Kornélia Gottmannová

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Kornelia.Gottmannova
Místní předsednictvo
Profese: lektor a kouč
Dal poděkování: 224 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kornélia Gottmannová

Příspěvek od Kornelia.Gottmannova » 13 úno 2018, 07:55

Říká se mi Nela a tento profil je jedna z posledních formalit, které musím absolvovat, abych splnila podmínky pro členství u Pirátů. Co bych o sobě řekla? V krátkosti: Je mi 45, narodila jsem se a vyrůstala jsem na Slovensku v Martině, od svých 18-ti žiji v Praze a posledních 18 let na Praze 9. Vystudovala jsem VŠCHT, obor fyzikální chemie. 10 let jsem pracovala jsem na různých manažerských pozicích v korporacích. Zajímaly mě především technické obory – oleje a maziva, logistika, nakládání s odpady. Měla jsem na starosti prodej a provoz, řídila jsem malé homogenní týmy i větší skupiny lidí se složitější strukturou. Vždy mě bavilo pozorovat a také ovlivňovat chování lidí - jednotlivců i skupin. Posledních 10 let jsem lektorem a konzultantem osobního rozvoje a týmové spolupráce a dalších témat, které s tím souvisí – komunikace, sebeprezentace, time management, sebeřízení apod. A proč Piráti? Jsem mámou dvou dcer, které navštěvují základní školu. Jak jsem již zmínila, v Praze žiju už delší dobu a mám to město a život v něm moc ráda. Proto mi není lhostejné, co se tady děje a musím říct, že se mi to v poslední době líbilo čím dál méně. Piráti pro mě představují naději, že můžu něco změnit k lepšímu – mým velkým tématem je školství a vzdělávání vůbec, zajímá mě také komunální politika na úrovni městské části a magistrátu. Posledních několik měsíců aktivně s Piráty spolupracuji – účastním se Pirátských akcí, jednání zastupitelstva na Praze 9 a společně s Piráty a příznivci na Praze 9 se připravujeme na komunální volby. Baví mě to a budu v tom velmi ráda pokračovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kornelia.Gottmannova za příspěvky (celkem 6):
Michal.Jokes, Dalibor.Zahora, Jitka.Nazarska, Petr.Daubner, filipvitek, Michal.Stepan

Aneta.Heidlova
Člen KS Praha
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 180 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kornélia Gottmannová

Příspěvek od Aneta.Heidlova » 13 úno 2018, 11:34

Ahoj Nelo,

děkujeme za Tvé představení. :)

Jsem velmi ráda, že můžu s Tebou a Petrem D. spolupracovat na Praze 9.

Měj se hezky,

Anet
Tito uživatelé poděkovali autorovi Aneta.Heidlova za příspěvky (celkem 2):
Kornelia.Gottmannova, Petr.Daubner

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“