Věra Marušiaková

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vera.Marusiakova
Člen KS Praha
Příspěvky: 37
Registrován: 09 bře 2016, 22:33
Profese: Tajemnice-asistentka poslance
Dal poděkování: 63 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Věra Marušiaková

Příspěvek od Vera.Marusiakova » 04 led 2018, 13:46

Pro Piráty pracuji od března 2016 poté, co jsem prošla výběrovým řízením na psavce Mediálního odboru. Tuto pozici jsem zastávala víc než rok. Práce zahrnovala rešerše, komunikaci s předsedy KS, práci na tištěných Pirátských listech, media relations a řadu dalších činností souvisejících s PR a komunikací. V březnu 2017 jsem organizačně zajišťovala výběrové řízení na nové psavce, účastnila jsem se práce ve výběrové komisi.

Začátkem roku 2017 jsem školila nové krajské koordinátory v oblasti psaní a PR. Následovalo průběžné metodické poradenství a individuální supervize pro zájemce mezi krajskými koordinátory. Na podzimním motivačním Pirateconu jsem vedla worshop na téma pořádání akcí.

Od dubna do října 2017 jsem soukromě pracovala pro Ivana Bartoše. Šlo jednak o typické administrativní úkony, před příchodem specialisty na kontakt s médii jsem obstarávala veškeré Ivanovy osobní PR aktivity, včetně korektur a editací textů pro média. Od Ivanova zvolení pokračuji na plný úvazek jako jeho tajemnice-asistentka v Poslanecké sněmovně.

Kandidovala jsem na 14. místě za Piráty v těchto parlamentních volbách. Zapojila jsem se do pražské kampaně, v terénu i na facebooku, kde jsem jako součást fb skupiny aktivně odpovídala jednak na stránce Piráti.cz, jednak v diskuzích pod příspěvky. Pomáhala jsem na kampani SČK, koordinovala jsem Free Ride show. Produkčně jsem zajišťovala natáčení tří volebních videoklipů a organizovala jsem hlavní volební štáb 21. října 2017 v klubu Uhelna.

Aktivisticky jsem vystoupila proti záměru Prahy 1 zrušit unikátní polygrafickou dílnu poblíž Kampy http://www.parlamentnilisty.cz/arena/na ... nim-477531

Od března 2016 jsem registrovanou příznivkyní Pirátů, snažím se pomáhat, kde mi čas a znalosti dovolí. Zajímá mě ženská agenda a sociální věci. Iniciovala jsem obsahové rozšíření programového bodu Práce a sociální věci a prostřednictvím členky RV, Lenky Kozlové, jsem podala návrh na jeho doplnění: republikovy-vybor-f248/rv-36-2017-progr ... 37045.html - pro tento návrh jsem získala podporu a dosáhla jeho schválení – ve shodě garantem.

Uživatelský avatar
Aneta.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 294
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 69 poděkování
Dostal poděkování: 180 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věra Marušiaková

Příspěvek od Aneta.Heidlova » 04 led 2018, 14:37

Ahoj Věrko,

děkuji za Tvoje představení a také za Tvoji práci, kterou jsi u Pirátů odvedla (opravdu toho nebylo málo). ;) Část Tvé práce jsem zažila i já a bylo to skvělé! :) Předpokládám, že se dnes zúčastníš krajské schůze (link) a pak že Tvé následné přijetí nebude problém. :)

Měj se hezky,

Anet

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů