informace z výborů (předpokládám, že na MHMP, tj. nikoliv na ÚMČ P10), které navštívila, by šly uplatnit i na "desítkové" úrovni;
• jaké vnímá priority ve výše uvedených tematických oblastech;
• kterého zastupitele stínuje, na jakých konkrétních kauzách pracovala, potažmo pracuje;
• proč se o svých dosavadních zkušenostech a poznatcích z přípravy na zastupitelskou roli na MHMP nepodělila s ostatními členy na MO (třeba i jen přes lokální tématické fcb skupiny)?

Mé dotazy jsou motivovány (krom lepšího poznání kandidátky) podporou rozvoje činnosti desítkových Pirátů.

Děkuji zdvořile za zpětnou vazbu.

Michal

Jaroslava.Vatay píše: 13 bře 2018, 23:52 Vážené Pirátky a Piráti, :D

jmenuji se Jaroslava Vatay (*28. ledna 1980) a hlásím se jako kandidátka na 2. - 6. místo pro volby do zastupitelstva Hlavního města Prahy a tímto vás tímto prosím o podporu své kandidatury.

Jsem aktivní členkou MS Praha 10 a v Pirátské straně se věnuji Upgradu strany v rámci Strategického týmu, jako facilitátorka meetingů a podpora týmu. Jsem asistentka Olgy Richterové a věnuji se krizové intervenci, mediaci a facilitaci. Více na mém, průběžně doplňujícím se Pirátském wiki-profilu, , dále na LinkedIn profilu, Facebooku či osobně :arrow: +420777885322, jaroslava.vatay@pirati.cz

Krátký výčet odborné praxe a vzdělání:
  • Praxe: Ambasadorka a koordinátorka občanského lobbingu, Rekonstrukce státu, 2016-2017
    2014 - 2016 - Vážná nemoc, invalidita I.stupně, vzdělávala jsem se a připravovala na jinou profesi
    Konzultantka telefonické krizové intervence pro děti a mláděž do 26 let (Linka bezpečí), 2011-2014
    Osobní a profesní koučka, terapeutka a facilitátorka ve své soukromé praxi (od r. 2006)
    Organizátorka a produkční happeningů, veřejných akcí, školení a velkých turné a koncertů (od r. 2001)
    Lektorka dalšího vzdělávání, motivačních kurzů, odborných a profesních školení, (od r. 2006)
  • Vzdělání: Sociální politika a sociální práce, Univerzita Palackého, od 2017
    Veřejnosprávní činnost, Střední odborná škola, Kladno, 1999
    Všeobecný výcvik v telefonické krizové intervenci pro pracovníky v sociálních službách, Linka bezpečí, 2011
    Výcvik v chatové krizové intervenci, Linka bezpečí, 2013
    Manažer projektu, kurz PRINCE2 a zkouška, Osvědčení NSK, Ministerstvo pro místní rozvoj, 2016
    Lektor dalšího vzdělávání, zkouška MŠMT, 2016
V první řadě děkuji všem, kteří mě ke kandidatuře vyzvali, podpořili či mne doporučili - věřím, že na základě mé dosavadní práce, zapojení a mých schopností (dovedností). Děkuji i za pozitivní i doporučující zpětnou vazbu, na co se připravit (co se naučit) a které ze svých schopností mohu využít a rozvinout.

Motivace - Proč?
  • Již ve dvaceti mi rodiče s bratrem říkali: "Jdi do politiky!" Žádná politická strana mě nikdy neoslovila - mám vysoce nastavené vnitřní hodnoty a morální kompas. Když přišli Piráti - volila jsem je a pak díky spolupráci s Olgou Richterouvou (v Rekonstrukci státu) jsem měla příležitost, nahlédnout a zapojit se do činnosti pirátů a přesvědčit se, že to co říkají také dělají. Pak už to bylo ryhlé -> aktivní spolupráce -> příznivkyně > hrdá pirátka. V současné době a stavu politiky je skutečně potřeba každý člověk, který je ochotný jít do služby. Já vnímám tuto potřebu a stoupám si a říkám "jdu do toho", jdu do služby: pro sebe, pro lidi a pro vyšší smysl.
  • Mám odvahu převzít odpovědnost, stoupnout si před lidi a sdílet pirátské hodnoty a program. Pokračovat v nastoleném trendu, že politika se dá dělat slušně, kvalitně, otevřeně, transparentně, bez korupce a hlavně lidsky, pro nás - pro lidi.
  • Využívám své veškeré dovednosti, kompetence, vzdělání a pracovní a životní zkušenosti ke své práci zastupitelky: např. 1. do tématů sociální politiky vnést důvěru a lidství, 2. Otevřený úřad je základ komunikace s občany - např. mít hodiny pro veřejnost, besedy - nejsou jen proto, aby se děly, ale jsou z nich závěry a kroky a občané dostávají (vyžádanou) zpětnou vazbu, co s konkrétním tématem se děje dál. 3. Transparentnost a úřad bez korupce je standardem.
    • Do zastupitelské práce a pirátského týmu přináším specifickou a důležitou roli, která je doplňující a vyvažující k těm současným. K rolím zaměřeným na analýzu, výkon a procesy přináším také osobní komunikaci, propojování a vidění věcí v souvislostech a důležitý ženský princip, který nám nejen v politice, tak chybí.
    • Přináším vedle své odbornosti, praxe a svých zkušeností také:
      • 1. Empatii - důvěru, porozumění a důraz, aby se navrátil lidský přístup ve veřejné správě
      • 2. Umění komunikace - motivace, argumentace a přirozené přesvědčovací schopnosti a dovednost umět posvítit na tým a na naši práci
      • 3. Organizaci a vedení - provázení schůzí/kruhů, podpora týmů, mediace, dále mám bohaté zkušenosti s produkční činností (např. organizováním Happeningu za 150 miliard, velkých koncertů a turné, vč. organizace zahraničních mezinárodní akcí apod.)
    Současná příprava na práci zastupitelky:
    - samozřejmostí je účast na zastupitelstvu a na vybraných výborech: sociální politika, výchova a vzdělávání, výbor pro kulturu
    - stínování současnému zastupiteli, konkrétní činnost pro Piráty na ZHMP, práce na kauze, cca 1-2 dny v týdnu
    - začala jsem docházet k učitelce na rétoriku a veřejnou komunikaci
    - dlouhodobě se věnuji nácviku zvládání mezních situací, mám vlastní supervizi
    - kontinuálně vzdělávám např. od 15.3. 2018 absolvuji workshop na poskytování a přijímaní zpětné vazby
    Osobní a profesní rozvoj je běžnou součástí mého života, pomáhá k sebereflexi, psychohygieně a fungování v pracovním a osobním životě

    Otázky
    Kolik času si zhruba na kampaň plánuji vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)?
    Ráda bych se kampani věnovala, tak nejvíc jak budu moct - zmíněných 20 hodin mi přijde adekvátních. Mohu se věnovat rozdávání novin a komunikaci s občany, účastnit se besed, či pořádat kulaté stoly na konkrétní témata.
Naposledy upravil(a) Michal.Koci dne 14 bře 2018, 22:38, celkem upraveno 1 x.

MS Praha 10
předseda

Uživatelský avatar
Jiri.Hoskovec
Příspěvky: 644
Registrován: 15 bře 2017, 12:45
Profese: Úředník
Dal poděkování: 904 poděkování
Dostal poděkování: 1385 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od Jiri.Hoskovec »

Adam.Zabransky píše: 14 bře 2018, 08:22 Chci se zeptat všech kandidátů, jak intenzivně se plánujete zapojit do kampaně. Konkrétně: Kolik času si zhruba na kampaň plánujete vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)?

Já to u sebe vidím alespoň na 20 hodin týdně. Více budu vědět, až se rozhodnu, jestli budu chtít v září dělat druhou státnici a následně jestli se na ni stihnu naučit před horkou fází kampaně (o což se budu snažit).
Bez ohledu na pozici se budu kampani venovat od pocatku skrze svuj castecny uvazek v MO (nastaveni spoluprace s celostatnim aparatem, centralni podpora temat, medialnich vystupu, medialni skoleni,...). Na zari a rijen si vezmu volno ci zkratim uvazek ve svem civilinim zamestnani, asi zari puluvazek, rijen volno. Bude zalezet na me pozici (a tedy tom, jestli budu exponovany "kluk na plakate") a jak budeme pokryvat temata, debaty a klasickou kamapn mezi lidma.

Takze ve zkratce: zapojuju se uz ted, v horke fazi jeste vic a nakonec nejvic :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Hoskovec za příspěvek:
Jaroslava.Vatay
Uživatelský avatar
Zuzana.Drazdova
Člen KS Praha
Příspěvky: 40
Registrován: 06 čer 2015, 19:42
Profese: Vývojářka IoT technologií
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od Zuzana.Drazdova »

Adam.Zabransky píše: 14 bře 2018, 08:22 Chci se zeptat všech kandidátů, jak intenzivně se plánujete zapojit do kampaně. Konkrétně: Kolik času si zhruba na kampaň plánujete vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)?

Já to u sebe vidím alespoň na 20 hodin týdně. Více budu vědět, až se rozhodnu, jestli budu chtít v září dělat druhou státnici a následně jestli se na ni stihnu naučit před horkou fází kampaně (o což se budu snažit).
Intenzivně pracuji na tom, abych v červnu měla obhájenou bakalářku i odstátnicováno. Do kampaně se plánuji aktivně zapojit tedy nejspíše od konce června/začátku července a budu se jí moci věnovat až do konce září. Nedokážu teď odhadnout dobře počet hodin týdně, ale čekala bych, že alespoň těch 20 by to bylo, spíš víc. V případě, že bych teď neuspěla u státnic nebo nestihla bakalářku, tak bych měla toho času přes prázdniny méně, ale to se snad nestane.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Drazdova za příspěvek:
Ondrej.Profant
Uživatelský avatar
Pavel.Nazarsky
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 251
Registrován: 23 črc 2014, 12:24
Profese: učitel
Bydliště: Hybernská 1012/30, Praha 1 - Nové Město
Dal poděkování: 440 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od Pavel.Nazarsky »

Ahoj, je mně teprve 55 let, tedy mám ještě spoustu elánu do práce. V Pirátské straně jsem čtvrtý rok. Do naší party mě přivedl Ondra Marek, kamarád z OCCUPY PRAHA. To byla taková dost šílená okupace veřejného prostoru od května do září roku 2012 na Klárově. V původním stanovém městečku byl tehdy i Pirátský stan, ale ten bohužel, jak nás městská policie stále šikanovala a stěhovala z místa na místo, úplně podlehl zkáze. V závěru akce už bylo nutmé podpírat ho klacky a kmínky z náplavky a v bouřích ho přivazovat zač se dalo, aby ho vítr nesmetl. Takže, zakladatelé Pirátů, díky a sorry (jako člen strany se chovám ke svěřenému majetku o poznání šetrněji).
Ale proč to vlastně píšu? Na Klárově jsme pořádali každodenní „Občanské sněmy“ (později už jen „naše sněmy“), fakt den co den, po dobu 4 měsíců. A to by bylo divné, kdyby z toho nic vzešlo. Tak za prvé jsme se rozloučili s jakýmkoli spoléháním na společenskou změnu shora, že to jako někdo udělá, krásně vymyslí, a bude nám všem fajn. A za druhé jsme došli nezávisle na okolních zemích k super modelu přímé demokracie s přenositelným mandátem. Němečtí Piráti to nazývají plovoucí hlas, a jak jsem se nedávno dověděl, hezky na tom pohořeli, když se to pokusili svým spoluobčanům nabídnout jako řešení společenské krize. Je to sice lehké k pochopení, ale fakt těžké k vysvětlení. To chce opravdu dlouhé a dlouhé debaty, než se vyčerpají všechny slepé uličky:)
A protože jsem učitel na 1. stupni ZŠ, hned jsem se rozhodl vyzkoušet naše závěry a postupy na jednom třídním kolektivu malých dětí. Třídní samospráva – aneb přímá demokracie v praxi, jsem si to pro sebe nazval. A jak to děláme:
Ve třídě je nástěnka, na kterou může kdokoli pověsit svůj lístek s libovolným podnětem. Každý člen samosprávy (žáci i učitel) může podněty ostatních podporovat svým podpisem nebo čárkou. Při zasedání třídního kruhu (sněmu třídy) je pořadí projednávaných podnětů dáno počtem čárek.
Autor vybraného podnětu přednese „důvodovou zprávu“ a následuje „rozprava“, při které již často padají první návrhy, jak s podnětem naložit. Návrhy zapisujeme na tabuli. Každý návrh je označen písmenem. Na hlasovací lístek pak každý napíše návrhy v tom pořadí, jak (a jak daleko až) jemu osobně připadají dobré a správné, a to je, jak už asi správně tušíte, preferenční hlasování. Preferenční hlasování je výborné v tom, že na rozdíl od klasického ANO/NE vybere řešení přijatelné naprosté většině hlasujících. Je to rychlý nástroj pro hledání konsenzu.
A protože to fakt funguje a přináší to všem dětem ve třídě velkou spokojenost, snažím se to stejné prosadit i do komunální politiky. Transparentnost máme už ošetřenou projektem OTEVŘENÁ RADNICE, ale otevřenost není jen ve zveřejňování, ale měla by být i o participaci (spoluúčasti).
Navrhuji použít už hotovou a vyzkoušenou aplikaci CITY BAROMETER (citybarometer.cz). Obsahuje všechno to, co občanská společnost může využívat pro participaci teď hned, respektive s naším upirátěním radnic – od občanských podnětů přes preferenční hlasování (pro laiky srozumitelně jako ankety) až po participativní rozpočet a plánování investic.
Kromě této mé srdcovky (participace) se snažím s Piráty dělat i spoustu obyčejných a potřebných věcí. Na podzim jsme začali tvořit místní sdružení na Praze 1 – a o náměty pro činnost zde opravdu není nouze. Podařilo se nám zastavit koncesní řízení pro Nemocnici Na Františku (happeningy a sběr podpisů pro referendum), uspořádali jsme velkou debatu o osudu Masarykova nádraží (hvězdná účast panelistů ale i široké veřejnosti), a v těchto i podobných akcích spatřuji svůj potenciální přínos v magistrátní kampani. Podpořit dobré nápady z programu viditelnými akcemi ve veřejném prostoru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Nazarsky za příspěvky (celkem 8):
Vit.Simral, Jaroslava.Vatay, Jan.Mejsnar, Lenka.Kozlova, Lydie.Bartosova, Dalibor.Zahora, Jitka.Nazarska, Michal.Stepan
Uživatelský avatar
Michaela.Krausova
Člen KS Praha
Příspěvky: 288
Registrován: 20 říj 2010, 22:02
Profese: Studentka hledající smysl na FHS
Bydliště: Žižkoff
Dal poděkování: 410 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od Michaela.Krausova »

Adam.Zabransky píše: 14 bře 2018, 08:22 Chci se zeptat všech kandidátů, jak intenzivně se plánujete zapojit do kampaně. Konkrétně: Kolik času si zhruba na kampaň plánujete vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)?

Já to u sebe vidím alespoň na 20 hodin týdně. Více budu vědět, až se rozhodnu, jestli budu chtít v září dělat druhou státnici a následně jestli se na ni stihnu naučit před horkou fází kampaně (o což se budu snažit).
Podobně jako Zuzka budu na přelomu května a června obhajovat bakalářku a dělat státnice. Poté se mohu zapojit do kampaně tradičně jako koordinátorka projektu Pirátské listy, pomáhat při setkáních s nováčky a propojovat Pirátky a Piráty s akčními skupinami v Praze. Časovou dotaci teď nedovedu odhadnout, vždy záleží, nakolik se nechám pohltit, při minulé kampani jsem s Piráty vstávala i usínala a nebylo výjimkou, že jsem pracovala i 13 hodin denně 7 dní v týdnu. Nyní bych trochu zvolnila, abych v případě zvolení měla dost sil pustit se do práce na ZHMP.
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.
Uživatelský avatar
Eva.Horakova
Člen KS Praha
Příspěvky: 157
Registrován: 13 zář 2016, 23:13
Profese: expředsedkyně,učitelka,zdravotní sestra
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 60 poděkování
Dostal poděkování: 315 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Příspěvek od Eva.Horakova »

Adam.Zabransky píše: 14 bře 2018, 08:22 Chci se zeptat všech kandidátů, jak intenzivně se plánujete zapojit do kampaně. Konkrétně: Kolik času si zhruba na kampaň plánujete vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)?

V loňském roce jsem rozdávala pirátské listy minimálně jednou týdně, večer jsem stála jako komparz před TV Barrandov, pomáhala jsem kolegům na stánku na Ladronce, Zličíně, Andělu a Vypichu, takže jsem byla nasazena celkem aktivně. Jako jedna z malá pirátů mám řidičský průkaz a automobil, takže jsem mimo toto ještě vozila kolegům materiály. To vše při plném pracovním úvazku.
Jak to vidím letos? Ještě víc náročněji. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Horakova za příspěvek:
Martin.Arden
Eva ❤️
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“