Robert Chlebiš

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Chlebis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 09 led 2018, 21:40
Profese: včelař
Dostal poděkování: 2 poděkování

Robert Chlebiš

Příspěvek od Chlebis »

Dobrý den piráti,
po dlouhých úvahách mám zájem o členství v Pirátské straně, kterou podporuji ve volbách již od r. 2013. O politiku se zajímám dlouho a doposud jsem nebyl členem žádné pol. strany, byď jsem měl nabídku např. ODS a naposledy, tedy v r. 2013, jsem odmítnul vstoupit do ANO, kde mi byla nabídnuta pozice předsedy Hnutí ANO pro Ostravu. S odstupem času jsem rád, že jsem se takto rozhodl.
Jsem ženatý, je mi 38let, s manželkou máme dva syny, bydlíme ve Slezsku, v obci Šilheřovice na hranici s Polskem, kde budujeme naši rodinou včelařskou farmu. Mám zkušenosti s podnikáním, jako výkonný manažer s vedením lidí, řízením organizací a projektů, jsem pracovitý, kreativní, empatický a otevřený novým věcem, které jsou správné a ohledupulné vůči mému okolí. Nebojím se komunikovat a uvádět věci do pohybu.Jako absolvent VŠB-TUO fakulty Bezpečnostního inženýrství, mám ze své praxe i odborné zkušenosti z průmyslové bezpečnosti a působením v "bezpečnostním" klastru a technologické platformě přehled a síť kontaktů v oblasti SAFETY a SECURITY na krajské a celorepublikové úrovni.
Ke členství mě vede zodpovědnost za obec a region kde žiji a chuť dělat něco víc pro budoucnost mých synů. Na pirátech se mi líbí program a hlavně transparentrnost, vč. principů fungování strany. Jelikož nemám zkušenosti se členstvím a fungováním stran či hnutí, nebudu predikovat mé konkrétní formy zapojení. Pro mě osobně, bude důlěžité, vás nejdříve poznat a až pak se pustit do konkrétní práce.

Přihlášku jsem dlouho odkládal, jelikož jsem doposud čekal, jak dopadně váš poslední sněm a hlavně, jak se budou chovat po volbách zvolení kandidáti pirátů.

Předem děkuji a budu se těšit na spolupráci….Robert Chlebiš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Chlebis za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Korizek, HOI21MiloslavDorda
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1650
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2666 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Žádost o členství_představení

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Dobrý den,

zítra se koná krajská schůze v 18:00. Pokud můžete, rádi Vás tam uvidíme.

Odkaz na FB událost.
https://www.facebook.com/events/1774055 ... 6569388157

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“