Zuzana Kudláčková

Moderátoři: PKS Jihocesky kraj, Odbor - personalni, PMS Ceskobudejovicko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Zuzana.Kudlackova
Krajské předsednictvo
Profese: Chůva
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 172 poděkování

Zuzana Kudláčková

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova » 01 pro 2017, 09:33

Ahoj,

rozhodla jsem se, že po více jak roce účasti na Pirátském dění se chci zúčastnit i hlasování a proto jsem se rozhodla stát se členem Pirátů.

Jmenuji se Zuzana Kudláčková, jsem vdaná, mám dvě děti. Pracovní kariéru nepěstuji. Nemluvím anglicky ani jiným cizím jazykem, ale peču výborné máslové sušenky. Nosím pirátské ponožky, miluju Piráty.

Díky Pirátům jsem se začala zajímat o regionální politiku a musím být aktivní. Začala jsem se účastnit schůzek územních skupin v ČB. Právě v ČB vidím velký prostor pro změny, které Piráti přináší a proto se chci nejvíce zapojovat v právě Českých Budějovicích.

V pirátském programu je pro mě zásadní transparentnost a postavení se aroganci moci a chci na tom spolupracovat.
Naposledy upravil(a) Zuzana.Kudlackova dne 01 pro 2017, 12:12, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvky (celkem 6):
Mikulas.Peksa, Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty, Simon.Kostadinov, Jana.Kolarikova, Lukas.Mares
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."

Adam.Jaros
Profese: Teoretický alchymista
Dal poděkování: 921 poděkování
Dostal poděkování: 982 poděkování

Re: Zuzana Kudláčková

Příspěvek od Adam.Jaros » 01 pro 2017, 10:08

zuzutau píše:Ahoj,

rozhodla jsem se, že po více jak roce účasti na Pirátském dění se chci zúčastnit i hlasování a proto jsem se rozhodla stát se členem Pirátů.

Jmenuji se Zuzana Kudláčková, jsem vdaná, mám dvě děti. Pracovní kariéru nepěstuji. Nemluvím anglicky ani jiným cizím jazykem, ale peču výborné máslové sušenky. Nosím pirátské ponožky, miluju Piráty.

Díky Pirátům jsem se začala zajímat o regionální politiku a musím být aktivní. Začala jsem se zúčastnit schůzek územních skupin v ČB. Právě v ČB vidím velký prostor pro změny, které Piráti přináší a proto se chci nejvíce zapojovat v Českých Budějovicích.

V pirátském programu je pro mě zásadní transparentnost a postavení se aroganci moci a chci na tom spolupracovat.
Ahoj,

co si prosím mám představit pod prohlášením "pracovní kariéru nepěstuji"?

Zuzana.Kudlackova
Krajské předsednictvo
Profese: Chůva
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 172 poděkování

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova » 01 pro 2017, 11:58

Adam Jaros píše:

Díky Pirátům jsem se začala zajímat o regionální politiku a musím být aktivní. Začala jsem se zúčastnit schůzek územních skupin v ČB. Právě v ČB vidím velký prostor pro změny, které Piráti přináší a proto se chci nejvíce zapojovat v Českých Budějovicích.

Ahoj,

Před rodičovskou dovolenu jsem pacovala jako pokladní, po ukončení rodičovské v tom nehodlám pokračovat. Od svého budoucího zaměstnání požaduji především volné večery, víkendy a svátky.. :) CHtěla jsem tím říct, že je jedno , kde pracuji. Moje pracovní zařazení není Pirátům reklamou..:)je to pouze zdroj mé obživy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."

Adam.Jaros
Profese: Teoretický alchymista
Dal poděkování: 921 poděkování
Dostal poděkování: 982 poděkování

Příspěvek od Adam.Jaros » 01 pro 2017, 14:54

zuzutau píše:
Adam Jaros píše:

Ahoj,

Před rodičovskou dovolenu jsem pacovala jako pokladní, po ukončení rodičovské v tom nehodlám pokračovat. Od svého budoucího zaměstnání požaduji především volné večery, víkendy a svátky.. :) CHtěla jsem tím říct, že je jedno , kde pracuji. Moje pracovní zařazení není Pirátům reklamou..:)je to pouze zdroj mé obživy.
Díky za vysvětlení a omlouvám se za zvědavost. :)

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 6913 poděkování
Dostal poděkování: 2681 poděkování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 01 pro 2017, 16:56

:D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Zuzana.Kudlackova
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz