KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4732
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4338 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Yveta.Martinkova píše:Jste se rozepsali :)
Né, rozumím všem a všemu :) Převolit se to dá vždy. Já jak Milana tak Martinu mohu doporučit také, takže s tím takový problém nemám. Vlastně nebudu mít problém asi s nikým. Jen upřesním svůj postoj, vůbec nešlo o to v kterém MS Hanka je, šlo o Hančiny kvality, to je vše.
Já Hančiny kvality vůbec nerozporuji, ale jak je psáno výše... :-) Nebudu to opakovat zbytečně.
Zopakuji pouze tu věc, že kdyby se dopředu hlásila Hanka místo Petra, tak bych já a nejspíš i mnoho ostatních podpořili jí a on by se tam nedostal. Proto v tom teď děláte docela guláš. :-)
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Návštěvník
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Návštěvník »

.
Uživatelský avatar
Petra.Fohlerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 33
Registrován: 14 říj 2017, 17:42
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petra.Fohlerova »

Hana.Ancincova píše:
Souhlasím, komunikace vázne. Osobně potřebuju najít cestu ke společné komunikaci a spolupráci. Psala sem všem před Vánocemi a prosila o zpětnou vazbu a představu fungování, abych měla základ, který vzejde od členů. Počet odpovědí k dnešnímu dni 0.
Peťi, přemýšlela jsem mnohokrát, co ti napsat. Myslím, si, že jsem přímý člověk. Já měla osobně odpověď rozepsanou, ale na pozitivně laděné vánoční přání mi přišlo nevhodné psát den před Štědrým dnem "kritické psaní". Chtěla jsem ti jen napsat, že nemám co hodnotit. Na Slacku, FB i foru jsem hodně aktivní a zatím jsem od tebe pořádnou aktivitu neviděla. Tady šlo čistě jen o to načasování. Po svátkách jsem na to zapomněla, což ale není omluva. Chápu, že ještě hledáš cestu.

Že jsem tě do čela předsednictva nevolila, tím jsem se nikdy netajila. Přišlo mi od tebe troufalé přijímat nominaci na předsedkyni kraje, protože jsi měla nulové zkušenosti s pirátskou agendou.
A kdyby nebylo agitace Petra Tkadlece, tak nejsi na té pozici, na které si. Schválně jsem se dívala a jsi ve straně o 1 den déle než já :) Takže jsme měli stejnou startovní pozici a myslím že v procesu "zabrušování" jsem na tom asi líp. Ale já na to mám čas a odhodlání se tomu věnovat. Neber to jako hejty na tebe, jen si myslím, že to zvolení tebe na tuto pozici nebyl šťastný tah. Z osobního hlediska s tebou nemám ani jeden problém :)
Dějuji, upřímnost já oceňuji a v mnohém souhlasím. Nechtěla sem hodnocení, ale spíš náhled na to, jak si každý to fungován představuje. A bylo to spíš vše strašně zamotané než troufalé. Určitě o tom můžeme diskutovat nebo změnit složení PKS :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Fohlerova za příspěvek:
Martina.Urbankova
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 557
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 735 poděkování
Dostal poděkování: 1124 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Petra.Fohlerova píše:
Hana.Ancincova píše:
Souhlasím, komunikace vázne. Osobně potřebuju najít cestu ke společné komunikaci a spolupráci. Psala sem všem před Vánocemi a prosila o zpětnou vazbu a představu fungování, abych měla základ, který vzejde od členů. Počet odpovědí k dnešnímu dni 0.
Peťi, přemýšlela jsem mnohokrát, co ti napsat. Myslím, si, že jsem přímý člověk. Já měla osobně odpověď rozepsanou, ale na pozitivně laděné vánoční přání mi přišlo nevhodné psát den před Štědrým dnem "kritické psaní". Chtěla jsem ti jen napsat, že nemám co hodnotit. Na Slacku, FB i foru jsem hodně aktivní a zatím jsem od tebe pořádnou aktivitu neviděla. Tady šlo čistě jen o to načasování. Po svátkách jsem na to zapomněla, což ale není omluva. Chápu, že ještě hledáš cestu.

Že jsem tě do čela předsednictva nevolila, tím jsem se nikdy netajila. Přišlo mi od tebe troufalé přijímat nominaci na předsedkyni kraje, protože jsi měla nulové zkušenosti s pirátskou agendou.
A kdyby nebylo agitace Petra Tkadlece, tak nejsi na té pozici, na které si. Schválně jsem se dívala a jsi ve straně o 1 den déle než já :) Takže jsme měli stejnou startovní pozici a myslím že v procesu "zabrušování" jsem na tom asi líp. Ale já na to mám čas a odhodlání se tomu věnovat. Neber to jako hejty na tebe, jen si myslím, že to zvolení tebe na tuto pozici nebyl šťastný tah. Z osobního hlediska s tebou nemám ani jeden problém :)
Dějuji, upřímnost já oceňuji a v mnohém souhlasím. Nechtěla sem hodnocení, ale spíš náhled na to, jak si každý to fungován představuje. A bylo to spíš vše strašně zamotané než troufalé. Určitě o tom můžeme diskutovat nebo změnit složení KS :-)
Ale když to tak vezmu, tak nula odpovědi se dá považovat za zpětnou vazbu. :-)
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4732
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4338 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Hlavní bug v předsednictvu byl ten, že MS Vsetín tam mělo dva lidi, který doufám díky mé rezignaci zafixuji. :-) Jinak nechtěl jsem odstupovat hned než se trošku rozjedou ty odbory atd., ikdyž to možná bylo jedno. Já si své návrhy klidně dokáži podávat jako člen. Členové mají skoro stejnou "moc" jak kdokoliv ostatní. Jen se musíte naučit ji využít.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4732
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4338 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

No jestli si chceme zpětnou vazbu ukazovat tím, že se budeme ignorovat, tak dobře nedopadneme...
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 557
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 735 poděkování
Dostal poděkování: 1124 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Petr.Tkadlec píše:No jestli si chceme zpětnou vazbu ukazovat tím, že se budeme ignorovat, tak dobře nedopadneme...

Já doufala, že ten komentář budete brát trochu s nadhledem.

Komunikace je základ, já napsala můj náhled na věc, proč se Peti nedostalo odpovědi. Své opomenutí jsem uznala.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvek:
Petr.Tkadlec
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petra.Fohlerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 33
Registrován: 14 říj 2017, 17:42
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petra.Fohlerova »

Ale mlčet nikomu a ničemu nepomůže :-(
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Petr.Tkadlec píše: Zopakuji pouze tu věc, že kdyby se dopředu hlásila Hanka místo Petra, tak bych já a nejspíš i mnoho ostatních podpořili jí a on by se tam nedostal. Proto v tom teď děláte docela guláš. :-)
A furt s tím gulášem, tak snad ještě můžeme napsat co si myslíme né?
Milan ani Martina po PKS neprahnou, to já vím, protože s nimi komunikuji. Ale jistě budou mít jiného dobrého adepta na místopředsedu ZlK.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvek:
Petr.Tkadlec
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4732
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4338 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Yveta.Martinkova píše:
Petr.Tkadlec píše: Zopakuji pouze tu věc, že kdyby se dopředu hlásila Hanka místo Petra, tak bych já a nejspíš i mnoho ostatních podpořili jí a on by se tam nedostal. Proto v tom teď děláte docela guláš. :-)
A furt s tím gulášem, tak snad ještě můžeme napsat co si myslíme né?
Milan ani Martina po PKS neprahnou, to já vím, protože s nimi komunikuji. Ale jistě budou mít jiného dobrého adepta na místopředsedu ZlK.
Ale snad se tady normálně bavíme, můj nebo Márův názor případně kohokoliv jiného neberme jako nějaké dogma. A psát tady, že snad můžeme říct svůj názor, je fakt zbytečné a byl bych rád, kdyby se naopak vyjádřilo co nejvíce lidí. Nepředpokládám, že za to na sebe budeme naštvaní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Petra.Fohlerova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“