CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Pardon, ale nemůžu si nevzpomenout na několik minulých avatarových válek, které zde proběhly. Takže, chápu-li to správně, teď volně navazují války o podpisy? Tak tedy come on! :)
Přílohy
maxresdefault.jpg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Navrkal, Michaela.Nepejchalova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dalibor.Zahora píše:Tak tedy come on! :)
OFFTOPICObrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Zdenek.Hrib píše:Tak já bych se rád zeptal Míši Skokanové, která má v patičce napsané "Hanba svazákům a krtkobijcům. Jo, a taky jakoubkovcům." (i tím tučným řezem písma) jestli se skutečně cítí být dostatečně nestrannou pro členství v KK.
Lol :D A taky tam mam citat Bernarda Blacka a presto to neznamena, ze jsem neustale ozraly dezolat.
Verejne projeveni (ne)sympatii k urcite zajmove skupine opravdu neni dukaz, ze nejsem schopna k ni pristupovat bez ohledu na ne, kdyz jde o vykon funkce... Nebo mas pocit, ze v KK mohou byt pouze lide, kteri jsou v osobni rovine ke vsem zcela neutralni a bez nazoru? Takovych pochybuji, ze moc najdes ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Jan.Novak, Frantisek.Navrkal

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Jiri.Koudelka
Člen KS Praha
Příspěvky: 158
Registrován: 19 dub 2017, 21:41
Profese: programátor
Dal poděkování: 1247 poděkování
Dostal poděkování: 400 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Jiri.Koudelka »

Michaela.Skokanova píše:Verejne projeveni (ne)sympatii k urcite zajmove skupine opravdu neni dukaz, ze nejsem schopna k ni pristupovat bez ohledu na ne, kdyz jde o vykon funkce... Nebo mas pocit, ze v KK mohou byt pouze lide, kteri jsou v osobni rovine ke vsem zcela neutralni a bez nazoru? Takovych pochybuji, ze moc najdes ;)
Jakou bys měla důvěru v nestrannost policajta, kdyby měl pod odznakem připsáno "Hanba cikánům a černejm"?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Koudelka za příspěvky (celkem 7):
Andrej.Ramaseuski, Jan.Novak, Jiri.Hoskovec, Vit.Fux, Zdenek.Hrib, Petr.Vileta, Frantisek.Navrkal
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Byt rasista a nemit rad konkretni osobu za konkretni jednani je rozdil, nemyslis?
EDIT: Mit osobni nazor je jedna vec a zachovat profesionalitu/nestrannost je vec druha. Ze mi vadi nektere smery a nekteri lide, tim se opravdu netajim, ale z meho predsedani si mohl myslim kazdy vsimnout, ze se temito antipatiemi neridim, prestoze dotceny zmoderovany Zdenek Hrib tvrdi neco jineho. Ale predevsim mi neprijde uplne fer tenhle vyslech v porovnani s pripadem, kdy nekdo kandiduje do RK za ucelem nekoho vyloucit; ale kdyz je to nekdo, koho nema rada vetsina, tak se to hodi a nenapada...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Jan.Novak, Frantisek.Navrkal, Rostislav.Reha, Ivan.Mikolas, Robert.Magni

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Jiri.Koudelka
Člen KS Praha
Příspěvky: 158
Registrován: 19 dub 2017, 21:41
Profese: programátor
Dal poděkování: 1247 poděkování
Dostal poděkování: 400 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Jiri.Koudelka »

Michaela.Skokanova píše:Byt rasista a nemit rad konkretni osobu za konkretni jednani je rozdil, nemyslis?
EDIT: Mit osobni nazor je jedna vec a zachovat profesionalitu/nestrannost je vec druha. Ze mi vadi nektere smery a nekteri lide, tim se opravdu netajim, ale z meho predsedani si mohl myslim kazdy vsimnout, ze se temito antipatiemi neridim, prestoze dotceny zmoderovany Zdenek Hrib tvrdi neco jineho. Ale predevsim mi neprijde uplne fer tenhle vyslech v porovnani s pripadem, kdy nekdo kandiduje do RK za ucelem nekoho vyloucit; ale kdyz je to nekdo, koho nema rada vetsina, tak se to hodi a nenapada...
Já za nestrannost a profesionalitu považuju i to, že si ke každýmu příspěvku nepřilepím hlášku, kterou škatulkuju a urážím část členů. Máě na to samozřejmě právo, ale pro mě to třeba kritérium pro výběr do kontrolního orgánu je.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Koudelka za příspěvky (celkem 2):
Zdenek.Hrib, Jan.Hora
Vaclav.Fortik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Já mám na kandidáty/uchazeče dotaz z jiného ranku, půjde trochu o manipulativní dotaz, ale je to pro urychlení debaty

Myslíte si, že má KK zkoumat vše, tak jako dosud, nebo jste pro přerod pravomocí KK čistě na zkoumání hospodaření organizace (jak je tomu u normálních organizací)?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Jan.Lipavsky
Uživatelský avatar
Zdenek.Hrib
Republikový výbor
Příspěvky: 1623
Registrován: 03 říj 2013, 09:43
Profese: konzultant
Dal poděkování: 1057 poděkování
Dostal poděkování: 3286 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Zdenek.Hrib »

Michaela.Skokanova píše:
Zdenek.Hrib píše:Tak já bych se rád zeptal Míši Skokanové, která má v patičce napsané "Hanba svazákům a krtkobijcům. Jo, a taky jakoubkovcům." (i tím tučným řezem písma) jestli se skutečně cítí být dostatečně nestrannou pro členství v KK.
Lol :D A taky tam mam citat Bernarda Blacka a presto to neznamena, ze jsem neustale ozraly dezolat.
Verejne projeveni (ne)sympatii k urcite zajmove skupine opravdu neni dukaz, ze nejsem schopna k ni pristupovat bez ohledu na ne, kdyz jde o vykon funkce... Nebo mas pocit, ze v KK mohou byt pouze lide, kteri jsou v osobni rovine ke vsem zcela neutralni a bez nazoru? Takovych pochybuji, ze moc najdes ;)
Pochybnosti o možnosti nalézt ideálního kanidáta není důvodem ke snižování požadavků.

Já bych byl rád, aby jsi ještě vysvětlila, kdo jsou vlastně ti "svazáci, krtkobijci a jakoubkovci". Jakože by asi hlasující měli vědět, jestli třeba nepatří do jedné nebo více těchto skupin.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Hrib za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Frantisek.Navrkal
Uživatelský avatar
Karel.Nejedlik
Člen KS Praha
Příspěvky: 238
Registrován: 23 črc 2014, 16:36
Profese: Informatik
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2541 poděkování
Dostal poděkování: 578 poděkování

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Karel.Nejedlik »

Vaclav.Fortik píše:Já mám na kandidáty/uchazeče dotaz z jiného ranku, půjde trochu o manipulativní dotaz, ale je to pro urychlení debaty

Myslíte si, že má KK zkoumat vše, tak jako dosud, nebo jste pro přerod pravomocí KK čistě na zkoumání hospodaření organizace (jak je tomu u normálních organizací)?
Pokud to znamená, že by KK neměla ostatní věci mimo hospodaření zkoumat vůbec, tak spíš nesouhlasím. Pokud to znamená, že by kontrola hospodaření měla mít v úkolech KK prioritu, tak s tím bych spíš souhlasil. Ale pokud k tomu není nějaká delší debata, tak nic takového neplánuju.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Nejedlik za příspěvky (celkem 4):
Zdenek.Hrib, Dalibor.Zahora, Jan.Novak, Frantisek.Navrkal
Dopravní zamyšlení: OFFTOPICIndividuální automobilová doprava - největší omyl lidstva?
O trolech: OFFTOPICObrázek
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2018 Doplňující volba kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Vaclav.Fortik píše: Myslíte si, že má KK zkoumat vše, tak jako dosud, nebo jste pro přerod pravomocí KK čistě na zkoumání hospodaření organizace (jak je tomu u normálních organizací)?
Za me rozhodne vse.
Zdenek.Hrib píše: Pochybnosti o možnosti nalézt ideálního kanidáta není důvodem ke snižování požadavků.
Aha, pro mne by kandidat bez nazoru tedy idealni nebyl, ale dobra. Imho takovy clovek neexistuj, existuji jen lide, kteri sve nazory neprezentuji a pak je otazka, jestli je to lepsi nebo horsi.
Já bych byl rád, aby jsi ještě vysvětlila, kdo jsou vlastně ti "svazáci, krtkobijci a jakoubkovci". Jakože by asi hlasující měli vědět, jestli třeba nepatří do jedné nebo více těchto skupin.
Svazak je pro me ve zkratce clovek, ktery se odda svemu vudci a slepe ho nasleduje, nebo dela vse "pro stranu" bez skrupuli a casto pro skryty osobni prospech. Jakoubkovec je pak clovek, ktery si za takoveho vudce zvolil Jakuba Michalka. A krtkobijec je kazdy clovek, ktery nedokazal odstranit sve osobni antipatie vuci Krtkovi a nadbytecne ho persekvoval, popripade strhal kazdy jeho napad jen za to, ze je jeho, apod. Tzn. presne to, co se snazis ty podsouvat mne. Jestli nekdo z hlasujicich patri do nektere skupiny, to uz musi usoudit sami. Staci takova odpoved?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 7):
Zdenek.Hrib, Dalibor.Zahora, Jan.Novak, Karel.Nejedlik, Frantisek.Navrkal, Rostislav.Reha, Jan.Bednarik

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“