Jana Kabelová

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Jana.Kabelova
Člen KS Praha
Profese: stavař
Dal poděkování: 152 poděkování
Dostal poděkování: 92 poděkování

Jana Kabelová

Příspěvek od Jana.Kabelova » 02 bře 2018, 23:46

Ahoj, jmenuji se Jana Kabelová. Bydlím v Praze 6. Profesí jsem stavař, půlku profesního života jsem pracovala jako projektant, druhou polovinu působím ve stavebních firmách. Politiku sledují celý život, veřejně jsem se nikdy neangažovala a v žádné straně jsem nebyla.
Stav politiky vidím být čím dal tím vice tristní.Občan je na xté koleji, politici řeší svoje zajmy, vůle analyzovat situace, hledat řešení, natož vytvořit nějakou koncepci je nulová. Zákulisní dohody pak nahrávají jejich osobním zájmům.
U Pirátů vnímám právě tu vůli dělat normální věci normálním způsobem, jednat a mluvit otevreně. Transparentnost je nutná spolu s tím, jako je nutné lidem vysvětlovat o co Piráti usilují, co vidí jako správné a proč. Vnímám, ze Piráti drží principy i v okamžicích, kdy jsou vyzýváni i ke změně. Tím myslím především důraz na práci konstruktivní opozice, cením si toho, ze nenaskocili okamžitě jak mohli do vlády.
Pro mě je tohle prostředí příznivé v tom smyslu, ze si umím představit, ze zde můžu přicházet se svými tématy a spolurozhodovat o dění. Zajímají mě místní i celopražská témata, především problematiky bydlení, zdravotní a sociální politika
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kabelova za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Fortik, Jitka.Nazarska, Aneta.Heidlova, Michal.Stepan
Jana Kabelová
telefon: 724 749 175
mail: janakab1@seznam.cz

Aneta.Heidlova
Člen KS Praha
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 180 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jana Kabelová

Příspěvek od Aneta.Heidlova » 03 bře 2018, 19:21

Ahoj Jani,

děkuji za Tvé představení se. Jsem velmi rádi, že se k nám chceš přidat a pomoci nám a taky že sdílíš stejný názor na nás Piráty. :) Myslím, že vzhledem k Tvému grilování na krajské schůzi není potřeba Tě tady trápit pozvánkami na naše akce věnující se nováčkům. :D Jen mi prosím připomeň, čím by jsi chtěla pomáhat nebo jak už pomáháš? Omlouvám se, ale nějak mi to vypadlo z hlavy. O:)

Měj se hezky,

Aneta

Jana.Kabelova
Člen KS Praha
Profese: stavař
Dal poděkování: 152 poděkování
Dostal poděkování: 92 poděkování

Re: Jana Kabelová

Příspěvek od Jana.Kabelova » 05 bře 2018, 15:56

Ahoj Anetko,
potkávám se s Piráty jak na Praze 6, tak i s celopražskými.
Na Praze 6 se přes bádání nad jejich veřejnými zakázkami vnořuju do kauz současné radnice. Nachystali nám tam coby správci majetku městské část opravdu mnoho nepěkných případů. které chtějí zasmluvnit ještě před volbami k tíži radních budoucích. Snažíme se s kolegy na šestce ty hospodářské rošády rozplétat a nenechat je dojít do konce. Svoje náměty jsem přidala i do skupiny kultura, veřejný prostor...., tam je to práce pro radost.
V celopražské skupině jsem se přidala do skupiny majetek - bydlení. Tohle téma a související sociální politika mě zajímá především. Mám výhodu praxe ve veřejných zakázkách, které se prolínají prakticky každým oborem a odborem na radnicích.
Takže v tvorbě programu jsem se přihlásila právě k bodu veřejné zakázky.

Hezký den a asi se potkáme večer na demonstraci

Jana
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kabelova za příspěvek:
Michal.Stepan
Jana Kabelová
telefon: 724 749 175
mail: janakab1@seznam.cz

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“