Představení - Filip Matuška

Moderátoři: KoKS Zlínský kraj, PKS Zlínský kraj, PMS Kroměříž

Odpovědět
Filip.Matuska
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: fotograf
Dal poděkování: 916 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Představení - Filip Matuška

Příspěvek od Filip.Matuska »

Zdarec,
na schůzi jsem se už lehce představil, tady se tedy trošičku rozepíšu :-) . Jsem OSVČ - fotograf + s Lindou máme dvě malé holky (jo, tamty, co na schůzi dělaly ten bordel :-) ), takže toho času úplně moc není. Každopádně už mě tak nějak delší dobu štve, jak to tady v tom státě funguje, a kam to hlavně začíná směřovat. Tudíž přemýšlím, že bych přiložil ruku k dílu, a nějak aktivněji se zapojil. No, a když jsem to zmínil doma, tak to nakonec dopadlo tak, že se k vám hlásíme oba. Jinak smýšlením jsem hodně proevropský liberální demokrat. Ve volbách jsem tedy volil TOPku. Ale Piráti mě nakonec přesvědčili, že do toho jdou solidně, takže když jsem si udělal hlubší analýzu :-), vyšlo mi, že není co řešit (jediné co do teď nechápu, je hlasování pro Vondráčka na předsedu sněmovny, ale věřím tomu, že kdybych hledal, někde k tomu stanovisko najdu ;-) ). Jinak mám vystudovanou sociální pedagogiku (Mgr.), ale už to nějaký rok a něco nedělám, bo to nešlo všechno prostě stíhat (navíc směšné peníze na uživení rodiny). Konkrétně jsem dělal vedoucího/sociálního pracovníka v Azylovém domě pro matky s dětmi v tísni v Kojetíně (takže většinou Romové) a pak sociálního pracovníka v Sociální rehabilitaci Zahrada tady v KM (cílovka většinou schizofrenie a podobné duševní poruchy). No a koníčky? Baví mě focení, ale to je teď práce, takže klasicky už někdy spíš dost opruz :-) . No a dál rád mrknu na nějaký fajn film/seriál, přečtu knihu, zajdu na pivko, poslechnu nějakou elektronickou muziku a taky se snažím alespoň 2x týdně cvičit, abych u toho PC úplně nezakrněl. No a ještě se snažím sledovat politické dětí samozřejmě, ale spíš na celostátní úrovni, tady v KM se moc neorientuji, ale to jistě časem přijde. Jinak přihláška na schůzi vyplněna a odevzdána, ještě cálnu příspěvek a je to ;-) .
Buďte dobří ;-) .
F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Matuska za příspěvky (celkem 2):
Vratislav.Krejcir, Jaroslav.Takac
místopředseda MS Kroměříž (zatím :-) ...tak už ne ;-) )
člen Komise sociální a zdravotní, člen Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality (Kroměříž) ...zatím :-)

„Kritika není negace.“ — Tomáš Garrigue Masaryk
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Profese: Markeťák a ajťák
Dal poděkování: 992 poděkování
Dostal poděkování: 985 poděkování

Re: Představení - Filip Matuška

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Fildo jsem rad, ze jste se doma rozhodli pro piráty a jdete za námi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vratislav.Krejcir za příspěvek:
Filip.Matuska
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Kroměříž“