Nominace Štěpána Štrébla do RV

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Podporuji nominaci Štěpána Štrébla do RV

Pro
39
36%
Proti
66
61%
Zdržuji se
4
4%
 
Celkem hlasujících: 109 - Celkem hlasů: 109

Uživatelský avatar
Jaromir.Beranek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 291
Registrován: 25 dub 2016, 17:37
Profese: ekonom, právník
Bydliště: Praha 6 - Bubeneč
Dal poděkování: 690 poděkování
Dostal poděkování: 785 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Jaromir.Beranek »

Rostislav.Reha píše:
Martin.Kucera píše:A už aspoň splnil to to, co dávno sliboval, tj. transparentní účetnictví 1. Pirátské?
Me by stacilo aspon netransparentni...
Trochu off-topic, ale zakázku na účetnictví 1. Pirátské řešíme koordinovaně v rámci VŘ na nového účetního pro Piráty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaromir.Beranek za příspěvek:
Stepan.Strebl

Jaromír Beránek
předseda Výboru pro zahraniční vztahy a EU fondy ZHMP
tel: 720 761 616
Profil | FB | LinkedIn

Uživatelský avatar
Stepan.Strebl
Člen KS Praha
Příspěvky: 338
Registrován: 16 lis 2016, 11:30
Dal poděkování: 441 poděkování
Dostal poděkování: 872 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Stepan.Strebl »

Michaela.Skokanova píše:"Vyvinutym bullshit radarem" myslis to, jak presne vyciti, koho by si mel radsi zablokovat na FB, protoze jsou to lidi, kteri by si s nim mohli potencialne dovolit nesouhlasit? Jo, presne takoveho cloveka potrebujeme v RV, rozhodne! A obratem "nepujde slepe s davem" je mysleno to, ze vetsina jeho vyroku jde doslova proti piratskemu "davu", nebo to, ze ma v planu si ten "dav" ridit svym smerem? Tohle neni trolling? Oukej...
A uz fakt potrebuju ten blici smajlik.
Míšo, zablokoval jsem si tehdy na svém soukromém kanálu na proprietárním software od Facebook Inc. některé lidi kvůli osobním urážkám a obecně invektivám, které se souhlasem či nesouhlasem s nějakým politickým postojem měly pramálo společného. Věřím pevně v to, že mám právo odepřít pozornost lidem, kteří mě bezdůvodně urážejí. Neřídil jsem se ničím jiným než radou Ricka Falkvinge, že takovým lidem má být odepřena pozornost. Zde na fórum - hlavní komunikační kanál strany - však můžeš své nesnášenlivé příspěvky dávat vesele dál a nikdo ti v tom nebude bránit. Co se davu týče, zaměňuješ v tvém příspěvku pojmy "dav" a "ti, co vytrvale píšou na fórum". Vždy jsem hájil program strany a postupoval jeho duchu, na tom bych nerad cokoli měnil.
Naposledy upravil(a) Stepan.Strebl dne 17 led 2018, 12:11, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Strebl za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Koudelka, Robert.Magni, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Stepan.Strebl
Člen KS Praha
Příspěvky: 338
Registrován: 16 lis 2016, 11:30
Dal poděkování: 441 poděkování
Dostal poděkování: 872 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Stepan.Strebl »

Jaromir.Beranek píše:
Rostislav.Reha píše:
Martin.Kucera píše:A už aspoň splnil to to, co dávno sliboval, tj. transparentní účetnictví 1. Pirátské?
Me by stacilo aspon netransparentni...
Trochu off-topic, ale zakázku na účetnictví 1. Pirátské řešíme koordinovaně v rámci VŘ na nového účetního pro Piráty.
Krom toho jsem vše, co šlo zveřejnit, zveřejnil zde na fóru.
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2908
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3751 poděkování
Dostal poděkování: 5970 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Stepan.Strebl píše:
Michaela.Skokanova píše:"Vyvinutym bullshit radarem" myslis to, jak presne vyciti, koho by si mel radsi zablokovat na FB, protoze jsou to lidi, kteri by si s nim mohli potencialne dovolit nesouhlasit? Jo, presne takoveho cloveka potrebujeme v RV, rozhodne! A obratem "nepujde slepe s davem" je mysleno to, ze vetsina jeho vyroku jde doslova proti piratskemu "davu", nebo to, ze ma v planu si ten "dav" ridit svym smerem? Tohle neni trolling? Oukej...
A uz fakt potrebuju ten blici smajlik.
Míšo, zablokoval jsem si tehdy na svém soukromém kanálu na proprietárním software od Facebook Inc. některé lidi kvůli osobním urážkám a obecně invektivám, které se souhlasem či nesouhlasem s nějakým politickým postojem měly pramálo společného. Věřím pevně v to, že mám právo odepřít pozornost lidem, kteří mě bezdůvodně urážejí. Neřídil jsem se ničím jiným než radou Ricka Falkvinge, že takovým lidem má být odepřena pozornost. Zde na fórum - hlavní komunikační kanál strany - však můžeš své nesnášenlivé příspěvky dávat vesele dál a nikdo ti v tom nebude bránit. Co se davu týče, zaměňuješ v tvém příspěvku pojmy "dav" a "ti, co vytrvale píšou na fórum". Vždy jsem hájil program strany a postupoval jeho duchu, na tom bych nerad cokoli měnil.
co to meleš, ty hlavo? zablokoval sis mě, aniž bych já vyvinula jakoukoli aktivitu směrem k tvojí osobě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvky (celkem 8):
Jan.Novak, Michaela.Nepejchalova, Robert.Magni, Rostislav.Reha, Jan.Kochert, Jakub.Dedek, Dominik.Burget, Radek.Simkanic

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Martin.Kucera »

Stepan.Strebl píše:
Jaromir.Beranek píše:Trochu off-topic, ale zakázku na účetnictví 1. Pirátské řešíme koordinovaně v rámci VŘ na nového účetního pro Piráty.
Krom toho jsem vše, co šlo zveřejnit, zveřejnil zde na fóru.
Jasně, zapadlé vlákno na fóru je vůči veřejnosti velmi transparentní...
Co takhle aspoň statická webová stránka, z níž by ty informace byly přehledně nalinkované?
(A stejně bude posléze nutné zveřejnit - v přiměřeně anonymizované podobě - všechno, tedy detailní jednotlivé příjmy a výdaje. To, že už kvůli tomu nerejpe Krtek, fakt neznamená, že se na to smíš vykašlat.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 7):
Jan.Novak, Michaela.Nepejchalova, Vit.Fux, Robert.Magni, Jakub.Dedek, Dominik.Burget, Barbora.Hradecna

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Stepan.Strebl
Člen KS Praha
Příspěvky: 338
Registrován: 16 lis 2016, 11:30
Dal poděkování: 441 poděkování
Dostal poděkování: 872 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Stepan.Strebl »

Martin.Kucera píše:
Stepan.Strebl píše:
Jaromir.Beranek píše:Trochu off-topic, ale zakázku na účetnictví 1. Pirátské řešíme koordinovaně v rámci VŘ na nového účetního pro Piráty.
Krom toho jsem vše, co šlo zveřejnit, zveřejnil zde na fóru.
Jasně, zapadlé vlákno na fóru je vůči veřejnosti velmi transparentní...
Co takhle aspoň statická webová stránka, z níž by ty informace byly přehledně nalinkované?
(A stejně bude posléze nutné zveřejnit - v přiměřeně anonymizované podobě - všechno, tedy detailní jednotlivé příjmy a výdaje. To, že už kvůli tomu nerejpe Krtek, fakt neznamená, že se na to smíš vykašlat.)
Fórum je hlavní komunikační kanál strany, nezapomínejme. Pravidla jsou pravidla, Martine ;)

(až bude účetní firma, bude to moct být i hezké, ale linky tedy umístím na web dle zakladatelské listiny)
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Martin.Kucera »

Stepan.Strebl píše:Fórum je hlavní komunikační kanál strany, nezapomínejme. Pravidla jsou pravidla, Martine ;)
Nebavíme se jen o transparenci vůči straně, ale i vůči veřejnosti. Program je program, Štěpáne. ;)
Stepan.Strebl píše:(až bude účetní firma, bude to moct být i hezké, ale linky tedy umístím na web dle zakladatelské listiny)
A ten web je kde? Neměl by být odkaz na něj aspoň na https://www.piratskyobchod.cz/obchodni-podminky/ ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 7):
Jan.Novak, Petr.Tkadlec, Michaela.Nepejchalova, Rostislav.Reha, Jakub.Dedek, Radek.Simkanic, Barbora.Hradecna

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Stepan.Strebl píše: Míšo, zablokoval jsem si tehdy na svém soukromém kanálu na proprietárním software od Facebook Inc. některé lidi kvůli osobním urážkám a obecně invektivám, které se souhlasem či nesouhlasem s nějakým politickým postojem měly pramálo společného.
Zablokoval sis 15 lidi,ktere sis vybiral zrejme podle toho, ze malo nenavideli Krtka, protoze jinou spojitost mezi nimi nevidim. Valna vesina z nich s tebou do te chvile nekomunikovala a uz vubec te neurazeli. Ze sveho soukromeho kanalu jsi vedl kampan a tim padem prestal byt az tak soukromy, ve chvili, kdy ta blokace znemoznovala lidem zapojeni. Mne by byl nejaky tvuj fejsbuk uplne ukradeny a nejspis bych ho ani nikdy nenavstivila, kdybys timhle nedokazal, jak umis hezky skatulkovat a tridit lidi na nepohodlne ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Wagnerova, Rostislav.Reha, Janka.Michailidu, Radek.Simkanic

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Karel.Nejedlik
Člen KS Praha
Příspěvky: 238
Registrován: 23 črc 2014, 16:36
Profese: Informatik
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2541 poděkování
Dostal poděkování: 578 poděkování

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Karel.Nejedlik »

Stepan.Strebl píše:Pravidla jsou pravidla, Martine
Štěpáne, jsem trošku zmaten. Na jedné straně se odkazuješ na dynamiku hejna (která často bojují proti nesmyslným pravidům, které blokují činnost) a v dalším postu zase todle vyjádření o pravidelch. Nejsou to trošku protichůdné tvrzení?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Nejedlik za příspěvky (celkem 2):
Jan.Novak, Michaela.Nepejchalova
Dopravní zamyšlení: OFFTOPICIndividuální automobilová doprava - největší omyl lidstva?
O trolech: OFFTOPICObrázek
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5558
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22539 poděkování
Dostal poděkování: 4545 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Štěpána Štrébla do RV

Příspěvek od Robert.Magni »

Já ti nominaci dávám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Stepan.Strebl

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“