KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jiri.Jaros
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 397
Registrován: 29 lis 2017, 15:51
Profese: IT technik
Dal poděkování: 155 poděkování
Dostal poděkování: 422 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Jiri.Jaros »

Vážení Piráti,

byl jsem nominován předsednictvem MS Pirátů ve Zlíně do předsednictva krajské organizace. Nominaci přijímám a dovolte, abych se představil.
Jmenuji se Jiří Jaroš, 43 let, 3 děti, pracuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, dříve jsem učil, nyní jsem IT technik. Domluvím se česky a anglicky a mezi moje koníčky patří cestování, fotbal a knihy. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany až nyní jsem Pirátem.
Moji hlavní nevýhodou je, že jsem tady nový a mnozí z Vás mě neznají. Na druhou stranu jsem předložil první měsíc svého učinkování ve zlínské organizaci Pirátů analýzu investic zlínské radnice, ekonomických ukazatelů a hospodaření a v neposlední řadě jsem spolutvůrcem koncepce předvolební kampaně do komunálních voleb ve Zlíně.
Na závěr bych rád připomněl, že Zlín, největší město v kraji, nemá v krajském předsednictvu zástupce, a to vidím před komunálními volbami z hlediska informovanosti, logistiky a spolupráce jako velký problém.

Děkuji za podporu a případné hlasy.
Jiří Jaroš
jiri.jaros@pirati.cz
jaros@utb.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Jaros za příspěvky (celkem 5):
Martina.Urbankova, Petr.Tkadlec, Petra.Fohlerova, Milan.Klajn, Martin.Valasek
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Jiri.Jaros píše:Vážení Piráti,

byl jsem nominován předsednictvem MS Pirátů ve Zlíně do předsednictva krajské organizace. Nominaci přijímám a dovolte, abych se představil.
Jmenuji se Jiří Jaroš, 43 let, 3 děti, pracuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, dříve jsem učil, nyní jsem IT technik. Domluvím se česky a anglicky a mezi moje koníčky patří cestování, fotbal a knihy. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany až nyní jsem Pirátem.
Moji hlavní nevýhodou je, že jsem tady nový a mnozí z Vás mě neznají. Na druhou stranu jsem předložil první měsíc svého učinkování ve zlínské organizaci Pirátů analýzu investic zlínské radnice, ekonomických ukazatelů a hospodaření a v neposlední řadě jsem spolutvůrcem koncepce předvolební kampaně do komunálních voleb ve Zlíně.
Na závěr bych rád připomněl, že Zlín, největší město v kraji, nemá v krajském předsednictvu zástupce, a to vidím před komunálními volbami z hlediska informovanosti, logistiky a spolupráce jako velký problém.

Děkuji za podporu a případné hlasy.
Jiří Jaroš
jiri.jaros@pirati.cz
jaros@utb.cz
Diky Jirkovi a za me ma plnou podporu!! :) Jsem rada, ze nominaci prijal a pevne verim, ze bude pro PKS velkou podporou, a zaroven nam do MS Zlin prinese tolik vytouzene spojeni :) Diky vsem za jejich hlasy pro naseho kone :)
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 563
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1136 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Ahoj Piráti,

ať podpořím myšlenku zastoupení v předsednictvu z každého okresního města, rozhodla jsem se stáhnout svoji kandidaturu.

Má nabídka pomoci napříč krajem stále platí, takže se na mě můžete kdykoliv obrátit.

Díky, H. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvky (celkem 3):
Martina.Urbankova, Petr.Tkadlec, Milan.Klajn
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4751
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4376 poděkování
Dostal poděkování: 3709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Registruji tedy jediného kandidáta Jiřího Jaroše. Do dnešního večera lze stále navrhovat kandidáty a přijímat nominace. Zítra poběží doba na rozmyšlenou a ve středu začne hlasování.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Ukončuji tímto nominace a zde probíhá Předmět: 1/2018 Dovolba předsednictva - hlasování
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Urbankova za příspěvek:
Petr.Tkadlec
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Navrhuji na předsedu R.Strouhala a to z těchto důvodů. Radek je dlouholetým členem pirátů a je za ním vidět práce. Výhodou je že Zlín nemá v předsednictvu svého zástupce.Myslím že v jeho případě bychom si mohli odpustit osobní animozity a volit rozumem.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4751
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4376 poděkování
Dostal poděkování: 3709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Petr.Sanetrnik píše:Navrhuji na předsedu R.Strouhala a to z těchto důvodů. Radek je dlouholetým členem pirátů a je za ním vidět práce. Výhodou je že Zlín nemá v předsednictvu svého zástupce.Myslím že v jeho případě bychom si mohli odpustit osobní animozity a volit rozumem.
Radek Strouhal je jednoletým členem Pirátů a Zlín v předsednictvu krajském má Jiřího Jaroše. Není to nic osobního, pouze konstatuji fakta.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Petře jsi v jiném vlákně. Tady se volil místopředseda ZlK. Kterého jste si dávno zvolili.
Také jsme s fórem bojovali a pomohlo nám jen pročítání a zkoušení se zde orientovat. Takže věřím ti, určitě to zvládneš.

Zde můžeš nominovat svého kandidáta: zlinsky-kraj-f82/kf-zlk-2-2018-dovolba- ... 39457.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvek:
Martina.Urbankova
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“