Daniel Sosýn

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Daniel.Sosyn
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 44
Registrován: 02 úno 2018, 21:58
Profese: podnikatel, lékař
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Daniel Sosýn

Příspěvek od Daniel.Sosyn »

Zdravím,

zaujal mě Váš program a myslím si, že k němu mám co říct. Jsem 23 letým studentem medicíny, do toho podnikatelem a otcem brzy dvouletého syna. Nebudu se tu rozepisovat o svých koníčcích a zájmech, spíš bych sepsal subjektivně vnímané pozitiva a negativa, ať si uděláte obrázek.

Pozitiva: Dokážu přemýšlet, mám poměrně široký rozhled a umím komunikovat s lidmi. Mám dobré organizační a řečnické schopnosti(rozumějte - nekoktám, nezasekávám se, před publikem rudnu jenom trochu).
Negativa: Jsem občas příliš upřímný, někdy naivní a důvěřivý. Když se pro něco nadchnu, mám tunelové vidění a nevím kdy přestat. Když se Vážím sto kilo a hodně dupu, neuběhnu 100m pod 12 sekund( podle tělocvikáře
mé největší negativum ), špatný smysl pro humor.


Teď vážně: Myslím, že z pohledu mladého otce/studenta/podnikatele mohu přinést nový pohled do sociálně ekonomických otázek v tvorbě politických programů. Také se velmi zajímám o politiku zdravotní, o její historii a světový i český vývoj a dokážu přinést pohled mladého medika- za rok lékaře, nesemletého systémem, který vidím zblízka, ale zvenku.

Proč jsem podal přihlášku? Jsem zhnusen nynější politickou situací a líbí se mi, co ve vládě i v regionální politice piráti dělají, že se to celé snaží zprůhlednit. Proč podávám přihlášku až teď? 1. Měl jsem plno práce s dítětem 2. Z počátku jsem byl skeptický, jestli dokáží piráti fungovat jako opravdová politická strana i na celorepublikové úrovni. Nyní ukazují, že to umí.


S pozdravem,
Daniel Sosýn
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Sosyn za příspěvky (celkem 8):
Vojtech.Pikal, Jan.Bednarik, Tomas.Svoboda, Milos.Zmeskal, Jakub.Nepejchal, Honza.Dvorak, Petr.Kapounek, Jakub.Knapek
Uživatelský avatar
Tomas.Svoboda
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 667
Registrován: 22 lis 2014, 08:03
Profese: osvč
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 906 poděkování
Dostal poděkování: 447 poděkování

Re: Daniel Sosýn

Příspěvek od Tomas.Svoboda »

DanielS píše:Zdravím,

zaujal mě Váš program a myslím si, že k němu mám co říct. Jsem 23 letým studentem medicíny, do toho podnikatelem a otcem brzy dvouletého syna. Nebudu se tu rozepisovat o svých koníčcích a zájmech, spíš bych sepsal subjektivně vnímané pozitiva a negativa, ať si uděláte obrázek.

Pozitiva: Dokážu přemýšlet, mám poměrně široký rozhled a umím komunikovat s lidmi. Mám dobré organizační a řečnické schopnosti(rozumějte - nekoktám, nezasekávám se, před publikem rudnu jenom trochu).
Negativa: Jsem občas příliš upřímný, někdy naivní a důvěřivý. Když se pro něco nadchnu, mám tunelové vidění a nevím kdy přestat. Když se Vážím sto kilo a hodně dupu, neuběhnu 100m pod 12 sekund( podle tělocvikáře
mé největší negativum ), špatný smysl pro humor.


Teď vážně: Myslím, že z pohledu mladého otce/studenta/podnikatele mohu přinést nový pohled do sociálně ekonomických otázek v tvorbě politických programů. Také se velmi zajímám o politiku zdravotní, o její historii a světový i český vývoj a dokážu přinést pohled mladého medika- za rok lékaře, nesemletého systémem, který vidím zblízka, ale zvenku.

Proč jsem podal přihlášku? Jsem zhnusen nynější politickou situací a líbí se mi, co ve vládě i v regionální politice piráti dělají, že se to celé snaží zprůhlednit. Proč podávám přihlášku až teď? 1. Měl jsem plno práce s dítětem 2. Z počátku jsem byl skeptický, jestli dokáží piráti fungovat jako opravdová politická strana i na celorepublikové úrovni. Nyní ukazují, že to umí.


S pozdravem,
Daniel Sosýn
Ahoj Danieli.

Zní to dobře: :)


Každý 3. čtvrtek se scházíme na schůzi místního sdružení. Poslední byla teď 1.2. Dříve však bude krajská, datum ještě není úplně jisté.

Určitě se Ti ozve Miloš, krajský koordinátor, pokud se tak již nestalo.
Těším se na setkání. Ahoj.
T
Der Mann ohne Eigenschaften

Tomáš Svoboda
733 252 652
Uživatelský avatar
Daniel.Sosyn
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 44
Registrován: 02 úno 2018, 21:58
Profese: podnikatel, lékař
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Daniel Sosýn

Příspěvek od Daniel.Sosyn »

Ahoj Tomáši,
Díky za odpověď. Od žádného Miloše jsem ještě zprávu nedostal, budu ji nedočkavě vyhlížet :)

Jinak další místní by tedy byla 22. Jestli se nepletu? A je předem dohodnuto kde? :)
S pozdravem,
Dan
Uživatelský avatar
Tomas.Svoboda
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 667
Registrován: 22 lis 2014, 08:03
Profese: osvč
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 906 poděkování
Dostal poděkování: 447 poděkování

Re: Daniel Sosýn

Příspěvek od Tomas.Svoboda »

DanielS píše:Ahoj Tomáši,
Díky za odpověď. Od žádného Miloše jsem ještě zprávu nedostal, budu ji nedočkavě vyhlížet :)

Jinak další místní by tedy byla 22. Jestli se nepletu? A je předem dohodnuto kde? :)
S pozdravem,
Dan
Zatím se scházíme na Komenského 11, podnik Zkouška.

Koordinátor Miloš se Ti jistě ozve, ale jestli chceš, můžeme se potkat na kafe.

Jsem denně v centru, klidně zavolej.

Ahoj
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Svoboda za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Daniel Sosýn

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Ahoj, jsem Miloš, řeším problémy :)

Taky tě mezi námi vítám. Jak říkal Tom, není problém se sejít na kafe předem. Ale krajskou schůzi vyhlásíme brzy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Zmeskal za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Svoboda, Jakub.Nepejchal
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Uživatelský avatar
Daniel.Sosyn
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 44
Registrován: 02 úno 2018, 21:58
Profese: podnikatel, lékař
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Daniel Sosýn

Příspěvek od Daniel.Sosyn »

Zdravím ,


počítám s tou krajskou schůzí ve Zkoušce 16.2. . Kolik se tam tak pravidelně schází lidí?

S pozdravem,
Dan
Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1360
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2426 poděkování
Dostal poděkování: 1730 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Daniel Sosýn

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

Na to se těžko odpovídá. Dřív to bylo kolem 10 lidí, ale po úspěchu ve volbách to bývá mnohem víc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Člen KS Praha
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Uživatelský avatar
Daniel.Sosyn
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 44
Registrován: 02 úno 2018, 21:58
Profese: podnikatel, lékař
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Daniel Sosýn

Příspěvek od Daniel.Sosyn »

Žádám o uzavření vlákna.

Kluci mě pogrillovali a už jsem i dal pirátům 200kč almužnu, dle všeho už jsem členem.

A změňte mi to prosím hpavně v profilu, nedostanu se ani do hlasování.
Dan
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Sosyn za příspěvek:
Tomas.Svoboda
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Daniel Sosýn

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Seš v procesu, vysvětleno soukromě. Lock.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Zmeskal za příspěvek:
Daniel.Sosyn
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“