Karel Ptáček

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Karel.Ptacek
Příspěvky: 74
Registrován: 07 pro 2017, 00:22
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Karel Ptáček

Příspěvek od Karel.Ptacek »

Ahoj, jmenuji se Karel,

narodil jsem se na Praze 8 a stále zde bydlím. Praha 8, konkrétně Karlín mi velice přirostl k srdci a zažil jsem ještě průmyslový Karlín, ale i jeho velmi rychlou přeměnu po povodních v roce 2002.

Pracovně se pohybuji v developmentu. Někteří lidé si řeknou „opět nějaký developer, co chce zastavět každou louku“. Opak je pravdou. Pracuji jako projektový manažer a snažíme se rekonstruovat staré vybydlené domy s důrazem právě na historické prvky.

Není mi lhostejný osud Prahy 8 a nesouhlasím se současným vedením a jeho záměry do budoucna. Nechci patřit jen mezi ostatní, kteří brblají a jen si stěžují. Rád bych něco aktivně změnil.

Věřím, že Piráti dokáží (a já v jejich součástí) zlepšit a zachránit naši městskou část tak, aby se v ní žilo i našim dětem ještě o něco lépe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Ptacek za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Tereza.Vovesova

Karel Ptáček | zastupitel MČ Praha 8
člen Komise Rady MČ Prahy 8 pro územní rozvoj
+420 775 185 581 | https://www.facebook.com/karel.ptacek.praha8 |
karel.ptacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Ptáček

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj Karle,

děkuji za Tvé představení. Na Praze 8 máme skvělý tým (jako samozřejmě i jinde :D ), je tam také založené i místní sdružení. Jsi už na místní Piráty napojen?

Tvá práce je poměrně hledaná u nás, určitě se uplatníš a to nejen na Praze 8, takové využití bych si dokázala hned představit. Všude se zastavují různé plochy, byť to není až tak potřeba.

Byl jsi někdy na Posezení s Piráty? Pokud ne, tak Tě srdečně zvu tuto akci, kde se budeme moci poznat osobně. Nejbližší takové posezení je ve čtvrtek 8.3. od 20:00 (viz událost na FB). Setkání se opakují jednou za 14 dní, ale klidně přijď na jakoukoli jinou akci, všechny je najdeš na kalendáři.

Jelikož se chceš stát členem, přijď se na nás podívat i každý první čtvrtek v měsíci, kdy máme krajskou schůzi, kde také můžeš požádat o členství vyplněním přihlášky. Pozor ale na to, že z důvodu nadměrného počtu uchazečů o členství tvé případné přijetí bude chvilku trvat (cca 3 měsíce). Na Piráty je teď velký tlak, tak jsme opatrní. Doufám však, že Tě tato drobnost neodradí a rovnou se zapojíš do činnosti (k tomu členství nepotřebuješ ;) ).

Předpokládám, že víš, jak se nejlépe dostat k pirátským novinkám. Pro jistotu raději zopakuji: sleduj naší facebookvou stránku a Pirátské listy. A taky se určitě přidej do FB skupiny ve svojí městské části (seznam najdeš na konci příspěvku).

Měj se hezky,

Aneta

Seznam FB skupin městských částí:
Uživatelský avatar
Karel.Ptacek
Příspěvky: 74
Registrován: 07 pro 2017, 00:22
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: Karel Ptáček

Příspěvek od Karel.Ptacek »

Ahoj Anetko,

děkuji za tvoji obsáhnou odpověď na moje představení. Piráty sleduji už delší dobu a u nás na Praze 8 se setkáváme cca od listopadu 2017 s Ondrou Profantem a ostatními, což nově je pod hlavičkou místního sdružení. Nechal jsem si trochu času na rozmyšlenou a mezitím těchto několik měsíců zjišťoval, zda máme stejné cíle a představy o fungování městské části. Pirátských akcí se účastním celkem pravidelně, ať už na PirateConu na Smíchově, nebo několika Pirátských úterků, event. naposled na čtvrtečním grilování začátkem února.

Současně věřím, že u nás na Praze 8 se silným místním sdružením komunální volby vyhrajeme a já budu jeho součástí :)

Hezký den

Karel

Karel Ptáček | zastupitel MČ Praha 8
člen Komise Rady MČ Prahy 8 pro územní rozvoj
+420 775 185 581 | https://www.facebook.com/karel.ptacek.praha8 |
karel.ptacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Ptáček

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Tvé jméno mi je dost povědomé, ale bez fotky si si Tě v tom velkém počtu lidí bohužel nedokážu vybavit. :( Výborně, to je dobře, takže jsi plně zapojený. :)
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“