Daniel Galuszka

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Moravskoslezsky kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Daniel.Galuszka
Člen KS Moravskoslezský kraj
Profese: Asistent poslance, resortní tým Vnitro
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 168 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Daniel Galuszka

Příspěvek od Daniel.Galuszka » 15 úno 2018, 17:48

Čau lidi, já jsem Galuszka a toto je šťastný čtvrtek. :D

Ne, ok. Jmenuju se Daniel a pocházím z Bohumína, kde jsem vystudoval osmileté gymnázium. Pak jsem se přesunul do Olomouce, kde jsem si odkroutil bakaláře na žurnalistice a teď studuju v Praze, kde pracuju v Poslanecké sněmovně jako asistent Lukáše Koláříka, ale začínal jsem jako HR asistent. V říjnu plánuju vést kandidátku v Bohumíně a říkal jsem si, že by bylo asi dobré, kdybych byl zároveň ve straně :D Do strany jsem doteď nevstoupil kvůli studiu žurnalistiky (ono při státnicích, kdy máte diplomku zaměřenou na cílenou propagaci ČSSD v nějakých novinách se tak úplně nehodí být z jiné politické stáje). Piráty jsem volil vždy ve všech volbách kromě komunálek (protože u nás Piráti nebyli, žejo). Co k tomu ještě říct. Náš region je krásné místo plné skvělých lidí, kteří si zaslouží, aby je reprezentovali Piráti - protože máme dobré srdce a myslíme to s nimi dobře. Chci se podílet na tom, aby se zastavil odliv mladých a nadějných lidí z kraje a myslím si, že Piráti jsou jednou z těch stran, které to mohou zařídit (už jen kvůli věkovému průměru členů).

No, to bude asi všechno.

Pac a pusu,

Daník
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvky (celkem 3):
Michal.Gill, Jan.Nezhyba, Michal.Klus
e-mail: daniel.galuszka@pirati.cz
facebook: https://www.facebook.com/daniel.galuszka.3

zastupitel města Bohumína
asistent poslanců Lukáše Koláříka a Tomáše Vymazala
resortní tým Vnitro a bezpečnost

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“