[Přijat] Luboš Sedlák

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lubos.Sedlak
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 373
Registrován: 27 říj 2013, 20:03
Profese: Doktorand AF, Výzkumník projektu
Bydliště: Blansko Brno
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 145 poděkování

[Přijat] Luboš Sedlák

Příspěvek od Lubos.Sedlak »

Zdravím všechny, mé jméno je Luboš Sedlák, jsem student Agronomické fakulty Mendelovy univerzity, je mi 24 a již delší dobu jsem uvažoval o vstoupení do strany, moje rozhodnutí utvrdilo letos, kdy jsem jako dobrovolník pomáhal na několika akcích s roznosem noviny a s kampaní.
Chtěl bych i dál pomáhat, a to nejen jako dobrovolník, ale i jako člen. Poslední dobou se zajímám hodně o zemědělství a částečně s životním prostředím, ale nesouhlasím s jistými názory jisté nejmenované strany, s tím že by se to mělo sloučit, myslím sloučit tyto dvě ministerstva, protože to spolu moc nesouvisí, možná v jistých mezích, ale nenašla by se společná cesta.
Samozřejmě bych chtěl dodat, že souhlasím s pirátským programem prakticky ve všech bodech a chtěl bych tyto myšlenky pomáhat rozvíjet dál.
Jsem člověk otevřený všemu, jsem pro demokracii, nejsem zaujatý vůči žádné etnické skupině, jsem pro abychom zůstali členy EU i NATO a také nesmím zapomenout, že jsem také pro zjednodušení úřadů a kompletní modernizaci státní správy, protože žijeme v 21. století.
Tímto bych chtěl předem poděkovat za možnost ucházet se o členství.

Přeji hezký den.

S pozdravem

Luboš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubos.Sedlak za příspěvky (celkem 5):
Pavel.Moravec, DavidSmigura, Lukas.Dubec, Maria.Vasickova, Tomas.Kolacny
Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2022
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2690 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luboš Sedlák

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Na základě hlasování byl Luboš přijat za člena strany.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“