Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Mares
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 09 srp 2017, 15:41
Profese: lékař
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 291 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Mares »

Ahoj,

dnes jsme se ve složení Lukáš Kolářík, Pavel Šramhauser a já sešli s panem Ivem Moravcem, předsedou hnutí Občané pro Budějovice http://www.obcaneprobudejovice.cz/ Schůzka byla iniciována p. Moravcem a byla čistě oťukávací.

Přijaté výhody: teplo jeho kanceláře, voda, káva, kniha o černých baronech z ČB
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mares za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Lukas.Kolarik
Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petra.Smutna »

Dnes ve 12:00 jsem se sešla s Jaroslavem Šebkem, členem mladoboleslavské buňky STAN. Schůzka byla čistě informativní, jednalo se hlavně o vzájemné seznámení a diskuzi ohledně možných průniků v práci obou stran na komunální úrovni a možnostech budoucí spolupráce. Ze schůzky nevyplynuly žádné konkrétní dohody, ani závazky do budoucna.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Roman.Kucera »

Dnes se uskutečnila schůzka Pirátů s iniciativou Svobodu médiím.
Za Piráti jsme tam byli já a Tomáš Martínek, za Svobodu médiím Hana Marvanová, Adam Černý (syndikát novinářů), Jiří Hromada, Tomáš Klvaňa a další osobnosti z mediálního prostředí.
Bavili jsme se o návrhu zákona o médiích veřejné služby, který se za minulé období nedostal na projednávání a o tom, že by ho Piráti mohli mírně dotvořit podle svého loni zveřejněného stanoviska a vzít za svůj - s podporou iniciativy.
Konstatovali jsme, že Piráti jsou teď jediní, kdo může uchránit nezávislost médií veřejné služby.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Jaroslava.Lalova
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Vit.Simral
Člen KS Praha
Příspěvky: 372
Registrován: 13 čer 2016, 12:41
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 446 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vit.Simral »

Dnes se PKS Praha (Zábranský, Šimral, ostatní pracovně vytíženi) sešlo s krajským předsednictvem KDU (Wolf, Kajpr, Martínek, Rázková, Mencová).

Probrali jsme:

Senátní volby: primárky v KDU Praha vyhráli Okamura, Říha, Herman a Filip. O (ne)nasazení těchto kandidátů v samotných volbách ale ultimátně rozhoduje celostátní vyjednávač Petr Šilar. Vysvětlili jsme, že naše primárky ještě probíhají a poslední instancí je vždy krajské fórum.

Volby do ZHMP: KDU si chtělo vyjasnit, zda nám Praha sobě nabídla předvolební spolupráci. Tento drb se nezakládá na pravdě a Piráti jdou (dle hlasování) do voleb sami. Řešili jsme ještě volební obvod (preferují 1 celopražský) a lampy: i KDU má zájem na tom, aby drželo usnesení Rady ZHMP a pronájmu lamp pol. stranám za 1,- Kč.

Městské části: KDU má v Praze 15 okresních (místních) organizací, které jsou autonomní při dohadování kandidátek a koalic. Budou proto navazovat kontakty s Piráty v MS, případně v akčních týmech. Dotaz na naše zástupce/příznivce v Letňanech a Čakovicích.

P12: Trvající problém s Ivanem Jurkou, který jako radní vystupuje za Piráty v rozporu s pirátským programem. KDU žádá, abychom se od něj veřejně distancovali. Je potřeba popohnat KK, aby konala ve věci vyloučení ze strany.

Přijaté výhody: voda s bublinkami a nabídka další komunikace
Poskytnuté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Zdenek.Hrib, Vit.Fux
Uživatelský avatar
Tomas.Svoboda
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 667
Registrován: 22 lis 2014, 08:03
Profese: osvč
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 906 poděkování
Dostal poděkování: 447 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Svoboda »

8.2.2018 jsme se potkali s ProOlomouc _ 15:30 v JazzTibetClub _ Olomouc.

Sestava:
Tomáš Pejpek, Petr Macek, Pavel Grasse, Zdeněk Kříž za ProOlomouc
Vojtěch Pikal, Honza Dvořák, Tomáš Svoboda za Piráty.

Velmi krátce: téma komunální volby Olomouc - ideál, trojkoalice. Piráti, ProOlomouc, STAN - na tom se shodneme. ProOl mají mandát pro jednání s námi a STAN.
Tři rovnoprácné subjekty do voleb.

Poskytnuté výhody: žádné
Přijaté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Svoboda za příspěvek:
Filip.Krska
Der Mann ohne Eigenschaften

Tomáš Svoboda
733 252 652
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

5.2.2018 došlo odpoledne ke zdvořilostnímu setkání s rakouským velvyslancem Dr. Alexanderem Grubmayrym a jeho doprovodem zástupcem panem Martinem Gärtnerem. Schůzka se odehrála v mé kanceláří na VVSRR. Tématem byl obecný rozbor politické situace v ČR (já už tomu snad budu říkat "nachytření velvyslance") z pohledu Pirátů. Dále jsme se bavili o energetické koncepci ČR, prezentoval jsem postoj Pirátů ve věci plánu dělení ČEZ či výstavby jaderných reaktorů. Vycházel jsem z tezí a programu Pirátské strany a na základě informací našeho "energy týmu", závěrů z dalších výborů, kde máme členy i našeho předchozího setkání s ředitelem Benešem viz zápis z registru Ondřeje Polanského.

Poskytnuté výhody: občerstvení na klubu, anglická verze fotoknihy o PSP ČR
Přijaté výhody: 2xCD Vídeňské filharmonie
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Filip.Krska
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

7. 2. 2018. Jsem se po telefonické domluvě, kterou jsem neinicioval setkal s prof. Jiřím Drahošem v mé kanceláři v prostorách Klubu Pirátů v PSP ČR. Jednalo se o informativní schůzku, kde se chtěl pan Drahoš seznámit nejen na základě toho, že podle naší nezávazné dobrovolné členské ankety měl v druhém kole prezidentské volby podporu 88% hlasujících.

Řešili jsme několik témat. Pan Drahoš zvažuje možnosti dalšího politického angažmá, které ovšem, dle jeho vyjádření nutně nemusí být ve smyslu kandidatury, i když senátní cestu nevylučuje.

Popsal jsem mu náš přístup k senátním volbám, kde budeme stavět vlastní kandidáty doufejme že v 10 volebních obvodech a že o podpoře i Pirátských kandidátů rozhodují Krajská sdružení hlasování. Sdělil jsem mu, že kdyby se pro senátní klání rozhodl, lze se na Piráty obrátit podobně jako to třeba udělal na setkání s kandidáty pan Hayato Okamura, či obhajující Libor Michálek a o které požádal výhledově i Hilšer a podstoupit takzvané "grilování" - představení vize, debata s dotazy pirátů a příznivců, na základě kterého pak probíhá demokratický proces o případné podpoře v příslušném KS.

Dále jsme probrali prezidentskou kampaň. Zajímali mě na oplátku převážně zkušenosti z komunikace a zázemí.

Delší čas jsme věnovali i ideje vzniku jakéhosi Think tanku, což zaznělo od pana Drahoše, zabývajícího se tématem společenské Resilience zejména v oblastech sociální komunikace v online prostředí a legitimní možnosti liberálně demokratické společnosti pro boj z dezinformacemi. Shoda na didaktickém přístupu víceméně nalezena.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: káva, voda

PS: Navíc můžu díky této schůzce vyvrátit šířený hoax, že by byl profesor Drahoš ještěr či reptalián řízený z vesmíru, neboť při vstupu do Sněmovny prošel u vchodu scannerem a jsem přesvědčen, že by toto nezůstalo neodhaleno. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 7):
Filip.Krska, Jan.Hora, Petr.Springinsfeld, Jiri.Ulip, Dalibor.Zahora, Jaroslava.Lalova, Zdenek.Hrib
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

7. 2. 2018 Jsem se na poli výboru sešel s viceprezidentkou NKÚ Zdeňkou Horníkovou. Navázali jsme na její prezentaci práce na jednání VVSRR a debatovali o možnostech vyžádání si proti poslaneckému podpisu i materiály ze samotných šetření NKÚ. Informoval jsem se, jakým způsobem jsou vedeny kontroly a řeč byla i zprávě NKÚ k digitalizaci zdravotnictví, o kterou jsme se s Piráty opírali při mapování registrů. Dotazoval jsem se i na věc, která zazněla v mé interpelaci na premiéra Babiše ohledně náhlé kontroly NKÚ na Odboru protidrogové politiky pod ÚV. Dle plánu kontrol 2018 se jedná o hlubší kontrolu kde Odbor je jedním z.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Filip.Krska, Zdenek.Hrib
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Petr.Prochazka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 503
Registrován: 31 bře 2013, 22:04
Profese: Dispečer mezinárodních vlaků
Bydliště: Nymburk, Hrnčířova 1927
Dal poděkování: 665 poděkování
Dostal poděkování: 773 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petr.Prochazka »

Dne 9.2. jsem se na radnici v Nymburce na pozvání starosty Pavla Fojtíka (STAN - Změna pro Nymburk) sešel s ním a místostarostkou Adrianou Gabrielovou. Oba velmi zajímala tvorba pirátské kandidátky pro komunální volby v Nymburce a také názory na možnost společné budoucí spolupráce v rámci koalice. Starostou je pan Fojtík dva roky po převratu, který učinilo STAN společně s ANO2011, aby ukončili Vládnutí ČSSD společně s ODS. Schůzka byla vedena v přátelském stylu a nejsou z ní krom informací ohledně počtu kandidujících stran a uskupení žádné podstatné výstupy.

Přijaté výhody: Káva, Výtisk Nymburského zpravodaje
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Prochazka za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Filip.Krska, Jiri.Snizek
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1738
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4579 poděkování
Dostal poděkování: 4386 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Milan.Dadourek »

9.2.2018 17:00-17:30
Na vlastní žádost jsem se sešel s panem Schmidtem, polovičním spoluvlastníkem budovy, kterou z druhé poloviny vlastní obec Počítky. Jako zastupitel obce jsem se chtěl seznámit s jeho názorem na návrh TJ Transformátor Počítky, který byl představen 7.2.2018 na zasedání zastupitelstva. Jeho podstatou je úprava nyní nevyužitého 1. NP společně vlastněné budovy na šatny pro fotbalové mužstvo domácích, hostů a místnost rozhodčího. Pan spoluvlastník se obává hluku, rušení a využívání prostor i k jiným účelům. Ve 2.NP budovy trvale bydlí s dětmi. Sdělil jsem, že považuji za důležité dosáhnout pokud možno oboustranně přijatelné dohody o způsobu využití 1. NP budovy. Byl jsem informován, že se chystá k účasti na dalším jednání OZ, což jsem uvítal.
Výhody a plnění nepřijaty, neposkytnuty, nepřislíbeny.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Dadourek za příspěvek:
Filip.Krska

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“