Komunální spolupráce - Komunikace

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Petr.Prochazka
Místní předsednictvo
Profese: Dispečer mezinárodních vlaků
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 276 poděkování

Re: Komunální spolupráce - Komunikace

Příspěvek od Petr.Prochazka » 31 led 2018, 18:19

David Řehoř, nynější zastupitel Mníšku pod Brdy chce sestavit kandidátku. V mailu píše toto:

Dobrý den, jsem velkým příznivcem Pirátů. Kromě toho, že jste dostali můj hlas ve volbách, dlouhodobě sleduji aktivity Pirátů a program a musím říct, že mne těší, jak si Piráti vedou.
Jsem čtvrtým rokem radním Města Mníšek pod Brdy a myslím, že to, čeho se mi podařilo dosáhnout je ve městě vnímano velice pozitivně. Namátkou snad: zavedení participativního rozpočtu, zákaz hazardních her na území města, výstavba nového školního pavilonu a mnoho dalšího.
V říjnu v komunálních volbách bych rád navázal na svou dosavadní práci, kterou lidé v Mníšku oceňují. Proto bych se rád ucházel o vedení kandiátky Pirátů v Mníšku pod Brdy. Pro kandidátku Pirátů jsem schopen zajistit mnoho skvělých lidí z místní komunity.
Považuji za důležité popsat transparentně i svůj background. Do komunální politiky jsem vstoupil v opoziční roli a na kandidátce ANO. Chtěl jsem přispět ke změně v netransparentním vedení města. A vstup na kadnidátku ANO, ke kterému ne tehdy přemlouvali, se zdála být správná příležitost. Svého angažmá na kadidátce tohoto hnutí jsem však litoval hned po volbách. Když se ukázalo, že ANO je ochotno v regionech uzavírat koalice s KSČM, napsal jsem hned druhý den po volbách email, ve kterém jsem se distancoval od jakékoliv další spolupráce či spojování s ANO. Historické angažmá na této kandidátce jako nezávislý je sice nemilé, ale chtěl jsem to uvést předem. Na druhou stranu jsem tento svůj "hříšek" myslím dobře odčinil prací, ketrou jsem pro město a jeho občany během posledních 3,5 roku odvedl :-)
Jinak co se profesní kariéry týče, mám za sebou dlouholeté zkušenosti v top managementu v IT, průmyslu nebo bankovnictví. V současné chvíli jsem v roli Commercial managera spolu s dalšími kolegy zodpovědný za aktivity ABB v České republice například v oblasti digitalizace v průmyslové automatizaci.
Mohu se zeptat, jaký navrhujete další postup?

Děkuji a přeji hezkou neděli,
David Řehoř

Petr.Prochazka
Místní předsednictvo

Příspěvek od Petr.Prochazka » 31 led 2018, 18:28

Lukáš Kohout z městečka Veltrusy je příznivcem pirátů již delší dobu a rád by vedl naši kandidátku v tomto městě. Na schůzi v Kutné Hoře předal vyplněnou přihlášku a slíbil svou účast i na dalších schůzích a větší zapojení do pirátského života nejen v rámci komunálu.

Petr.Prochazka
Místní předsednictvo

Příspěvek od Petr.Prochazka » 31 led 2018, 18:32

V Nymburce jsem již ukončil komunikaci a námluvy s ostatními stranami a uskupeními a ladím čistě pirátskou kandidátku složenou převážně z nestraníků a příznivců pirátů. Počet členů strany s bydlištěm v Nymburce je 2, přičemž Martin Martin je dlouhodobě neaktivní. Nicméně mám v plánu jej oslovit. Byl jsem také již osloven takřka všemi současnými stranami a uskupeními s návrhem povolební spolupráce. Oslovili mne postupně Nymburští Demokraté, STAN, ANO, Změna pro Nymburk, Pro Nymburk, Zdravý Nymburk, Nymburk s klidem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Prochazka za příspěvky (celkem 2):
Jan.Mejsnar, Jiri.Snizek

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 23275 poděkování
Dostal poděkování: 11109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 01 úno 2018, 12:41

Mladá Boleslav
koukněte sem post541019.html#p541019
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 01 úno 2018, 15:22

V pátek od 18:00 je pirátská schůzka v Kutné Hoře, na kterou jedu jako spojka.
Píšu to sem, kdyby se chtěl někdo přidat, ale odjíždím už někdy dopoledne po nějakých pojižďkách, večer zpět do Prahy kohokoli odvezu.
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Zuzana.Petruvova
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: student práva
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od Zuzana.Petruvova » 11 úno 2018, 16:55

Jiří Šopík mě kontaktoval prostřednictvím emailu. Bydlí ve vesnici Jabkenice a chtěl by v téže vesnici kandidovat za Piráty. Není členem, ale chtěl by se jím stát. Poslala jsem mu email s informacemi ohledně členství a pozvala na obě schůze, co probèhnou v únoru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Petruvova za příspěvek:
Petr.Prochazka
Koordinátorka pro Středočeský kraj, studentka Právnické fakulty UK

Petr.Prochazka
Místní předsednictvo

Příspěvek od Petr.Prochazka » 11 úno 2018, 19:56

Brandýs nad Labem - Marek Řebíček mi napsal toto, byl pozván na všechny schůze, kde budeme pokračovat v komunikaci:

Vážený pane Procházko,

začali jsme před časem diskutovat u nás v Brandýse o aktivnější práci pro Piráty včetně založení místního sdružení.

Dáváme to dohromady zejména s Patrickem Zandlem, kterého jsem požádal, zda by se sešel s Ivanem Bartošem a vysondoval, jestli ty lokální sdružení ve středních Čechách Piráti chtějí vůbec nyní podpořit a dostalo se nám kladné odpovědi.

Nicméně, aby to nebylo jen takhle protekční a s respektem k vaší struktuře, registroval jsem se na foru, Patrick to doladí také a počítáme s tím, že se zastavíme za týden na schůzi u Benešova.

Pokud byste měl ještě nějaké podněty, než se uvidíme osobně, pošlete prosím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Prochazka za příspěvek:
Jiri.Snizek

Tomas.Zmuda
Člen KS Středočeský kraj
Profese: projektový manažer
Dal poděkování: 201 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Zmuda » 26 úno 2018, 18:58

Psal jsem již do registru lobbistických kontaktů:
Tomas.Zmuda píše:Dnes jsem se sešel se starostkou obce Jinočany na obecním úřadě. Řešili jsme komunální volby, vysvětlila mi aktuální situaci a byla ráda, že mám zájem kandidovat do zastupitelstva obce. Starostka bude skládat nestranickou kandidátku a zatím neví, že by se někdo jiný ještě v obci chystal stavět kandidátku vlastní. Bavili jsme se o místních problémech, plánech obce detailněji, než je možné probrat na veřejném zasedání stávajícího zastupitelstva. Souhlasně jsme si postěžovali na aktuální politickou situaci, špatnou komunikaci s krajem a SÚS.

Přijaté výhody: Volitelné místo na nestranické kandidátce.
Poskytnuté výhody: Své jméno na nestranické kandidátce.
Budu tedy žádat KF o schválení a podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Zmuda za příspěvek:
Jiri.Snizek

Radek.Uher
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Student
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od Radek.Uher » 05 bře 2018, 09:43

Ahoj Piráti,

komunální volby nám již klepou na dveře, respektive příprava na ně, a proto bych se chtěl pokusit sestavit kandidátku či se přímo podílet na aktivním dění v Čelákovicích. Rád bych se právě prostřednictvím tohoto fóra seznámil s dalšími Piráty z Čelákovic. Hlaste se prosím!

Před 4 lety se Piráti spojili se Stranou zelených a bohužel to nevyšlo ani na jedno místo v zastupitelstvu Čelákovic. To je na čase změnit. Vzhledem k fantastickému výsledku v loňském roce při volbách do Poslanecké sněmovny PČR, kdy i v Čelákovicích Piráti obsadili 3. místo, si myslím, že je právě teď ten pravý čas zapojit Piráty i do dění v Čelákovicích.

Je fantastické, že se mladí lidé tak aktivně zapojují do celkového dění v České republice, ať už svým aktivní či pasivním volebním právem. Myslím si, že bychom se měli pokusit právě toto aplikovat i na komunální úrovni a já bych chtěl být u toho. Jsem mladý, ambiciózní a dychtivý po úspěchu a myslím si, že bychom mohli vytvořit velmi úspěšnou kandidátní listinu v našem malebném městečku. Pojďte do toho!

Chtěl bych tedy, prostřednictvím tohoto fóra, dát dohromady Čelákovické Piráty či se připojit k již aktivním členům a zároveň požádat předsednictvo České pirátské strany o vyslovení případné podpory, a to zejména finanční, marketingové, propagační, zkušenostní, apod.

Předem velmi děkuji a přeji všem příjemný den.

S pozdravem,

Bc. Radek Uher

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 05 bře 2018, 10:45

Repostuju:

seznam kandidátek pro komunální volby
Přidáno uživatelem Jana Rohová před asi 2 měsíců. Aktualizováno před 20 dnů.
https://redmine.pirati.cz/issues/9184

cílem je dát dohromady všechna města, kde postavíme kandidátku
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Petra.Smutna

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“