MF ČB 3a/2017 - Kandidátka komunál ČB

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.
Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Kontrolní komise
Příspěvky: 1807
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 2414 poděkování
Dostal poděkování: 1951 poděkování

MF ČB 3a/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Jan.Novak » 15 úno 2018, 10:56

Vážené místní fórum,

vyhlašuji oficiální rozpravu nad komunální kandidátkou pro město České Budějovice v roce 2018.

Jednání bude rozdělené do několika částí:

- Samostatná, či koaliční kandidátka (jednání na fóru, hlasování)

- V případě koaliční je třeba odsouhlasit koaliční smlouvu, či obdobný dokument (jednání na fóru, hlasování)

- primární volby (jednání na fóru, hlasování; hlasujeme o lídrovi, čele a zbytku kandidátky)

Prosím o úvodní slovo Pavla Šramhausera, který je vedoucí komunálního týmu. Tedy o proběhlých jednáních, možnostech kandidátky, atp.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Uživatelský avatar
Pavel.Sramhauser
Místní předsednictvo
Příspěvky: 222
Registrován: 18 črc 2016, 08:26
Profese: Specialista ESF
Bydliště: Č. Budějovice
Dal poděkování: 120 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Pavel.Sramhauser » 15 úno 2018, 20:02

Vážené místní fórum, vážený místopředsedo,

děkuji za úvodní slovo. V prvé řadě bych rád zmínil, že na sestavování kandidátky pro město České Budějovice v roce 2018 je podle mnohých plno času, nicméně já bych o této problematice chtěl jednat co nejdříve. Z pozice „vedoucího“ komunálního týmu mohu říci, že diskuse k tomuto tématu
probíhala již na některých setkání.

Po volbách do poslanecké sněmovny jsem sledoval tendence i hlasy mnohých členů MS o sestavení samostatné kandidátky, někteří mluvili o spojení s HOPB (chtějí jít sami) a někteří zmiňovali již dříve fungující spojení se Stranou Zelených. Následně nás na některých setkání navštívil Svatomír Mlčoch (některým ne zcela neznámé jméno :) ) a několikrát zmínil možnost sestavení společné kandidátky se Stranou Zelených. Jak jistě všichni víte, toto spojení již fungovalo v minulých letech a pokud vím, bylo bezproblémové. O této možnosti jsem sám neuvažoval, nicméně po racionální úvaze a diskusi s ostatními, kdy jsme došli k závěru, že nejsme schopni dát dohromady celou kandidátku (40 lidí) nám zcela loajálních lidí, mi toto spojení přijde logické.

K tomuto musím také zmínit, že dne 9. 2. 2017 proběhlo jednání v Čepici se zástupci Strany Zelených a shodli jsme se, že bychom se mohli pokusit o sestavení společné kandidátky pro České Budějovice s tím, že by značka „Piráti“ byla zachována a kandidátka by se tímto způsobem mohla jmenovat. Jako program bychom mohli s úpravou na aktuální situaci použít již vytvořený program (mám ho v emailu a plánuji ho probrat s ostatními). Další setkání se zástupci Strany Zelených máme předběžně naplánované na 23.2.2017.

Ohledně konkrétních lidí na kandidátku z naší strany vím o 6 lidech a také to, že v současné době probíhá postupné oťukávání možných lidí – viz evidence lobbistických kontaktů a zápisy člena MS Českobudějovicko Lukáše Mareše. Představu o konkrétní lidech bychom chtěli mít nejpozději do května.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramhauser za příspěvky (celkem 3):
Jan.Novak, Ivo.Vlasaty, Jan.Mejsnar

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Kontrolní komise
Příspěvky: 1807
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 2414 poděkování
Dostal poděkování: 1951 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Jan.Novak » 16 úno 2018, 19:56

Registruji tedy první návrh, který je "Samostatná kandidátka České pirátské strany s účastní členů Strany Zelených", chápu správně?

Prosazuje někdo další jiné návrhy?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Sramhauser, Ivo.Vlasaty

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Republikový výbor
Příspěvky: 1211
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 2136 poděkování
Dostal poděkování: 1807 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Dan.Lestina » 20 úno 2018, 00:43

Vážení velevážení, doufám, že ten formalistní styl tady je nadsázka... :?

Budu se trochu opakovat, sory, shrnu to, co jsem říkal porůznu buď už dávno, nebo jen per huba, nebo někde netransparentně. Komentuju z pozice aktivního člena MS, majícího zájem na co nejlepší pověsti MS a strany, ovšem ne-člena komunálního týmu a zřejmě nekandidujícího v komunálních volbách kdekoli, panč jsem do voleb víc v zahraničí než doma (nemůžu pomoct s kampaní), prd o místní politice vím a komunál mě momentálně až tak neba.

1) Otázka "s kým?" mi nepřijde až tak zásadní jako následující bod, ale rád se vyjádřím. Proti navrhované variantě nemám nic a priori, máme precedens, známe se, jasně, chápu. Apeloval jsem už v říjnu (ceskobudejovicko-f771/povolebni-schuze- ... ml#p524072) taky na prověření možností spolupráce s
a) HOpB: nějakým způsobem proběhlo, vlastně to nikdo (kromě třetích stran snažících se Piráty a HOpB do něčeho dotlačit) nechce a navíc se znova otevřel případ Thoma, kterej by nás poškodil ať už to tehdy bylo jakkoli. Po volbách se může stát, že to budou muset být partneři, ale předvolebně jsem spíš proti, kdyby to zase náhodou někdo znovu vytáhl.
b) STAN: zaznamenal jsem Romčino vyjádření v tom říjnu (ceskobudejovicko-f771/povolebni-schuze- ... ml#p524338), že nás asi nebudou chtít, když jsou teď parlamentní strana. Prověřoval to někdo? Podle mě z hlediska marketingu mnohem méně toxická možnost než Zelení, programově minimálně stejně blízko, ale teda neznám jediného člena z Budějovicka a jinde v JčK to není vždycky slavné, personálně. Víme, jestli kandidují, kdo, co chtějí atd.?
c) Svobodnýma: i s nimi máme precedens, z těch předminulých komunálních voleb. Chápu, že ostatním členům to nemusí být sympatické a že se to vylučuje s koalou se Zelenýma, pokud by o nás samotných vůbec chtěli Svobodní uvažovat. Opět, nikoho z ČB osobně neznám, co by tu chtěli, nevím (a v komunálu bych čekal jen malý průnik, i když - silnice, Temelín...). Marketingová výhoda by byla, že by to z nás slouplo nálepku sluníčkářů, kterou se nám snaží naši skuteční nepřátelé nalepit za naivní podpory části členské základny. V konzervativním Jihočesku je obzvlášť důležité zůstat "lidoví".
Jestli o tomhle nechce nikdo ani uvažovat, vyjadřuji tímto povzdech a tím končí moje aktivita v tomto směru. Ale zatim jsem neslyšel skoro žádnou reakci, jen od Lukáše.
d) OFFTOPICDoplňuji, co jsem dodával později:Změna a Klíčové hnutí, další dva subjekty z minulé kandidátky. Existuje to ještě? Nemají v ČB vhodné a ochotné osoby na kandidátku?

Takže mi z toho vychází konstruktivní návrh:
MF ukládá MP, aby pověřilo KT OFFTOPIC(je to takhle správně? kdyžtak prosím o opravu), aby zběžně prověřil další možnosti, zejm. spolupráci se STAN, hnutím Změna a Klíčovým hnutím a podal o tom zprávu, popř. stručně zdůvodnil, proč tak neučiní.
To se samozřejmě nevylučuje s Pavlovým návrhem.


2) Důležitější otázka je podle mě způsob sestavování. Zopakuji přání, aby jakákoli kandidátka upřednostňovala to, aby byla sestavena výhradně z lidí, které skutečně chceme v zastupitelstvu, před tím, aby byla "naplněná" čili si o něco zvýšila šance na úspěch. Pokud tam, i někde v zadních pozicích, bude někdo, kdo je buď z nějaké jiné strany, která má stabilní voličskou základnu, nebo má třeba jen trochu důvěryhodnou profesi, nebo je jakýmkoli způsobem veřejně známý, nebo si udělá vlastní kampaň, je slušná pravděpodobnost, že dostane o těch 10 % víc kroužků než vy ostatní a projde. To by bylo ve většině případů v pořádku, ale zaregistroval jsem tendence nevěnovat konci kandidátky takovou pozornost, což je podle mě v této situaci chyba.


3) Pokud bude kandidátka nějak takhle slepená se Zelenýma, lidma mimo strany a možná tedy dalšíma stranama, co takhle název "Piráti a přátelé" nebo něco na ten způsob? Jednak by se to mohlo líbit partnerům, že z nich neděláme přímo Piráty, jednak by to z nás alespoň opticky sejmulo část odpovědnosti za ně, jednak i na té kandidátce by to vypadalo trochu méně divně, než když tam najednou bude Zelenina, ale bez jakéhokoli upozornění v názvu...
Toto zatím není oficiální návrh do jednání, to jen reaguju na zmínku o názvu kandidátky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 4):
Jan.Hosek, Jan.Novak, Ivo.Vlasaty, Jan.Mejsnar
OFFTOPICObrázek(Kemel)

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Republikový výbor
Příspěvky: 1967
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 7374 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 26 úno 2018, 11:29

Nejsem proti schůzkám s kýmkoliv (krom toho, že to všechno padá na hlacu Lukášovi), ale nikdo na tom není tak, aby pro mě byl přijatelný předvolební partner, chci uchovat značku a to nám umožní pouze Zelení.
Dan.Lestina píše:b) STAN: zaznamenal jsem Romčino vyjádření v tom říjnu (ceskobudejovicko-f771/povolebni-schuze- ... ml#p524338), že nás asi nebudou chtít, když jsou teď parlamentní strana.
Pokud vím, STAN v Budějcích skoro neexistuje, vždycky spolupracuje s HOPB. Otázka na schůzku je spíš TOP 09, tam teď převládá sympatický dojem a vedle HOPB (pokud neúůjdou rovnou spolu a pokud přelezou 5 %) se mi zdají jako nejbližší povolební partneři zasluhující schůzku.
c) Svobodnýma: i s nimi máme precedens, z těch předminulých komunálních voleb. Chápu, že ostatním členům to nemusí být sympatické a že se to vylučuje s koalou se Zelenýma, pokud by o nás samotných vůbec chtěli Svobodní uvažovat. Opět, nikoho z ČB osobně neznám, co by tu chtěli, nevím (a v komunálu bych čekal jen malý průnik, i když - silnice, Temelín...). Marketingová výhoda by byla, že by to z nás slouplo nálepku sluníčkářů, kterou se nám snaží naši skuteční nepřátelé nalepit za naivní podpory části členské základny. V konzervativním Jihočesku je obzvlášť důležité zůstat "lidoví".
Koalice se Svobodnými byla v ČR výjimka, navíc prý dost stála na osobě lídra (Dolista). Ale po volbách 2014 jsme se sešli na schůzce s několika neúspěšnými subjekty (inicioval to myslím bývalý primátor Beneš, který vedl Torye), včetně Václava Kupilíka, lídra Svobodných. Pak z toho žádná spolupráce nebyla, ale nejsem proti tomu, sejít se s nimi. Co se lidovosti týče, Svobodní na ní tak tlačili, že je to stálo budoucnost, nám ta nedostatečná lidovost (kterou nechci podceňovat a taky se snažím poučit) možná snižuje potenciál, ale aspoň jsme soudržní a docela konzistentní. Kdybychom se bavili o kterékoliv jiné obci v kraji (kde to tak nějak vyplyne, proto se hlavně snažím, abychom se do ostatních obcí šířili), přikládal bych tomu větší váhu, ale Budějce jsou univerzitní město a na kartu lidovosti bych moc nesázel.
Změna a Klíčové hnutí, další dva subjekty z minulé kandidátky. Existuje to ještě? Nemají v ČB vhodné a ochotné osoby na kandidátku?
Změnu tady reprezentovala Hanka Gabrielová, která se odstěhovala k Jihlavě, jihočeská buňka KH byla slabá a Romana přešla k nám. Takže několik lidí, kteří začali za ně, teď kandidují za nás (Markéta Kastnerová, například). I ostatní bychom měli jednotlivě oslovit, ale ta hnutí tu postrádají jak organizaci, tak členy (natož aktivní). Tedy, prakticky, neexistuje to tu.
2) Důležitější otázka je podle mě způsob sestavování. Zopakuji přání, aby jakákoli kandidátka upřednostňovala to, aby byla sestavena výhradně z lidí, které skutečně chceme v zastupitelstvu, před tím, aby byla "naplněná" čili si o něco zvýšila šance na úspěch. Pokud tam, i někde v zadních pozicích, bude někdo, kdo je buď z nějaké jiné strany, která má stabilní voličskou základnu, nebo má třeba jen trochu důvěryhodnou profesi, nebo je jakýmkoli způsobem veřejně známý, nebo si udělá vlastní kampaň, je slušná pravděpodobnost, že dostane o těch 10 % víc kroužků než vy ostatní a projde. To by bylo ve většině případů v pořádku, ale zaregistroval jsem tendence nevěnovat konci kandidátky takovou pozornost, což je podle mě v této situaci chyba.
Stačí nedávat na konec kandidátky neprověřené celebrity, které mají přitáhnout hodně hlasů, to by se vymstilo. To v naplnění kandidátky nebrání.
3) Pokud bude kandidátka nějak takhle slepená se Zelenýma, lidma mimo strany a možná tedy dalšíma stranama, co takhle název "Piráti a přátelé" nebo něco na ten způsob? Jednak by se to mohlo líbit partnerům, že z nich neděláme přímo Piráty, jednak by to z nás alespoň opticky sejmulo část odpovědnosti za ně, jednak i na té kandidátce by to vypadalo trochu méně divně, než když tam najednou bude Zelenina, ale bez jakéhokoli upozornění v názvu...
Jestli se nepletu, tak s názvem bychom mohli kouzli jen v případě, že bychom byli koalice nebo kandidátku podali jako SNK na zákledě podpisů. Proto jsem navrhoval, ať ty podpisy sebereme a kandidujeme jako koalice Pirátů a nezávislých (a klidně bychom si do názvu mohli napsat "s podporou Zelených"), ale ostatním se to asi zdálo moc krkolomné a nepochopitelné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 4):
Dan.Lestina, Pavel.Sramhauser, Jan.Mejsnar, Jan.Novak
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen RV
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Republikový výbor
Příspěvky: 1967
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 7374 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 26 úno 2018, 12:47

Abychom se někam dostali, navrhnu usnesení, jak bych si ho představoval já. Připomínám, že v případě budoucí potřeby nebo změny situace si vždycky můžeme odhlasovat úpravu schváleného usnesení.

Usnesení MS Českobudějovicko:
Pirátská strana v komunálních volbách v Českých Budějovicích 2018 sestaví samostatnou kandidátku. Primární volby jsou otevřené nezávislým kandidátům, členům a příznivcům regionálních politických subjektů, které v Českých Budějovicích nepostaví vlastní kandidátní listinu a členům a příznivcům Strany Zelených.

Místní sdružení Českobudějovicko deklaruje, že má zájem o kandidaturu členů a příznivců Strany Zelených na kandidátní listině České Pirátské strany v komunálních volbách v Českých Budějovicích a zavazuje se dle domluvy se zástupci Zelených a uvnitř komunálního týmu zvolit osobu navrženou Zelenými na 3.-5. místo kandidátní listiny. Také deklaruje, že činnost komunálního týmu zodpovědného za přípravu voleb, je otevřena členům a příznivcům Strany zelených jako rovnocenným účastníkům na přípravě programu a kampaně.

Místní sdružení dále ukládá předsednictvu MS Českobudějovicko dojednat ústně nebo písemně smlouvu o podmínkách spolupráce Pirátské strany a Strany zelených v komunálních volbách v Českých Budějovicích 2018.
Odůvodnění:
V místním sdružení i komunálním týmu převládá názor, že bychom měli kandidovat pod značkou Pirátské strany, protože žádná představitelná koaliční spolupráce nezaručuje synergii a lepší volební výsledek nebo efektivní prosazování Pirátských myšlenek. Pirátská strana je otevřená zapojení veřejnosti sympatizující s naším programem. To se vztahuje i na občany aktivní v místních a regionálních politických uskupeních, které nám nekonkurují - zatím si nejsem vědom takového zájemce o kandidaturu, ale raději tu možnost předvídám, než aby pak chyběla.

Protože se v Českých Budějovicích jedná o věrohodné uskupení lidí s blízkým programem, chceme navázat na spolupráci se Stranou zelených, započatou v přípravě na volby před čtyřmi roky, a to tak, aby bylo oboustranně výhodné a nedošlo k tříštění sil. Zelení mají v současnosti značku, která je pro podstatnou část našich voličů překážkou ve volbě, je proto odůvodněné domnívat, že rovnocenné použití by nepřineslo hlasy navíc, naopak by o ně volební stranu mohlo připravit. Dalšími důvody, proč nechceme přistoupit na rovnocennou koalici jsou nízké preference a aktuální nedostatek financí Strany Zelených. Zkušenosti, odbornost a osobnosti, kterými mohou českobudějovičtí Zelení přispět, ale mohou být přínosem pro veřejný zájem i Pirátskou stranu. Umístění alespoň jedné osoby na pozici kandidátní listiny s vysokou šancí na zvolení (Sváťa Mlčoch mluvil o jedné osobě na 3.-5. místě, vycházím z toho) a spolupráce na prosazování programu pak je, doufáme, přínosem pro Stranu Zelených.

Týmy jsou flexibilní organizační útvary založené na dobrovolnosti a komunitním fungování, otevřené i nečlenům strany, zakotvené v Organizačním řádu Pirátské strany. Českobudějovický komunální tým je podřízen místnímu sdružení, ale má velkou míru autonomie, jeho cílem je zapojování se do komunální politiky v Českých Budějovicích, nyní zejména příprava na volby. Přijmou-li Zelení nabídku kandidovat na naší kandidátní listině, jejich zapojení je vítané a žádoucí.
Připomínky?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Jan.Novak
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen RV
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700

Uživatelský avatar
Pavel.Sramhauser
Místní předsednictvo
Příspěvky: 222
Registrován: 18 črc 2016, 08:26
Profese: Specialista ESF
Bydliště: Č. Budějovice
Dal poděkování: 120 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Pavel.Sramhauser » 26 úno 2018, 12:54

Není mi jasný tento bod- tučně: "Místní sdružení Českobudějovicko deklaruje, že má zájem o kandidaturu členů a příznivců Strany Zelených na kandidátní listině České Pirátské strany v komunálních volbách v Českých Budějovicích a zavazuje se dle domluvy se zástupci Zelených a uvnitř komunálního týmu zvolit osobu navrženou Zelenými na 3.-5. místo kandidátní listiny"

Chápu to správně, že Zelení budou mít jen jednu osobu na 3. - 5. místo kandidátky a zbytek "výplň" kandidátky nebudou moci doplnit?
Co vím, tak chtěli Zelení dvě osoby na prvních místech kandidátky.

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Republikový výbor
Příspěvky: 1967
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice/Praha 4
Dal poděkování: 7374 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 26 úno 2018, 14:34

Pavel.Sramhauser píše:Chápu to správně, že Zelení budou mít jen jednu osobu na 3. - 5. místo kandidátky a zbytek "výplň" kandidátky nebudou moci doplnit?
Co vím, tak chtěli Zelení dvě osoby na prvních místech kandidátky.
Nechápeš to dobře, zvolit jim můžeme kolik lidí budeme chtít a kolik se dohodneme, tímhle ale navíc slibujeme, že bude někdo za Zelené v první polovině čela. Na schůzce jsem nebyl a osobně nemám problém s tím, aby na prvních místech (to znamená do kolikátého místa?) byl ještě někdo další za Zelené, ale Sváťa včera mluvil o jednom člověku v první pětce (s tím, že první dvě místa prý musíme obsadit my), což považuju za férové výslovně a předem garantovat. Další podrobnosti se můžou dohodnout později...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Jan.Novak
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen RV
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700

Uživatelský avatar
Pavel.Sramhauser
Místní předsednictvo
Příspěvky: 222
Registrován: 18 črc 2016, 08:26
Profese: Specialista ESF
Bydliště: Č. Budějovice
Dal poděkování: 120 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Pavel.Sramhauser » 26 úno 2018, 14:37

Ivo.Vlasaty píše:
Pavel.Sramhauser píše:Chápu to správně, že Zelení budou mít jen jednu osobu na 3. - 5. místo kandidátky a zbytek "výplň" kandidátky nebudou moci doplnit?
Co vím, tak chtěli Zelení dvě osoby na prvních místech kandidátky.
Nechápeš to dobře, zvolit jim můžeme kolik lidí budeme chtít a kolik se dohodneme, tímhle ale navíc slibujeme, že bude někdo za Zelené v první polovině čela. Na schůzce jsem nebyl a osobně nemám problém s tím, aby na prvních místech (to znamená do kolikátého místa?) byl ještě někdo další za Zelené, ale Sváťa včera mluvil o jednom člověku v první pětce (s tím, že první dvě místa prý musíme obsadit my), což považuju za férové výslovně a předem garantovat. Další podrobnosti se můžou dohodnout později...

Jo takhle, já bych jim garantoval dvě místa v první pětce, pokud tedy nedáme dohromady 4 kandidáty, kteří chtějí být vepředu a vážně se tomu pak chtějí věnovat, když uspějí. Napadá mě zatím Lukáš a ty a možná Honza H.

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Kontrolní komise
Příspěvky: 1807
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 2414 poděkování
Dostal poděkování: 1951 poděkování

Re: MF ČB 1/2017 - Kandidátka komunál ČB

Příspěvek od Jan.Novak » 27 úno 2018, 03:59

Jestli si správně pamatuji Lukáše, tak zelení byli ochotní přistoupit i na horší podmínky. Takže klidně jen jedno v první pětce. :-)

Registruji Ivošův návrh jako hlasovatelný a děkuji, že vyšel přímo z diskuze a nemusí ho tedy sestavovat předsedající.

Ještě bych poprosil vedoucího komunálního týmu, aby shrnul proběhlá vyjednávání. Tzn. s kým se jednalo a jaký byl výstup jednání. Klidně zkráceně s odkazy na ofiko zápis.

Myslím, že to tu zatím nehoří, proto ještě nestanovím časová omezení, tj. do kdy trvá diskuze, kdy proběhne doba na rozmyšlenou a datum finálního hlasování. Prozatím budu očekávat, že tyto požadavky mi budou tlumočeny přímo komunálním týmem.

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů