KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Zamčeno
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Martina.Urbankova »

TAK SA VŠECI UPOKOJÍME, ŽE.
Kadidaturu někoho ze Zlína - dnes odpoledne máme v plánu to probrat, posléze sem buď dáme nominaci nebo ji odmítneme. To, že se s Milanem ani jeden nehrneme je interní informace, která tady byla několikrát opakovaná, nicméně není to konečný výsledek. Všichni tady svorně souhlasíme, jak by bylo fajn mít zastoupené všechny kraje, nicméně se to opět točí kolem času, prostředků a ochoty v PKS pracovat. Téma "jsme tady jen krátce" se tady také točí, a nemyslím si, že už je to v tuto chvíli stěžejní. Takže když nám dáte čas do večera, zveřejníme postoj Zlína. Čímž bych všem chtěla poděkovat za důveru.
Co se týce mě osobně, po rozpravě s naším místním sdružením a pokud nenajdeme vhodnějšího kandidáta, s klidným srdcem zvolím Hanku. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Urbankova za příspěvky (celkem 5):
Petr.Tkadlec, Hana.Ancincova, Petra.Fohlerova, Josef.Kvasnicka, Denis.Rychtar
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Jinak všem, co tady vytahují nějaké osobní záležitosti včetně mě samozřejmě, doporučuji pročíst komunikační minimum, kterým jsme zavázaní se držet. https://wiki.pirati.cz/rules/komin
Není to tam vysloveně napsané, ale tady ta vnitřní bublání prvně řekněme druhému do "očí" třeba těch facebookových a pak až se budeme hádat veřejně. :-) A nepytvejme to prosím dál, kdo je v právu a kdo není a jak to bylo atd. Stává se z toho zbytečný OT bullshit. Jednejme dále o dovolbě předsednictva.
Díky Martině za příspěvek a pevně věřím, že MS Zlín bude schopné vyslat svého solidního zástupce. Klidně dva, aby se u KF poprali o tuto pozici.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Josef.Kvasnicka
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Lucie.Rychtarova
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 205
Registrován: 02 dub 2017, 13:50
Profese: Student. Management Obchodního Podnikání
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 339 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Lucie.Rychtarova »

Petr.Tkadlec píše:
Hana.Ancincova píše:Nikdo na tebe neútočí, ty máš jen problém unést konfrontaci.

Čistě teoretická úvaha, kdyby z kandidátů KF zvolilo mě, nebyl by to přece signál, že KF nevadí dva Kroměřížáci v předsednictvu?
Tak určitý signál by to rozhodně byl, že tam chce Tebe. Ale zároveň si prostě nejsem jistý, jestli by tam v takovém případě chtělo i Petra a fakt to není nic osobního. Taky si dokáži představit, že se proti Tobě postaví ještě Lucka Malíková, která je taky hodně akční v rámci svého sdružení, je komunikativní a má na to čas, ale to zase bychom na tom byli úplně stejně. :-)
Tak to teda prr! Doteď jsem tu nechtěla psát a míchat se mezi vaše žabo-myší války. Za 1.) Můj názor na nynější PKS není dobrý - absolutně nulová komunikativnost od Petry jsem nic neviděla ale teť samozřejmě nemyslím jenom ji myslím tím celé složení PKS!
2) Hana přijmula nominaci a já ji ráda podpořím! A víš proč Petře? Protože je to velice šikovná a aktivní členka která má chuť a energii. Nebojím se říct že by vás tam všechny srovnala do latě. A přesně takoví členové tam mají být. A je mi uplně jedno že tam budou 2 Kroměřížáci. I kdyby tam byli 3 je mi to uplně jedno pokud budou fungovat tak jak mají. Je velice zajímavé že když tam byli 2 lidé ze Vsetína tak to bylo v pořádku ale 2 lidé z Kroměříže už v pořádku není? Děláš si z nás srandu nebo co?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Rychtarova za příspěvek:
Hana.Ancincova
Sami jsme ty, na který jsme čekali,
nová generace, né spasitel, to nás zachrání,
vidím pozitivní změnu, lidi co to nevzdali,
lidi co pochopili, že svůj život nemaj na hraní!
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Lucie.Malikova píše:
Petr.Tkadlec píše:
Hana.Ancincova píše:Nikdo na tebe neútočí, ty máš jen problém unést konfrontaci.

Čistě teoretická úvaha, kdyby z kandidátů KF zvolilo mě, nebyl by to přece signál, že KF nevadí dva Kroměřížáci v předsednictvu?
Tak určitý signál by to rozhodně byl, že tam chce Tebe. Ale zároveň si prostě nejsem jistý, jestli by tam v takovém případě chtělo i Petra a fakt to není nic osobního. Taky si dokáži představit, že se proti Tobě postaví ještě Lucka Malíková, která je taky hodně akční v rámci svého sdružení, je komunikativní a má na to čas, ale to zase bychom na tom byli úplně stejně. :-)
Tak to teda prr! Doteď jsem tu nechtěla psát a míchat se mezi vaše žabo-myší války. Za 1.) Můj názor na nynější PKS není dobrý - absolutně nulová komunikativnost od Petry jsem nic neviděla ale teť samozřejmě nemyslím jenom ji myslím tím celé složení PKS!
2) Hana přijmula nominaci a já ji ráda podpořím! A víš proč Petře? Protože je to velice šikovná a aktivní členka která má chuť a energii. Nebojím se říct že by vás tam všechny srovnala do latě. A přesně takoví členové tam mají být. A je mi uplně jedno že tam budou 2 Kroměřížáci. I kdyby tam byli 3 je mi to uplně jedno pokud budou fungovat tak jak mají. Je velice zajímavé že když tam byli 2 lidé ze Vsetína tak to bylo v pořádku ale 2 lidé z Kroměříže už v pořádku není? Děláš si z nás srandu nebo co?
Odepsala si Petře na ten dotaz ohledně feedbacku?
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Můžu se tedy všech zeptat, co chcete vlastně od předsednictva a jestli jste využili zástupce z Vašeho MS k dosažení té věci? S Petrou a dalšími jsme jinak doladili tu původní strukturu odborů, docela jsme si na tom dali záležet. Připravili jsme schůzi ve Zlíně, taktéž připravujeme čtvrteční krajské schůzi. Prosadili jsme proplacení cesty a ubytování na CF. Já jsem připravil rozpočet, který půjde ke schválení. Je Vám jasné, že PKS teď přes zimu jinak nemá prakticky co vyvíjet za činnost. Kór když jsme si řekli, že teď pro nás je prioritou získávání lidí na kandidátky.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Lucie.Rychtarova
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 205
Registrován: 02 dub 2017, 13:50
Profese: Student. Management Obchodního Podnikání
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 339 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Lucie.Rychtarova »

A hlavně od Petry mi nic nepřišlo. A proti Hance bych teda nešla nechci být v PKS tolik času na rozhazování zase nemám.
Sami jsme ty, na který jsme čekali,
nová generace, né spasitel, to nás zachrání,
vidím pozitivní změnu, lidi co to nevzdali,
lidi co pochopili, že svůj život nemaj na hraní!
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Lucie.Malikova píše:A hlavně od Petry mi nic nepřišlo. A proti Hance bych teda nešla nechci být v PKS tolik času na rozhazování zase nemám.
Podle mě ti přišla zpráva na fórum... Ale co konkrétně chceš nyní od našeho jak říkáte mrtvého "PKS" změnit, protože si myslím že o proti jiným krajům fungujeme docela nadstandardně.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 705
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1084 poděkování
Dostal poděkování: 669 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Co se týče PKS tak svým způsobem funguje. Důležité věci se odhlasovávají, Petr udělal kus práce z rospočtem a založili odbory, které teprve vstávají z mrtvých a zkouška ohněm je teprve čeká před masakrem ze všech MS na Komunálky.
Co se týče složení tak to už je vcelku jedno kdo kolik má členů v PKS. Hlaní je myšlenka kam a jakým způsobem ho povede. Hanku klidně podpořím je pracovitá a komunikativní, to je samozřejmě i Martina, tak že tu velice rád také podpořím a pokud se dostanou obě do druhého kola při větším zájmu členů rozhodování bude
velice těžké ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Denis.Rychtar za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Martina.Urbankova, Hana.Ancincova
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Jen upozorním, že s komunálkami pak bude mít nejvíc práce pak volební štáb, který "dostane" na starost 600k. PKS jen bude schvalovat případné koalice a pár nějakých mimo odborových věcí. V rozpočtu má v rezervě nějakých 20k ročně. Takže jestli hledáte nějaký aktivní orgán, tak to PKS nebude krajske-forum-zlinsky-kraj-f417/kf-zlk- ... 38873.html. PKS tu bude pak od toho, kdyby nastali nějaké spory, aby to odborně rozsekli a nezatěžovali s tím všechny. Ale takových sporů taky moc neočekávám. Práce PKS tedy bude hlavně v úkolování odborů, částečné úkolování KoDo a řízení schůzí, hlášení reportů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Hana.Ancincova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

STOP...STOP...STOP
Mohli byste si toto téma nechat na krajskou schůzi? Nemyslím si, že toho po vás chci tolik. Vyříkáme si to v klidu z očí do očí a nebudeme tady dělat opět veřejné divadlo.
Už by bylo vydělané i na nový stánek, brát za tohle vstupné.
Tak prosím do poznámek a řešit na schůzi díky :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Hana.Ancincova, Marek.Houser, Tomas.Cabla
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“