Anna Filínová

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Anna.Filinova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 41
Registrován: 18 lis 2017, 22:21
Profese: projektový manažer, koordinátor
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 144 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Anna Filínová

Příspěvek od Anna.Filinova »

Ahoj,

o Piráty se zajímám sedm let a do této doby jsem podporovala aktivity svého partnera, zahraničního Piráta. Nyní jsme se usadili v Libni, na stejném místě, kde jsem dřívě pět let žila. Zajímám se o své okolí, proto jsem se minulý rok hlásila do participativního rozpočtu Prahy 8, abych nechala zkulturnit neudržovanou zeď pod Proseckými skalami. Velkým rozčarováním pro mě bylo, když jsem zjistila, že do participativního rozpočtu se hlásí i občané, aby si nechali opravit zdemolovaný chodník nebo namalovat přechod pro chodce na nebezpečném místě! Když jsme se sousedy sami potřebovali přechod pro chodce v naší dříve klidné ulici, kde je nyní veden provoz z rekonstruované Zenklovy ulice, stálo nás to hodně sil, než nás někdo vyslyšel.

Chtěla bych, aby Praha 8 bylo hezké a bezpečné místo, kde se dá přijemně žít. Kde je radnice otevřená, transparentní a naslouchá občanům.

Jelikož se na Praze 8 začali scházet Piráti i jejich příznivci, chtěla jsem se zapojit a pomoci. Baví mě vymýšlet něco nového, zároveň ráda propojuji lidi a nápady, umím věci dotahovat. Skupinu na osmičce koordinuji, vedle toho se zajímám o seniory, školství a životní prostředí.

Více o mých zkušenostech zde: https://wiki.pirati.cz/lide/anna_filinova
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anna.Filinova za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Ondrej.Profant, Jaromir.Beranek, Jitka.Novotna, Jitka.Nazarska, Petr.Daubner
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anna Filínová

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj Anno,

děkuji za Tvé představení. Doufám, že se uvidíme na nějaké akci (kromě guláše :D ) a přeji hodně sil v koordinaci Prahy 8 v následných komunálkách. :)

Měj se hezky,

Anet
Uživatelský avatar
Anna.Filinova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 41
Registrován: 18 lis 2017, 22:21
Profese: projektový manažer, koordinátor
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 144 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Anna Filínová

Příspěvek od Anna.Filinova »

Ahoj Anet,

moc děkuji. Na další akce se vyloženě těším ;)

Měj se taky hezky,
Anna
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anna.Filinova za příspěvky (celkem 2):
Annette.Heidlova, Jitka.Nazarska
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“