KF JČK 7/2017 volba nového předsednictva krajského sdružení

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 237
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: KF JČK 7/2017 volba nového předsednictva krajského sdruž

Příspěvek od Martin.Mareda »

Můj hlas v dovolbě Jindřichův Hradec má, tak ale prosím potvrďte , že máte stále zájem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Mareda za příspěvek:
Jan.Novak
Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: KF JČK 7/2017 volba nového předsednictva krajského sdruž

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Já děkuji všem za projevenou důvěru. Jsem rád, že se mi povedlo pozici krajského předsedy obhájit a těším se na možnost podílet se na dalším rozvoji našeho sdružení.

V tuto chvíli čekám, až bude komplet dovoleno předsednictvo kraje a hned poté budu iniciovat schůzku toho předsednictva, kde si ujasníme a prodiskutujeme naše priority a směr, kterým bychom se chtěli vydat a předložíme je členské základně ke schválení.
Jiri.Princ píše:Blahopřejí Kolaříkům k obsazení všech dostupných funkcí a definitivnímu ovládnutí prostoru.
Jsem přesvědčen, že tento stav povede k názorové pestrosti v regionu a podpoří ve všech radostnou pracovní aktivitu.
JP.

U pirátů to funguje trošku jinak než jinde, myslel jsem se, že už je to všeobecně známo. Zřejmě ale ještě není a tak hned začnu s mou deklarovanou edukací členské základny.
Piráti nemají klasický retrográdní model plánování ( tzv. top-down model ), jak všichni znáte z ostatních politických stran nebo většiny firem. U nás používáme progresivní model plánování ( tzv. bottom-up ) a v některých případech jejich kombinaci.

Oblastní předsednictvo tedy nerozhoduje a neúkoluje oblastní fórum, ale je naopak oblastním fórem úkolováno. Nejedná se tedy o politickou ( v pravém slova smyslu ), ale spíše organizační strukturu. viz . Pestrost krajského sdružení tedy neurčuje obsazení předsednictva, ale rozmanitost členské základny.
§ 22 Oblastní fórum

Oblastní fórum má ve své působnosti následující úkoly:

a) volba a odvolání oblastního předsednictva ze svého středu,
b) ukládání úkolů oblastnímu předsednictvu,
c) schvalování volebních rozhodnutí podle volebního řádu,
d) zřizování a rušení oblastních komisí a odborů,
e) schvalování rozpočtu podle rozpočtových pravidel.
§ 23 Oblastní předsednictvo

Oblastní předsednictvo má ve své působnosti následující úkoly:

a) vedení a organizace činnosti oblastního sdružení a plnění jeho úkolů, pokud není k jejich plnění určen jiný tým,
b) plnění usnesení oblastního fóra,
c) přijímání nových členů a vzetí na vědomí zániku členství.
Snad jen pro pořádek dodám, že funkce předsedy ani předsednictva není nijak finančně ohodnocená, jedná se jen o práci navíc a nutnost čelit neustálým útokům od některých členů. Není to nic co by se dalo závidět. Také se divím, že ti, co nejvíce kritizují do volby předsednictva nekandidovali, aby si to mohli vyzkoušet. Třeba to zkusí ve vyhlášené dovolbě.

Co se radostné pracovitosti týče, myslím, že nedojde k nějaké výrazné změně. Ti co doteď radostně pracovali, budou radostně pracovat dál a ti co radostně nepracovali pravděpodobně taktéž. To není o předsednictvu ale o lidech a já je k radostné pracovitosti určitě nutit nebudu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 4):
Ludek.Blaha, Lukas.Mares, Ivo.Vlasaty, Martin.Mareda
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2444
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4041 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: KF JČK 7/2017 volba nového předsednictva krajského sdruž

Příspěvek od Jan.Novak »

Formálně sem tedy ještě hodím výsledky druhého kola: krajske-forum-jihocesky-kraj-f408/kf-jc ... 38679.html

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“