Nominace Michala Jokeše do volby strategického týmu

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Podporuji nominaci Michala Jokeše do volby strategického týmu

Ano
35
85%
Ne
2
5%
Zdržuji se
4
10%
 
Celkem hlasujících: 41 - Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Nominace Michala Jokeše do volby strategického týmu

Příspěvek od Michal.Jokes »

Milí členové,
rád bych vás tímto požádal o nominaci mé osoby do volby členů strategického týmu. Ačkoli jsem ve straně již déle než rok, toto je první funkce, o kterou se ucházím. Hlavně proto, že mi usilovat o politické funkce nepřišlo správné poté, co jsem se stal koordinátorem. Pro tuto volbu jsem se rozhodl toto pravidlo porušit. Změna, kterou strana musí projít, se bude týkat nás všech - funkcionářů, členů i zaměstnanců. Je podle mě žádoucí, aby se na její exekuci podílelo co nejvíce lidí s různou zkušeností v rámci strany a tady si myslím, že mohu přinést pohled, který dosud v týmu chybí.

Čím si myslím, že mohu být v týmu přínosem:
- Jako krajský koordinátor jsem v přímém kontaktu s členskou základnou a vím, na jaké problémy běžní členové naráží - jsem obvykle ten první, koho se ptají.
- Dnes a denně pracuji se stranickými systémy (forum, redmine, proplácení atp.), jejichž vylepšení je součástí transformace.
- Nejsem ve straně ani tak krátce, abych nevěděl, která bije, ani tak strašně dlouho, tudíž nejsem zatížen dogmaty “takhle to bylo vždy” a jsem schopen nadhledu.
- Jsem ADHD, má to svoje negativa, má to svoje pozitiva. Jednou z výhod je myšlení “out of the box” a to bude třeba.
- Změna, o kterou se snažíme, by měla vyhovovat mnoha různým lidem. Myslím, že jsem povahou velmi konsenzuální a dovedu pochopit a akceptovat i názory, se kterými nesouhlasím.
- Mám zkušenosti z dobrovolnicky a polodobrovolnicky fungujících organizací (skaut, asistování u lidí s handicapem, divadelní soubory).
Navíc shoda náhod a posléze už úmysl tomu chtěla, že jsem se účastnil většiny dosud proběhlých transformačních schůzek, kandidatura pro mě není skokem do neprobádaných vod. Ostatně, budu se snažit jich účastnit i nadále, jestli z pozice člena týmu, nebo “přísedícího” je už na Vás.

Díky všem, co dočetli až sem :-) A díky za Váš případný hlas. Rád zodpovím případné dotazy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Jokes za příspěvky (celkem 4):
Daniel.Mazur, Michal.Novak, Michaela.Kleslova, Karel.Nejedlik
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“